Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

G$H Mob


Vectro

Rekomendowane odpowiedzi

509pogger.thumb.png.f6589b5301ae3ad4e977269617968e66.png

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

G$H Mob to nowy, autorski kolektyw muzyczny skupiający w sobie rozwijającą się na ścieżce muzycznej młodzież pochodzącą z Davis. Członkowie powstałego kolektywu to kryminaliści i nie kryją się z tym – w powstałych numerach i teledyskach potwierdzają swoją przynależność do setu `509 stosując w nich znaczne ilości kontrabandy bez jakichkolwiek skrupułów, a możliwość działania w muzyce to dosłowne spełnienie marzeń. Miejscem wspólnych nagrywek jest prywatne studio w ich własnej wytwórni `509 Records. Nawijając mocny w składni hip-hop i trap celują w prosty przekaz o gangsterskim życiu pełnym hajsu, broni i narkotyków.

 

Members:

G$H ABra’

G$H Sosa

G$H dray`

G$H Sleezy

G$H sprunk’

G$H Cozy

G$H Del’

G$H Scott

G$H Bloomy

G$H DuNk

G$H Young Ari

G$H Paulie

Past members:

G$H rOsie [*]

G$H jones [*]

 

((zdjęcie od ML KSX))

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Vectro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** 25.11 do internetu wpłynęła pierwsza nuta spod skrzydeł członka kolektywu "White'a". Na teledysku można dostrzec większość osób z kolektywu G$H MOB. Całość jest wykonana na wysokim poziomie. Osoby, które mogą znać Sandera jako sportowca, na pewno zostały zaintrygowane informacją, która obiegła media jakoby kontrowersyjny zawodnik spróbował swoich sił w muzyce. 

 

 

SŁOWA z interpretacją
 

Spoiler

 

Ziomek podał mi majka, to współudział w zabójstwie,

bo rozpierdolę scenę, jak rozpierdoliłem Fuchte,        ------------------------- (White nawija o swojej wygranej na gali, w której zdomiował Fuchte'a)

Białas podskakuje, to skończy z mordą w gównie,

Lepsze rozwiązanie, niż trzy kulki na podbrzusze,

 

Całe życie z fartem, na spokojnie skurwysyny,

Bóg mi nie pomaga, przez złe czyny mej rodziny,        ------------------------- (White uważa, że przez grzechy popełnione przez jego gang - Bóg ich potępia)

Scottie, Patrick, Darnell, Alan tęgie skurwysyny,

A na koncie mamy głowy, no a nie kurwa miliony,

 

Świętej pamięci Rose, lat 16 tylko miała,

Po wbiciu psów na Grove, z aniołami się witała,        ------------------------- (White nawiązuję do śmierci Rose, spowodowanej przez organy policyjne)

nie darujemy kurwie, twoja twarz jest na plakatach,

Pierdolony pies? Czy chroniony zabijaka?

 

Wielokrotnie skazany, za kurwa pomówienia,

chyba to rodzinne, że z Grove trafiasz do więzienia,      -------------------------  (White nawiązuję do tego, ze większość osób z Grove posiada przeszłość kryminalną)

Skończone kariery, zaćpane talenty małolaty,

strzelają do psów i chcą prezenty,

 

Pewna strzelanina w okolicach Chamberlinesa,

jeden z tych czarnuchów, rzucił się na policjanta,

reszta gdzieś spierdala, a ja się nim zajmuje,

Dostałem trzy kulki, on niestety nie próżnuje,

 

Nie wybrałem tego życia, a przyjąłem je na klatę,

Nie było nigdy ojca, więc musiałem być jak facet,

Połowa cip co słucha, wolałaby się skończyć sama,

Nadal tutaj stąpam, kurwo dzień dobry i nara,

 

Budzi mnie koszmar, w środku nocy,     -------------------------  (White miewa cały czas jeden koszmar, związany z sytuacja, która bardzo na niego wpłynęła)

Widzę ich twarze i zakrwawione nosy,

Rzucone kości, co było to za mną,

Teraz stąpam ostrożnie, by nie wjebać się w bagno,

 

Nowe porządki, odkąd brat jest znów w ekipie,    -------------------------  (White sugeruję, że wyjście jego brata z więzienia, było bardzo znaczące dla jego gangu)

Pokażcie mi kurwy, co chcą dorównać mej klice,

możemy się strzelać, możesz czytać przekaz z liter,

w skrócie wypierdalaj bo wycisnę Cię jak syfek.

 

Był już taki jeden, co wjechał tu gdzie nie trzeba,

za jego historie, trafiłbym znów do więzienia,

co się dzieje na Grove, to już kurwa tam zostanie, 

witamy na Grove, czy jak wolisz w Azkabanie.     -------------------------  (White porównuje Grove do Azkabanu, z którego nie sposób było uciec)

 

 

Edytowane przez DeVo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** 26.11 do internetu wleciała pierwsza nuta młodego rapera z kolektywu G$H Mob. Całość jest ładnie zrobiona, na wysokim poziomie. Komentarze pod nuta sa otwarte. Z pewnych plotek mozna uslyszec, że raper wraz ze swoim kolegom planuje zrobić duo i że to początek jego kariery**
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ostatnimi czasy w mediach zrobiło się głośno o reprezentantach G$H Mob, głównie mowa tutaj o G$H Del. Raper od dłuższego czasu prowadzi beef z innym raperem - 666Fiend. Spór między raperami nasilił się do takiego stopnia, że obaj postanowili wyjaśnić kilka spraw poza muzyką**

3.png

Edytowane przez oskind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

** dnia 03.12 o godzinie 20;30 na antenie Weazel News, prowadzona była audycja live z ekipą G$H Mob. Poruszane były tematy dot. między innymi, konfliktu na lini Del-666Fiend, współpracy z wytwórnią i dalszemu rozwojowi kolektywu. Na sam koniec G$H Cozy poleciał zwrotkę live z nadchodzącego singla. Na stronie pojawiła się foto relacja**

Spoiler

wywiad1.thumb.png.3d70fd2ac466d52fa28956c73e4ba829.png

wywiad2.thumb.png.c1d2d3cd82026254cb2953269520f821.png

wywiad3.thumb.png.7e0b70a4f2f65e3f423c85e3a95b16ef.png

wywiad4.png.47a87bf86d67e2e68ba0a02f7cb803be.png

bbbb.png?width=962&height=550

aaaa.png?width=962&height=445

 

** godzinę po zakończeniu audycji w sieci pojawiła się fotka z zatrzymania G$H mob, dodana przez dociekliwego reportera **

599968292_Zrzutekranu(320).png.dab849c77e05bb8534079af05c0bb6b2.png

 

 

noteker, Vectro, Koteu i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin