Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

NAZWA TEMATU: [GRA/Boxidro] JohannesPaul2


JohannesPaul2

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/16873-johannespaul2/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: 
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: "Dodatek ode mnie"
Członek ekipy nakładający karę: Boxidro
Wyjaśnienie sytuacji: Nie za dużo mam do gadania, zrobiłem to co zrobiłem pod wpływem emocji nie myśląc trzeźwo ani racjonalnie i nie ma usprawiedliwienia na moje zachowanie, które po czasie określam jako nieodpowiednie i szczeniackie, czego się wstydzę, lecz jak dla mnie odsiedziałem już swoje i zrozumiałem błąd, który postaram się już nie powtórzyć więcej. Wiem, że nie powinienem zachowywać się tak w stosunku do nikogo. Chciałbym też wiedzieć, czy mogę liczyć na ewentualne skrócenie kary.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z @Teddy., który był zamieszany w całą sytuację. On jest zdecydowanie na nie, a to on jako pierwszy wydawał karę. Ja dołożyłem od siebie, bo to jest zagranie poniżej pasa. Zgodnie z jego decyzją proszę o odrzucenie apelacji i musisz odsiedzieć całą karę. Mogłeś myśleć wcześniej nad tym, że stworzenie takiej postaci, która nawiązuje do członka administracji w tak wulgarny sposób, przy tym zahaczając o jego rodzinę nie skończy się dobrze. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin