Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

022. Paulo Rodrigues - "Nie podoba mi się to, że obecni zawodnicy, zamiast ciężką pracą dojść do czegoś wolą się wspinać na wyżyny poprzez doping".


Mitsu

Rekomendowane odpowiedzi

image.png


aktu_02_01.png.3a894683d2bcf2bbfd69f6c66c9cde7e.png

Audycja z dnia 02.02 (czwartek), w której gościem był zawodnik MMA aspirujący do walki w Worldwide Federation Paulo Rodrigues.


Martin Faye: Mamy dwudziestą trzydzieści, więc zaczynamy odcinek In The Cage, w którym dzisiejszym gościem jest Paulo Rodrigues! Porozmawiamy między innymi o jego dzisiejszej walce, jak również powrocie do Los Santos! Przywitaj się Paulo z naszymi słuchaczami!

Paulo Rodrigues: Witam wszystkich bardzo serdecznie... Dawno mnie nie było na jakiejkolwiek audycji, więc będzie o czym rozmawiać i polecam zostać do końca!

Martin Faye: Przypominam, że można zadawać pytania na żywo z sali audycyjnej budynku Worldwide Federation lub przez wiadomość tekstową korzystając z numeru 435705! Dobra, przejdźmy od pierwszego pytania, a właściwie od tej grafiki, którą zamieściłeś a swoich social mediach, która jest wymierzona bezpośrednio w samego Tomasa Domino. Zauważyłem, że w tym przypadku jest również pozbawiona skrupułów, ponieważ brat Tomasa zginął tragicznie i jemu oddawał hołd podczas walki na pierwszej gali WMF. Jak się odniesiesz do tej sytuacji? Chciałbyś ją sprostować? Co chcesz osiągnąć i pokazać zamieszczając ten wpis?

Paulo Rodrigues: Wiedziałem, że zadasz mi pytanie o ten plakat... Każdy mógł zareagować na to z tej "złej" strony, lecz ukazanie tam Diaz'a oraz Michael'a ma zupełnie inny cel... Diaz i Michael nie odrzucili nigdy swojej walki; wspomniałem o nich, ponieważ mają za sobą spore odznaczenia sportowe i nie unikali jakiejkolwiek konfrontacji z innymi zawodnikami. W tym plakacie są ukazani jako członkowie klubu Domino, którzy byli świetnymi zawodnikami, a sam Tomas jest osobą, która ma ego większe niż umiejętności. Oprócz samej zaczepki Tomasa chciałem ich uwiecznić jako "ikony", które coś sobą reprezentowały, a same "opisy" były skierowane głównie do Tomas'a. Umieściłem ten plakat właśnie przed obecnym programem, ponieważ wiedziałem, że powstaną różne opinie na jego temat, a właśnie z tobą chciałem powiedzieć, jaki to ma dokładny przekaz.

Martin Faye: Muszę przyznać, że sam się dałem zrobić w konia, z tym przekazem. Na pewno większość słuchaczy również. Czyli co? Uważasz, że Tomas się boi pojedynku z Tobą? Czujesz do niego żal, że nie miałeś możliwości starcia się z nim o pas?

Paulo Rodrigues: Dla mnie to jest człowiek, który zniszczył w jakimś stopniu świat sportu... Klub za czasów Michaela i Kieran'a, z którym toczyłem jedną z walk, miał sens, a teraz? Obecnie klub Domino jest agencją, która stara się wykreować nasterydowanych zawodników, którzy prócz wielkiej, "pięknej" budowy masy ciała nie posiadają jakichkolwiek umiejętności, lecz zaznaczam! Są wyjątki... Chociażby obecny na sali chłopak - Fionn Ward.

Fionn Ward: Słychać mnie? Siemano LS! Oczywiście, że są wyjątki, dzięki za wyróżnienie kochaniutki. Ale nie ma co wrzucać każdego spod szyldu Domino do jednego worka, nie znam tam żadnej osoby, która mogłaby być na środkach dopingujących.

Paulo Rodrigues: Słuchaj... Będąc w Tajlandii, obserwowałem "zawodników", którzy wystąpili na pierwszej edycji Worldwide Federation... Widziałem ich gabaryty przed ogłoszeniem walk, a jak wyglądali podczas pojedynku; każdy głupiec by to zauważył, a w ciągu miesiąca nie jest realne to, żeby przybrać parę dobrych kilo masy mięśniowej... Nie podoba mi się to, że obecni zawodnicy, zamiast ciężką pracą dojść do czegoś wolą się wspinać na wyżyny poprzez doping. Zaznaczę! Był lekko ponad miesiąc na przygotowania...

Fionn Ward: Tutaj się muszę z Tobą zgodzić. Osoby, które stosują takie wspomagacze, po prostu nie powinny mieć styczności z zawodowym MMA, według mnie oczywiście. Takie gówno może i doda Ci trochę kilogramów masy mięśniowej, ale umiejętności jednak nie.

Martin Faye: Wtrącając się w waszą konwersację. Zawodnicy, którzy walczyli podczas pierwszej edycji, mieli robione testy wykrywające zakazane substancje przez federację, więc tutaj nie ma mowy o jakimś dopingu, który byłby nielegalny.

Paulo Rodrigues: Słuchaj... Nie chce podważać tutaj waszych kompetencji jako federacja, lecz pozbyć się tego świństwa z organizmu to nie jest problem... Mało jest klinik u nas w mieście, czy poza? Nie leży wina po stronie federacji... Wina tutaj leży po stronie klubu, jaki dany zawodnik reprezentuje; w tym świecie ręka, rękę myje.

Santiago Sierra: Rodrigues przestań zdradzać moje sekrety na formę, okay?

Paulo Rodrigues: *zaśmiał się do mikrofonu po słowach Sierry, dodając* Sierra, każdy ma swój pomysł na siebie... Niech każdy wybiera własną ścieżkę, gdzie zmierza. Pełno kulturystów stosuje środki w postaci dopingu, lecz zawodnicy, a w szczególności Ci, o których głośno nie powinni stosować jakichkolwiek substancji dopingujących; różnorakie witaminy na regeneracje niech będą - sam to stosuje, lecz nie w federacji, która działa na szeroką skalę. Jeżeli ktoś chce się popisać swoją budową, to niech idzie na okładki gazet, czy do programów, gdzie małolaty będą ustawiać se was na tapetę w telefonie... Co innego, jeżeli ktoś dojdzie do tego bez żadnych wspomagaczy - wtedy szapo ba!

Santiago Sierra: W sumie to chciałem Cię tylko ********* - tyle ode mnie, buziaki.

Martin Faye: Wracamy po krótkiej przerwie, mieliśmy problemy techniczne... Kontynuujmy.

Paulo Rodrigues: Tak jak mówiłem... Niech każdy se wybiera kierunek, gdzie chce podążać. Ja osobiście nie zamierzam rywalizować z zawodnikami, którzy wspomagają się środkami dopingującymi... Każda federacja powinna karać kluby! Jeszcze raz powtórzę! Kluby, którzy przygotowują zawodników do walk Z A W O D O W Y C H! A w szczególności mówię tutaj o zawodnikach TOP!

Fionn Ward: Przecież to proste i logiczne, że nikt nie będzie chciał z takimi zawodnikami toczyć walk, sam osobiście bym też tak postąpił. Każdy wybiera swoją ścieżkę, tak jak już to powiedziałeś. Niektórzy idą na skróty, a jeszcze inni powoli z dyscypliną dążą do ustawionych przez siebie celów. Sam osobiście trenuję od małolata i jestem osobą, która zalicza się do tych drugich.

Paulo Rodrigues: Szanuje!

Martin Faye: Również jako federacja nie pozwalamy na korzystanie z niedozwolonych substancji! Wszystko ma się toczyć na zasadach sportowego fair play, dlatego przed zawodami robione są wszelkiego rodzaju testy wskazujące obecność nielegalnych substancji!

Paulo Rodrigues: Nie miałem okazji osobiście poznać całego zarządu Worldwide Federation, lecz nie jestem przekonany co do tego...

Martin Faye: Dobra, wracając do Twojego tematu Paulo, każdy z Twoich fanów wie, że posiadałeś w Los Santos klub o nazwie American Boxing Team! Czy planujesz powrót ze swoją marką do Los Santos? Jakie są Twoje najbliższe plany?

Paulo Rodrigues: Klub American Boxing Team jest ciągle prowadzony, lecz w Tajlandii - tam, gdzie obecnie toczę pojedynki. Co do ponownego otwarcia klubu w Los Santos ciągle rozmyślam z jednego powodu... Czy jest sens? W obecnych zawodnikach, którzy toczą zawodowe pojedynki, widzę tylko i wyłącznie drogę poprzez doping. Jeżeli bym miał otworzyć ponownie swój klub, to chciałbym prowadzić zawodników, którzy działają w sporcie dla pasji i chęci do ciężkiej pracy. Co do marki... Mam pewne plany, które w przyszłości planuje wdrążyć, lecz nie jestem w stanie pogodzić swoich wyjazdów do Tajlandii i zarówno pobyciu tutaj w Los Santos. Kto wie? Być może uda się nawiązać dobry kontakt z kimś, kto podobnie myśli jak ja, ma swoją wizję i złapiemy wspólny język. Wróciłem do Los Santos do swoich bliskich, podopiecznych; dostałem kilka propozycji co do mojej przyszłości w oktagonie, lecz nie jestem w 100 procentach zdecydowany.

Martin Faye: Okej, czyli aktualnie bliżej Ci do Tajlandii? Jakie postępy w swojej karierze poczyniłeś od występów dla VFF do dnia dzisiejszego?

Paulo Rodrigues: Czy ja wiem, czy mi bliżej do Tajlandii? Tam jest zupełnie inne podejście zawodników; grają fair play i nie unikają walki... Jeżeli bym dostał propozycje walki z pretendentem do pasa wagi średniej, czy walkę rewanżową z Jordanem Toiguchi to z chęcią! Z tego miejsca was informuje, że walka z Domino odpada; facet ma wybujałe ego, które se jedynie mogę wyrzucić do śmieci - jest nudny i przereklamowany... W Tajlandii stoczyłem od roku czasu siedem walk, z czego dwie były liczone do moich rekordów.

Martin Faye: Odpowiedź samego Tomasa zapewne ujrzycie na samych social mediach, gdy tylko dzisiejsza audycja pojawi się w sieci! Okej, w takim razie na sam koniec jeszcze zapytam, jak oceniasz naszą branżę muzyczną z Los Santos? Masz swoich ulubieńców?

Paulo Rodrigues: W sercach Ava Velerez oczywiście... Co do obecnych? Hmm... Wpadła mi w oko Asami Kiyoko, haha! Wyróżnia się z tłumu, lecz nie miałem jeszcze jej osobiście poznać, JESZCZE! Co do reszty to jakoś ich nie śledzę, skupiam się na sobie.

Martin Faye: Mi również wpadła w oko Asami Kiyoko! Anielski głos i ten sam wdzięk, może dlatego jest anioł na moich plecach! Pamiętajcie, że o godzinie 2:30 pojawi się specjalne wydanie Faye Show, w którym wspólnie będziemy oczekiwać na premierę kawałka 3AM! Dobrze, jeszcze na koniec krótkie pożegnanie się z naszymi słuchaczami! Dzięki Paulo, że uczestniczyłeś w dzisiejszym programie In The Cage!

Paulo Rodrigues: Również dziękuje i usłyszymy się zapewne jeszcze wkrótce! Krótki przekaz jeszcze dla przedstawicieli ze świata sportu... Rodrigues wraca, więc szukajcie swojego miejsca w stadzie - American Boxing Team jest dla was jeszcze otwarty...

Martin Faye: I tym akcentem kończymy dzisiejsze wydanie programu In The Cage! Dziękuję wam drodzy słuchacze za uwagę i zapraszam do słuchania kolejnych audycji! Mówił dla was Paulo Rodrigues oraz Martin Faye! Spokojnego wieczoru!

Edytowane przez Mitsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin