Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Matrzak] Don Sergio


Sianko SPZ

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/13791-donsergio/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: ban na serwer caly ze nie moge wejsc
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: Odpocznij sobie
Członek ekipy nakładający karę: Matrzak
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, ogólnie cała sytuacja wydarzyła się około rok temu i na samym starcie chciałbym przeprosić administrację i graczy którym wtedy zakłóciłem rozgrywkę jeżeli tak postąpiłem, lecz niestety nie pamiętam co tam się działo ponieważ było to bardzo dawno ( Luty/Marzec 2022 chyba). Chciałbym zaapelować o rozpatrzenie mojej prośby i wydaje się to trochę dziwne że pisze to akurat teraz lecz mogę to wytłumaczyć, w czerwcu napisałem odwołanie do Matrzaka na dm lecz nie odpisał, całe wakacje praktycznie nie odpalałem komputera ponieważ nie chciałem marnować czasu gdy są wakacje na siedzeniu w domu i graniu na komputerze, Jesień aż do tego momentu myślałem że nic już nie wskuram jak mi Matrzak nie odpisał lecz zauważyłem wczoraj na forum Apelacje od kar i postanowiłem się odwołać a bardzo chcę zagrać na Vibe Role Play. Uważam że na chacie pisemnym można bardziej się wczuć w odgrywanie swojej roli niż na takim np fivemie gdzie już takiego Role Play'u na wysokim poziomie nie ma i żaden serwer poziomem Role Play nie dorównuje dla Vibe Role Play. Ogólnie wiem że te argumenty które przedstawiłem są tak naprawdę wzięte z czterech liter ale no po prostu nie pamiętam tej sytuacji ponieważ było to dawno i jeżeli coś zrobiłem niezgodnego z regulaminem lub co zaburzyło rozgrywkę innych/zaszkodziłem dla serwera to bardzo tego żałuje i chciałbym to zrekompensować grając i umilając rozgrywkę innym graczom wchodząc z nimi w ciekawe interakcje, budując z nimi fabularne wątki by bardziej się wczuć w swoje role.
Na sam koniec chciałbym ponownie przeprosić, mam nadzieje że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin