Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

KnockOUT! I #3. Legendarna Para Mistrzów Oktagonu, Tomas Domino oraz Vesper Andromeda.


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

0.png

1.png

Legendarna Para Mistrzów Oktagonu, Tomas Domino oraz Vesper Andromeda.

Wielu z nas zna wspaniałych ludzi, tym bardziej w dziedzinach sportowych. Wiele osób pamięta legendy Violent Fighting Federation w tym świętej pamięci Michaela Domino, który toczył wojny o pas z Raulem Reyesem oraz był świetnie znany z swojej siły i sportowego podejścia do każdej walki. Również świetnie znaną legendą jest nam świętej pamięci Ronnie West, mistrz wagi lekkiej, znany nam król nokautów który techniką potrafił obalić każdego rywala w swojej wadze bez najmniejszych problemów. Raul Reyes to kolejna świetnie znana legenda oktagonu, albowiem to on mimo ukrywania się medialnie z swoimi treningami, zawsze potrafił dostarczyć nam wiele emocji, a zarówno Michaelowi stawiając wielkie wyzwania w oktagonie. Nie rozpisując się o wiele więcej o reszcie legend, przejdźmy do głównego wątku tematu. A w nim Legendarna Para Mistrzów Oktagonu, mamy tutaj na myśli Tomasa Domino, słynnego mistrza wagi średniej znany nam obszernie z swojego honorowego podejścia do walk pomimo napotkanych trudności, Tomas nigdy nie odmawiał walki, nawet w najgorszych scenariuszach, oraz jego narzeczona Vesper Andromeda, która oficjalnie została mistrzynią wagi piórkowej kobiet oraz zyskała pseudonim Niepokonanej, zawsze wychodząc do każdej z swoich walk w pełni gotowa i szanująca swoją rywalkę. Nie przedłużając dalej, przed nami wywiad z Legendarną Parą Mistrzu Oktagonu!

Cytat

 

**Wywiad dostępny zarówno do czytania, jak i w formie audio gdzie dokładnie słychać głos zarówno prowadzącego oraz gości jakimi byli Tomas Domino oraz Vesper Andromeda.**

Artem Vinogrodov mówi: Uszanowanie, z tej strony Vinogrodov, Knockout. Dzisiaj mamy ciekawych gości. Wiadomo, można być mistrzem, można być legendą czy też można być zawodnikiem albo i nawet trzem w jednym. Ale czy można być czterema w jednym. Tak, widocznie można. Przed wami Legendarna Mistrzowska Para Tomas Domino oraz Vesper Andromeda. Możecie się przedstawić. *zaśmiał sie*.
Vesper Andromeda mówi: Witam, tu Vesper Andromeda, cieszę się, że zostałam tu zaproszona.
Tomas Domino mówi: Hej hej, tutaj Tomas. Pozdrawiam wszystkich czytelników i życze miłego dnia.
Artem Vinogrodov mówi: To ja lece z pierwszym pytaniem. Jak to jest być tak bardzo rozpoznawalnym w sporcie jak wy obaj naraz? Ludzie pewnie się dziwią że obaj osiagneliście tak wielki sukces, w dodatku na ogromną skale. Było o was bardzo głośno, czy też coś sie pozmieniało u was przez ten długi czas?
Tomas Domino mówi: Prawde mówiąc, sądzę ze nigdy nie spodziewaliśmy się takiej rozpoznawalnośći. Zanim zostałem zawodnikiem nawet nie sniłem o tym aby ktoś podchodził do mnie czy to do Vesper i prosił o zdjecie lub autograf. Mimo urlopu, nie odczułem aby ludzie o mnie zapomnieli. A wręcz przeciwnie, co chwile dostawałem wiadomośći kiedy wracam, kiedy zawalcze. Fani ciągle oczekiwali na mój powrót tak samo jak i na powrót mojej ukochanej.
Vesper Andromeda mówi: Myślę podobnie jak Tomas. Też się tego nie spodziewałam. Przyjechałam do Los Santos by się wybawić za poniekąd stracone lata na jedynie nauce. Nie wiedziałam, że tak w zasadzie z dnia na dzień moje spokojne życie zrobi zmianę o sto osiemdziesiąt stopni. Nie sądziłam, że stanę się przykładem, idolką dla innych. Fakt, trochę nas nie było, jednak tak jak Tomas mówi, nie wydaje się by fani o nas zapomnieli.
Artem Vinogrodov mówi: Wiadomo, życie pisze różne scenariusze przez nasze piękne lata. Apropo, tutaj mam pytanie dla Vesper. Czy zamierzasz wrócić może do walk profesjonalnych w oktagonie? Jak zauważyłem masz wiele fanek w Worldwide Federation, które chciałyby spróbować pojedynku z tak zaawansowaną zawodniczką jaką byłaś.
Vesper Andromeda mówi: Zaawansowana zawodniczka... śmiesznie to brzmi. *zaśmiała się* Cóż... może w jakiejś dalszej przyszłości nadarzy się tak, że wrócę, jednak póki co nie ma takich planów.
Artem Vinogrodov mówi: Ah, rozumiem. Wiadomo, dużo rzeczy śmiesznie brzmi, tak jak komentarze niektórych osób odnośnie waszej pary. Że podobno od wszystkich zawodników z jakimi zmierzył się Tomas, podobno zawsze najbardziej bał się tego że kiedyś ciebie zdenerwuje i skończył by na macie jak wiekszość jego przeciwników. *Zaśmiał sie delikatnie* Jak to skomentujecie?
Vesper Andromeda mówi: *zaśmiała się* Nigdy nie byłam zwolennikiem przemocy, więc sądzę, że to tylko głupiutkie plotki.
Tomas Domino mówi: A ja tam nie mam nic przeciwko parterowi z Vesper.
Artem Vinogrodov mówi: *Zaśmiał sie* Wiadomo, ludzie lubią sobie żartować na róźne tematy. Wracając na prawidłowe tory, czy od czasu ostatnich walk jeszcze w Violent Fighting Federation coś się u was zmieniło? Długo nie byliście ani na social mediach, rzadko też widoczni w okolicy. Ludzie spekulowali co mogło się stać, niektórzy az domagali się waszego powrotu.
Tomas Domino mówi: Mieliśmy małe problemy w naszym życiu prywatnym. Poskutkowało to tym ze musieliśmy wyjechać w rodzinne strony Vesper. Ledwo zamkneliśmy tam wszystkie sprawy gdy musieliśmy wracać do Santos ze wzgledu na mojego świetej pamieci brata. Naturalnie jego śmierc sprawiła ze odciąłem sie na jakis czas od sportu oraz social mediów. Jego utrata była dla mnie wielkim ciosem, ale powoli wracam do dawnego zycia.. chociaż juz nic nie bedzie takie samo bez Mikiego.
Artem Vinogrodov mówi: Moje kondolencje, znałem Michaela. Wiele z nim rówież trenowałem w klatce jeszcze za czasów Domino Fighting & Fitness, tak też składam najszczersze kondolencje. Powiedz mi Tomas, jak to jest kiedy po stracie tak wielu osób wychodzisz na ring i potrafisz zachować tak solidne emocje by móc walczyć, pokazać że tak łatwo nie upadniesz by stracić motywacje do działania.
Tomas Domino mówi: Dziekuje... a czy potrafie zachować emocje? Nie wiem.. nie mam pewnośći co pojawi sie w mojej głowie po wejsciu do oktagonu. Czy będe wstanie mysleć i realizowac plan na walke, tego dowiemy sie już dzisiaj. Przed szóstą gala VFF straciłem dwójke przyjaciół. Rickiego oraz Mathiasa.. wtedy też sądziłem ze będe wstanie panować mimo to nad emocjami. Niestety, myliłem sie i była to moja pierwsza przegrana w oktagonie.
Artem Vinogrodov mówi: Powiedz mi Tomas, czy słowa Raula by zrobić na dzisiejszej gali taki pojedynek jak za czasów wielkich wojen Domino bardziej cie motywują by wyjść do oktagonu i pokazać prawdziwe walki potężnych wojowników oktagonu?
Tomas Domino mówi: Walka z pewnośćią bedzie uhonorowaniem naszych przyjaciół których z nami juz nie ma. Postaram sie z całych sił wygrać dla mojego brata, bo to z nim Raul powinien zmierzyć się o pas wagi cięzkiej.
Artem Vinogrodov mówi: Wiadomo, ich walki w oktagonie to były niczym stare walki gladiatorów. Do ostatniego tchu... Przechodząc do następnego pytania, tym razem do Vesper. Jeżeli by nadeszła sytuacja ze jedna z aktualnych zawodniczek w profesjonalnej lidze Worldwide Federation, rzuciła by ci rękawice. Jak byś zareagowała? Czy zmieniło by się coś w twoim podejściu do oktagonu, i chciała byś wrócić by pokazać sportowego ducha walki jak to już jest w rodzinie Domino.
Vesper Andromeda mówi: Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Nie znam żadnej zawodniczki z aktualnej profesjonalnej ligi, ale myślę, że jeśli zaproponuje mi walkę kobieta, która mi zaimponuje, to to przemyślę. W końcu, ktoś musi pokonać niepokonanego, czy też w tym wypadku. Niepokonaną. *zaśmiała się*.
Artem Vinogrodov mówi: Wiadomo, trzeba wyznaczac sobie cele i pokazywać jak sie do tego doszło. *zaśmiał sie* Wracając, czy pomimo walk, tak rodzinnie organizujecie sobie jakieś sportowe dni czy przemineło to przez tak długi czas nieobecności?
Tomas Domino mówi: Naturalnie, ciągle z Vesper regularnie dbamy o to aby nasza kondycja nie zanikała.
Artem Vinogrodov mówi: I to sie nazywa duch sportowy. Wyjątkowo będziemy kończyć nasz krótki wywiad, czy chcielibyście przekazać coś czytającym czy też kogoś pozdrowić?
Tomas Domino mówi: Od siebie powiem.. Pamietajcie, marzenia to cele które sie realizuje. Wszyscy możecie być kimś wielkim, to wy rozdajecie karty w swojej partii.
Vesper Andromeda mówi: Zaś ode mnie... hmm... czasami by osiągnąć wielki sukces, trzeba zrobić wiele małych kroków. Nie poddawajcie się na początku czy w połowie... a najlepiej wcale.
Artem Vinogrodov mówi: I tak też kończymy wywiad z naszą lokalną sportową Legendarną mistrzowską parą. Jeżeli chcielibyście zadać im jakieś dodatkowe pytania, możecie kierować je śmiało na skrzynke KnockOut a my zadbamy by w kolejnym wywiadzie na nie odpowiedzieć. zarówno ja się z wami żegnam słowami. Jeżeli życie daje ci ogromne szanse, ogromnie ważnym jest dokładne ich wykorzystanie.

 

Sam Tomas Domino ostatnio przegrał swój pojedynek na pierwszej gali Worldwide Martial Fighting z Raulem Reyesem, który toczył się jako Main Event upamiętniający Michaela Domino oraz Ronniego Westa. Michael był bratem Tomasa, a Ronnie jednym z najlepszych przyjaciół Raula Reyesa. Ów osoby były z dwóch różnych klubów, które zawsze toczyły z sobą ogromne wojny, tak teraz nie wyglądało to inaczej. Pomimo tak wielkiej straty, Tomas nadal wyszedł do oktagonu i mimo kilku rund w których Raul przebił punktami Tomasa, tak też ten wziął się w garść dla Michaela oraz solidnie odrabiał stratne punkty, pomimo zakrwawionych twarzy oraz przemęczenia, zwyciężył Raul Reyes poprzez decyzje sędziowską. Z zdumieniem obserwowałem ów zjawisko, by zobaczyć kolejny raz tak silną osobę w środku oraz na zewnątrz jaką jest Tomas Domino.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin