Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

020. Pablo Suarez & Tomas Domino - Aktualnie stawiam bardziej na mentalne przygotowanie do walki niż aspekty fizyczne.


Mitsu

Rekomendowane odpowiedzi

image.png


image.png.ef459e8cf85264a226fb174e7b701a59.png

Audycja z dnia 19.01 (czwartek), w której gościem był zawodnik Worldwide Federation Pablo Suarez.


Martin Faye: Witajcie moi drodzy słuchacze, mieszkańcy Los Santos, fani Worldwide Federation! Już dzisiaj porozmawiamy z zawodnikiem Pablo Suarezem, który wystąpi na najbliższej gali ligi WMF! Będą tam walki zarówno zawodowe, jak i amatorskie! Przypominam, że można do nas wysyłać wiadomości z pytaniami, korzystając z naszego numeru kontaktowego! Miło Ciebie widzieć Pablo w programie In The Cage! Przywitaj się z naszymi słuchaczami!

Pablo Suarez: Witajcie wszyscy słuchacze z Los Santos i nie tylko! Tak jak wspominano, jestem Pablo Suarez i dziś będziecie mogli usłyszeć pare informacji na temat mój i moich treningów!

Martin Faye: Yeah, w takim razie opowiedz nam o sobie. Czym się wyróżniasz w ringu i życiu codziennym? Kiedy zacząłeś swoją przygodę z MMA? W jakiej płaszczyźnie się najbardziej odnajdujesz?

Pablo Suarez: Zaczynając od pierwszego pytania, w ringu tak samo, jak w życiu codziennym wyróżniam się spokojem i opanowaniem wszystkiego, dużo zawodników w wywiadach mówiło , że są bardzo wybuchowi, ja za to jestem ich przeciwieństwem. Swoją przygodę z MMA zacząłem w wieku dwunastu lat, namówił mnie do tego sportu mój wujek, który od zawsze pokazywał mi, na czym polega ten sport.. aż w końcu to on wyłożył pieniądze na treningi i sprzęt, za co mu dziękuje do dziś. Po dwóch latach ciągłego trenowania MMA miałem roczną przerwe z powodu mojej szkoły, musiałem jak najszybciej poprawiać oceny.. Od trzech lat trenuje niemalże codziennie MMA i jestem w ciągłych treningach. Najbardziej odnajduje się w stójce.. Według mnie jest ciekawsza niż te przytulanki w parterze, oczywiście żartuje! Parter jest również bardzo przydatny, lecz ja preferuje stójke - według mnie można w ciekawszy sposób zakończyć walkę.

Martin Faye: Rozumiem, że wujek stanowił dla Ciebie pewnego rodzaju inspirację? Czy masz jeszcze inne osoby, które Ciebie inspirują?

Pablo Suarez: Nie, finalnie to wujek stanowi dla mnie największą inspirację i motywacje, to on mnie w to wciągnął.. jak już mnie wciągnął, to mnie sie z tego nie wyciągnie - nie było jeszcze takiej osoby oprócz niego która by mnie inspirowała bądź motywowała.

Martin Faye: Rozumiem, w takim razie pozdrawiamy Twojego wujka i mamy nadzieję, że będzie oglądać Twoją najbliższą walkę, podczas której zmierzysz się z Javonte Theisem, gościem wtorkowej audycji! Spodziewałeś się tego zestawienia?

Pablo Suarez: Szczerze to nawet nie wiedziałem, kim jest mój przeciwnik, dopóki nie zobaczyłem na jego lifeinvadera, więc ciężko jest ocenić czy się spodziewałem, czy nie.. podpisałem kontrakt w ostatniej chwili, nie zastanawiając się, kim będzie mój przeciwnik.

Martin Faye: No i to jest bardzo dobre nastawienie! Trenujesz w jakimś klubie sportowym, czy masz swoją ekipę od przygotowań? Wolisz trenować w grupie czy samotnie? Masz jakiś specjalny plan przygotowań?

Pablo Suarez: Treningi siłowe dotychczas odbywałem na publicznych siłowniach, lecz dzisiaj otwarto Bull Gym, do którego serdecznie zapraszam - mają kozacki sprzęt, miejsce na wypoczynek i strefę na sporty walki.. Od początku mojej przygody z federacją przygotowuje mnie do walki jeden z zawodników.. Birger Baardson, trenujemy indywidualnie - wole żeby trener się skupiał na mnie i na mojej walce. Plan przygotowań w skrócie wygląda następująco.. Dwa dni w tygodniu to są treningi siłowe.. jest to poniedziałek i środa, cztery dni w tygodniu są to treningi MMA.. we wtorki i piątki skupiamy się na moim parterze a w czwartki i soboty trenuje stójke.

Martin Faye: Stosujesz jakąś dietę w związku z przygotowaniami, czy nie masz jakichś określonych zakresów kalorycznych? Treningi są o ustalonych godzinach, czy raczej elastycznie do nich podchodzicie? Rozumiem, że sparingujecie się z Birgenem?

Pablo Suarez: Nie stosuje żadnej diety, lecz staram się po prostu trzymać wagi i nie jeść nie wiadomo ile kalori.. Treningi są robione w spontanicznych godzinach - nie mamy ustalonych godzin. Tak dobrze rozumiesz, sparingujemy się z Birgerem.

Martin Faye: Yeah, Birger również wystąpi na najbliższej gali. Zmierzy się z Estebanem Ramirezem, byłym zawodnikiem VFF! Dobrze, przy indywidualnych treningach na siłowni słuchasz muzyki? Jeśli tak to masz jakichś swoich ulubionych artystów muzycznych?

Pablo Suarez: Nie skupiam się na muzyce na treningach, w tle leci jakiś oldschoolowy rap.. Gdy jestem na treningu cała moja głowa myśli tylko o mojej walce, o żadnej muzyce.

Martin Faye: Jasne, jasne. Już wybrałeś kawałek do wyjścia? Będzie związany z oldschoolowym rapem, czy z czymś innym?

Pablo Suarez: Wybrałem kawałek do wyjścia, nie będzie to żaden oldschoolowy rap - nie będe nic wyjawniał, zobaczycie w chwili, gdy będę wchodził do oktagonu..

Martin Faye: Jasne, mamy gościa drodzy Państwo! Przyszedł do nas trener Pablo Suareza, a mianowicie Birger Baardson! Chodź do nas Birger, przywitasz się ze słuchaczami!

Birger Baardson: Hej Hej, Los Santos!!! Dobrze się bawicie znowu wasz Viking - tym razem z moim podopiecznym Pablem.

Martin Faye: Yeah, rozmawialiśmy o przygotowaniach do najbliższej gali! Mam do Ciebie pytanie Birger! Czy trenując do najbliższej gali i mając do tego jeszcze podopiecznego, nie obawiasz się, że to trochę za dużo? Jak to wygląda z Twojej perspektywy?

Birger Baardson: Szczerze, sam robiąc treningi z Pablem - czasami wykonuje sobie również trening. Wiem, iż pokaże ogień w oktagonie, zawsze byłem na poziomie underdoga - powiem jednego uwielbiam, to przynajmniej nie leży na mnie presja.

Martin Faye: Zgadza się, już o tym wspominałeś podczas audycji z Twoim udziałem. Kto nie miał okazji jej usłyszeć na żywo, to może ją znaleźć na stronie Daily Globe w zakładce In The Cage! Dobrze chłopaki, czas ogłosić kilka kwestii!

Birger Baardson: A propo uprzedzam wszystkie kwestie, najgorsze pytanie dziennikarza - jak idą przygotowania? Bardzo dobrze, czasami trzeba samemu i swojego podopiecznego zamęczyć zęby wygrał tą walkę, ciężka praca to podstawa.

Martin Faye: Czas ogłosić kartę walk podczas WMF 1! Liga Worldwide Martial Fighting! Oczywiście podczas tej gali pojawią się zestawienia amatorskie, w których zmierzy się Oakley Clarke z Kaydenem Snapp! Emily Page zawalczy z Nellie Star! Nasz dzisiejszy gość Pablo zawalczy z Javonte Theisem! A teraz przechodzimy do zawodowców! Obecny z nami Birger Baardson zawalczy z Estebanem Ramirezem, który walczył między innymi w VFF! Damon Cariaz zawalczy ze znanym z RSF Fionnem Wardem! Natomiast o walce wieczoru powiadomimy jutro, gdzie w audycji będziesz uczestniczyć gość specjalny! W najbliższą sobotę odbędzie się konferencja WMF 1 o godzinie 20:00! Na którą serdecznie zapraszamy! Będzie wielkie show oraz efekty specjalne! Dobra, skończmy z tymi bajerami. *śmiech* Czas antenowy nam się kończy, więc zostało ostatnie pytanie, czy chcielibyście coś ogłosić lub kogoś pozdrowić? Oczywiście pożegnajcie się również z naszymi słuchaczami na sam koniec!

Pablo Suarez: Pozdrawiam mojego managera Jacoba Kyle'a oraz wujka, dzięki któremu tutaj jestem, oraz całą rodzine! Dziękuje za wywiad i pozdrawiam wszystkich słuchaczy.

Birger Baardson: Ja od siebie chciałem powiedzieć ostatnie słowo, iż zapraszam na galę już 28 stycznia, oktagon zapłonie. Informacja do mojego przeciwnika, radze ci przygotować butlę tlenową i żeby zespół medyczny odpowiednio się tobą zajął haha.

Martin Faye: Tym akcentem kończymy dzisiejszą audycję! Zapraszamy na najbliższą konferencję WMF1, która odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w siedzibie Worldwide Federation! Dokładnie w tym samym miejscu, gdzie miała miejsce debata! Do jutra!


image.png.5a8ec461e7eea024b4e911cbc8c26e67.png

Audycja z dnia 20.01 (piątek), w której gościem był zawodnik Worldwide Federation Tomas Domino.


Martin Faye: Witaj Los Santos, słuchacze In The Cage, obserwatorzy Worldwide Federation! Nadzszedł ten czas, by powitać naszego dzisiejszego gościa, którym jest mistrz VFF... Tomas TD Domino! Miło Ciebie widzieć Tomas w naszym studio! Mam przygotowaną dla was małą niespodziankę! Mianowicie wielki mistrz Domino zawalczy na najbliższej gali Worldwide Martial Fighting 1 w Main Evencie! Tomas, przywitaj się z naszymi słuchaczami! Dziękuję, że przyjąłeś zaproszenie!

Tomas Domino: Witam wszystkich słuchaczy i witam ciebie Martin! Dobrze cię widzieć. A słuchacze będą mogli mnie ujrzeć już jutro na konferencji!

Martin Faye: Zgadza się! Będziesz miał okazję skonfrontować się ze swoim rywalem, który jest bardzo dobrze Ci znany! Mianowicie jest nim sam Raul Reyes, który również posiadał pas mistrzowski!

Tomas Domino: *Roześmiał się krótko* To prawda, Z Raulem znamy się już sporo czasu. Lecz dobrze stwierdziłeś, posiadał! W końcu odebrał mu go mój brat Michael.

Martin Faye: Zgadzam się! To było świetne i niezapomniane widowisko. VFF to była świetna federacja, której będziemy starali się dorównać, jednak poprzeczka jest bardzo wysoko postawiona! Przypominam, że nasi słuchacze mogą zadawać pytania, korzystając z naszej linii telefonicznej. Przejdźmy do pierwszego pytania. Mianowicie na pewno nasi słuchacze są ciekawi odnośnie do tego, co Ciebie skłoniło do przyjęcia oferty Worldwide Federation!

Tomas Domino: Cóż, prawdę mówiąc sądziłem, że już nie wrócę nigdy do oktagonu. Spotkałem Maurice Murdock'a, który zaproponował mi walkę mowiąc, że fani oczekują więcej moich walk. Przecież nie mogłem ich zostawić, gdy mnie potrzebują.

Martin Faye: Zgadzam się, świat sportu został bardzo zaniedbany w ostatnim czasie. Jednak postanowiliśmy, że trzeba coś z tym zrobić i w ten sposób powstała federacja Worldwide. Oczywiście do tego potrzeba prekursorów w tej kwestii, do których się zaliczasz Tomas. Dobrze, drugie pytanie będzie troszkę prywatne, jednak mam nadzieję, że nie aż tak bardzo... Co robiłeś w ostatnim czasie, kiedy nie walczyłeś w oktagonie? Czy również Twoja partnerka Vesper wróci do walk zawodowych?

Tomas Domino: Niestety życie zmusiło mnie do przymusowego urlopu, ostatnie miesiące nie były dla mnie lekkie. w zaledwie tak krótkim czasie straciłem dwie bliskie osoby, brata i przyjaciela. Michael.. Kieran.. Spoczywajcie w pokoju. Co do drugiej części pytania... Nie chciałbym wypowiadać się za moją ukochaną, sądzę, że to pytanie powinieneś zadać jej. Lecz kto wie? Może znów ujrzycie Andromedę w oktagonie... Vesper mimo wszystko nadal jest w formie, urlop nie sprawił spadku formy tak jak u mnie.

Martin Faye: Oczywiście Vesper masz zaproszenie do naszego programu, jeśli tylko będziesz miała na to ochotę! Spadek formy? Myślę, że takie stwierdzenie tylko napełni Cię motywacją do jej odbudowy! W końcu fani czekają na powrót wielkiego mistrza! Dobra, przejdźmy do kolejnego pytania, jakim jest... Twoja marka, jakim jest klub sportowy! Od jakiegoś czasu trwają tam treningi, czy Ty również będziesz w nich uczestniczyć, czy bardziej stawiasz na indywidualne przygotowania do walki?

Tomas Domino: Aktualnie stawiam bardziej na mentalne przygotowanie do walki niż aspekty fizyczne. Raz wyuczonych ruchów Martinie, nie zapomnisz nigdy. Chociaż zacząłem też odwiedzać swojego pierwszego trenera w San Diego, Stary dziadek wie jak dobrze wyszkolić... Aktualnie w moim klubie mamy znakomitych trenerów takich jak Ramzan Vasilyev czy Fionn Ward, wręcz uważam, że bym im tam tylko przeszkadzał. Panowie są naprawdę świetni w przekazywaniu wiedzy o sztukach walki.

Martin Faye: Zgadzam się, jednak Fionn w ostatnim wywiadzie przyznał, że był tam tylko jako zastępstwo, jednak niczego mu nie ujmuję, ponieważ sam korzystałem z jego rad, kiedy pojawiłem się na wspólnym treningu. Słyszałeś Fionn? Musisz zostać już tym trenerem!

Tomas Domino: Fionn jest po prostu wstydliwy, sam siebie nie docenia *krótkie roześmianie się*. Nadaje się znakomicie na trenera.

Martin Faye: Słowa samego mistrza! Dobrze Tomas, ostatnio na Twoich social mediach pojawiła się fotka, w której stoisz przy samochodzie marki Dewbauchee, a na Twoich plecach znajduje się logo Twojego merchu. Czy zapowiada się jakaś długofalowa współpraca?

Tomas Domino: Niestety, mimo iż bym bardzo chciał, nie posiadam z nimi współpracy. Moim marzeniem dawno temu było przejechać się modelem Champion, sądzę, że nawet by do mnie pasował *śmiech* Lecz niestety, bardzo ciężko sprowadzić ten wóz do Ameryki... Mam nadzieje, że kiedyś będę mógł wejść do garażu i spojrzeć na tę piękną bestię. Na tę chwilę muszę zadowolić się tylko możliwością przejechania testowym modelem, który jest dostępny w naszym stanie.

Martin Faye: Zapewne czekają na Ciebie również inne współprace. Zwłaszcza że współpracowałeś już z markami znanymi dla Los Santos, chociażby z gigantem Fuzzy! Przed nami przedostatnie pytanie dotyczące aspektu budowy swojej marki! Masz jakieś plany?

Tomas Domino: Nie zapominajmy o Stronzo Free Lemon! Z którymi współpracuje do dziś. I gorąco polecam ich piwa bezalkoholowe, w upalne dni są niezastąpione. Co do własnej marki, jakieś małe plany już są, ale na razie nie chciałbym ich zdradzać.

Martin Faye: Oczywiście! W takim razie niecierpliwie czekamy na jakieś smaczki, które najpewniej pojawią się na Twoich social mediach! Dobrze, dzisiaj nie będę Cię zamęczać pytaniami, ponieważ dokończymy tę kwestię jutro już nieco bardziej zawodowo! Na sam koniec chciałbyś coś ogłosić lub kogoś pozdrowić? Przypominam, że już jutro o godzinie 20:00 w sali konferencyjnej Tomas Domino skonfrontuje się słownie z Raulem Reyesem! Oddaję Ci głos Tomas!

Tomas Domino: Oczywiście ze chciałym pozdrowić Gregorego Russela, Ceo Strozno, które wspiera mnie prawie od początku mojej kariery. Naturalnie moją ukochaną narzeczoną Vesper, jak i przyjaciela Jacoba Scotta. Który swoją drogą jest znakomitym artystą! Do zobaczenia!

Martin Faye: Również przyłączam się do pozdrowień i mam nadzieję, że Twoja współpraca ze Stronzo będzie długa i owocna! Drodzy słuchacze, to już niestety koniec naszej audycji, jednak nie martwcie się! Już jutro możecie zobaczyć Tomasa Domino na żywo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin