Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Strzelnica] Los Santos Shooting Range


Mateuszovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Q9juZ0e.png


W dwutysięcznym dwudziestym trzecim roku w Los Santos pojawiła się nowa strzelnica, założona przez 27-letniego Jaxona, który od kilku lat służy w departamencie szeryfa. Celem założenia tego przedsiębiorstwa jest nauczenie obywateli bezpiecznego i skutecznego korzystania z broni palnej, ale także stworzenia miejsca do miłego i aktywnego spędzenia wolnego czasu.
W trakcie swojej kariery, zauważył, że wiele osób w mieście nie posiada odpowiedniej wiedzy dotyczącej posługiwania się bronią palną. Chcąc zmienić tę sytuację, mężczyzna postanowił otworzyć strzelnicę, która zajmuje się się przede wszystkim prowadzeniem szkoleń dotyczących poprawnego i rozsądnego posługiwania się bronią palną. W 2023 roku, Jaxon otworzył Los Santos Shooting Range, która szybko stała się rozpoznawalnym miejscem w mieście. Strzelnica oferuje nie tylko szkolenia, ale także drużynowe strzelanki ASG, co pozwala na miłe spędzenie czasu ze znajomymi w przystosowanej pod tą aktywność sali.


Jl6ehre.png

Budynek znajduje się przy Małym Seulu - a dokładniej przy skrzyżowaniu Lindsay Circus z Palomino Ave. Dzielnica ta jest wyjątkowym miejscem ze względu na jej bliskie sąsiedztwo z centrum miasta - Vespucci. Ułatwi to dostępność dla osób poszukujących tego typu usług, co może prowadzić do wzrostu liczby klientów.

Spoiler

Ze względu na praktyczny brak biznesów o typie strzelnicy wyszedłem z inicjatywą stworzenia wyjątkowego miejsca, w którym każdy się odnajdzie. Chcę wprowadzić niezwykły klimat, który każdy zapamięta i będzie chciał do tego wrócić. Mam wiedzę na temat posługiwania się bronią i podzielę się tym z innymi członkami grupy - aby Ci mogli przekazywać to dalej. Wstępnie zebrałem kilku znajomych, którzy pomogą mi zarówno w prowadzeniu biznesu, jak i dbaniu o jego aktywność. Będę dążył do tego, aby strzelnica była dostępna w jak największej ilości czasu i świeciła wzorem naśladowania dla innych.


biwrACD.png KLIK

RtR3PQH.png KLIK

Edytowane przez Mateuszovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q9juZ0e.png

**Dnia 12.02.23 w godzinach wieczornych nastąpiło oficjalne otwarcie lokalu, który spowodował duże zainteresowanie wśród mieszkańców miasta. Strzelnica opublikowała oficjalną stronę firmy, wraz z lifeinvaderem.**


lSuBmh4.png
RLq9hNG.png
JpGXb5R.png
EL770Iu.png

biwrACD.png KLIK

RtR3PQH.png KLIK

Edytowane przez Mateuszovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q9juZ0e.png
**W dniu 16.02 nastąpiło rozpoczęcie współpracy z Star Security. Lokal został wyposażony we wszystkie możliwe opcje ochrony, zapewniające bezpieczeństwo personelu, jak i klientom.**

Spoiler

EFbgFqn.png

biwrACD.png KLIK

RtR3PQH.png KLIK

Edytowane przez Mateuszovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q9juZ0e.png

**W dniu 19.02 po odnowieniu strefy ASG sala gościła swoich pierwszych gości. Po odbyciu niedługiego szkolenia uczestnicy przystąpili do dwóch rund z bronią krótką, a następnie długą. Z całkowitym zadowoleniem opuścili budynek i zagwarantowali swoją obecność już niedługo.**

Spoiler

 

image.png?width=804&height=597
image.png?width=804&height=597
image.png?width=805&height=598
image.png?width=803&height=598
image.png?width=803&height=597
image.png?width=805&height=598
image.png?width=802&height=598

biwrACD.png KLIK

RtR3PQH.png KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin