Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

027. Combo: "Nie zamierzam wypowiadać się na temat tej suki (Kulture De Betances)"


marcinekkk

Rekomendowane odpowiedzi

                                         nad.png


 
image.png?width=373&height=662Witam was wszystkich bardzo serdecznie, ze mną jest raperka Misty "Combo" McComb.. Swoje pierwsze kroki stawiałaś w 021 Records pod okiem MTM Mustafa, zajmował się on masteringiem twoich pierwszych kawałków, które opisywały twoje życie na ulicy. Opisz nam swoją postać konkretniej, skąd pomysły na zostanie raperką? 
Od czternastego roku życia miałam dryg do rymowania, ale nie widziałam w tym kariery, repuję Van Ness i bangowałam w tych czasach. MTM próbowało mnie przekonać do mainstreamu, nie widziałam takiej potrzeby żeby w niego wchodzić. Sporo osób nalegało na to bym wypuściła kawałki w legalny sposób, ale robiłam to dla ulicy i moje ruchy były niepodważalne, dopiero później zrozumiałam, że mogłabym zrobić na nich dobry gwap nie brudząc sobie przy tym rąk.

Apropo ulicy, doszukując się informacji o tobie możemy znaleźć twoją przeszłość, która było dość nieciekawa. Posiadanie nielegalnych substancji, broni, udział w grupie przestępczej. Uciekłaś już z tamtego życia, czy dalej masz w sobie przeszłość?
Niczego nie żałuję, każdy przechodzi przez swój życiorys w unikalny sposób. Na długich wakacjach poznałam wiele dobrych twarzy, szczególnie w zakładzie Bolingbroke, przeczytałam wiele książek i wzbogaciłam swój zasób słów, bez kłamstw. Nie widzę potrzeby ucieczki z tamtego życia, nie zmienię się nigdy i nadal będę tą samą osobą, po prostu rozwijam czerwone skrzydła i stawiam teraz nacisk na karierę, bo ludzie tego pragną.

Rozumiem.. Początek roku, a z nim twój diss w stronę Kulture De Betances, w którym wspominasz, że prawda wyjdzie na jaw - chcesz rozwinąć swój tekst, kiedy ujrzymy wspomnianą prawdę?
Nie zamierzam wypowiadać się na temat tej suki, bo od dawna mnie irytuje swoim zachowaniem, a ten diss track to istotna rzecz, napisałam go w 20 minut bo widzę w tym kurewską prawdę, wybuchły bomby w miejscu gdzie były materiały dowodowe to chore gówno, kolejne pismo - kondolencje dla rodziny i pieniądze GEN-A oraz Kulture, dlaczego mają płacić tej rodzinie, skoro niczego nie zrobiła? Jedno gryzie się z drugim.

Ostre słowa z twojej strony - zamierzasz dążyć do wyjaśnienia tej sprawy, czy odstępujesz totalnie od tego tematu?
Nie interesuje mnie to zbytnio, nie mam nic do jej wytwórni, bo ona nie ma nic wspólnego z tym zajściem, a skoro KDB milczy to raczej knuje kolejny plan ze swoim adwokatem, aby nie trafić do zakładu zamkniętego. Na Pewno grozi jej kilka, konkretnych lat więzienia i nie ma się co oszukiwać, będzie grała koncerty na spacerniaku, jak jej zagrają to tak zatańczy, tam nie ma litości. To miejsce jest ruthless.

Jest to zrozumiałe. Zmienimy temat naszej rozmowy i przejdziemy do twojego albumu. Dwa ostatnie numery są nagrane przy pomocy innego producenta niż spod szyldu 101record. Rozumiem, że to miało na celu zakończenie współpracy z wytwórnią?
Wszystko jest związane z nikłą komunikacją pomiędzy Combo, a studio. Skupiali się na gwiazdach tego zespołu, a ja stałam z tyłu. Teraz stać mnie na to by komuś zapłacić za mastering i robić to bez przynależności, strategiczny ruch. Współpraca z CoKane jest dużo, dużo bardziej owocna. Czujemy się w studio i to mi się cholernie podoba, nakręca mnie to.


No właśnie, zmieniłaś swojego producenta na CoKane, a wytwórnia, planujesz gdzieś dołączyć?
Na obecną chwilę dostałam kilka propozycji, ale celuję we współpracę z MVPimps, to ekipa prawdziwych ludzi, którzy lubią prawdziwe gówno - Chief Pimp wpadł na ten pomysł.

Próbowałaś już z nimi negocjować na temat dołączenia do nich, były rozmowy?
Nie śpieszymy się z tym, na pewno dojdziemy do porozumienia. Wystąpiłam u niego na grand opening w Vanilla Unicorn, przedstawiłam to miejsce utworem który napisałam specjalnie na tą imprezę.

W takim razie życze powodzenia.. Od jakiegoś czasu można Cię zauważyć w towarzystwie wielu znanych artystów z Santos, między innymi z CHASE, planujecie nagranie wspólnego numeru?
Chase to dobry czarnuch, planuje nagrać kilka numerów - nie tylko z CHASE, ale o tym gównie będzie kurewsko głośno. Niebawem wrzucimy koszmar na wasze głośniki, tak jest.

Czekamy wspólnie na te numery! Przejdziemy do ostatniego pytania już, współpracujesz z S2 Parts, dlaczego wybrałaś akurat tą współpracę?
Współpracują z Memphis6, mają dobre kontakty z wieloma studio związanych z tuningiem, a ja od młodych lat preferuję obniżone i błyszczące się auta, zaproponowali mi dobre warunki, ale nie dostałam wszystkiego za darmo. Musiałam dołożyć do tego kontraktu, na pewno dogaduje się z całą ekipą i dzięki tej współpracy poznałam wielu aktywnych w świecie tuningu ludzi.

Super, na tym zakończymy nasz wywiad. Dziękuje Ci bardzo za rozmowę! Do zobaczenia na kolejnych wywiadach!
Dzięki, trzymaj się. 



                 ssssss.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin