Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Blokada postaci - Odwołanie


xFoxxy_

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Caspar White
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci - barman, mechanik, strażak a na końcu zawodnik federacji
Członek ekipy nakładający karę: Teddy
Wyjaśnienie sytuacji: Nie za bardzo rozumiem, dlaczego nie mogę być w kilku pracach, na jednej postaci, w prawdziwym życiu, można być w kilku pracach, na przykład: Pracujesz w sklepie spożywczym, następnie w straży pożarnej, a kończysz jako barman. No a w roleplay chodzi o odgrywanie prawdziwego życia, tylko w grze, co nie? Po drugie, nie miałem pojęcia, że nie można być w kilku pracach na jednej postaci, albo nie zauważyłem tego w regulaminie, albo nie jest to tam napisane, lecz strzelam, że jest. Tak jak mówiłem, w życiu można mieć bardzo dużo pracy, i jakoś nie dostajesz, że tak powiem - blokady na życie, tylko żyjesz dalej, tak? Czyli dochodząc do wniosku, nie wiedziałem, że nie można, może nie zauważyłem tego w regulaminie, może tego nie ma, lecz tak jak pisałem, strzelam, że jest - Lecz no, roleplay, to jednak odgrywanie prawdziwego życie, a w prawdziwym życiu, również tak jak pisałem, można być w kilku pracach.

 

Przepraszam, lecz też trochę nie zrozumiały dla mnie przepis na serwerze. Z góry dziękuje za przyjęcie odwołania, i życzę miłego dnia/wieczoru/nocy 🙂
 

PS: Jeszcze chcę dodać jedną rzecz, nie a propos tego odwołania, jak osoba, która odgrywa mojego brata, dostała bana za coś tam, i się odwołał, to dostał komentarz, pod tytułem:  Patrzyłem w Twoje logi, masz niemal identyczną nazwę postaci co Twój kolega, mam wrażenie, że Wasza gra opiera się na trollingu. Poziom rozgrywki nie jest na najwyższym poziomie. - Pod żadnym pozorem, nasza gra nie opiera się na trollingu, mój poziom rozgrywki się polepszył od tamtego czasu, a on gra po prostu mojego brata, mamy lekko inne nazwiska, ponieważ zrobił małą literówkę, i nie napisał; Casper White, tylko; Casper Withe, więc dlatego mamy lekko inne nazwiska, jeżeli nadal moja i jego gra, nie jest na najwyższym poziomie, to postaramy się jak najszybciej to zmienić - Jeszcze raz, z góry dziękuje, pozdrawiam, i życzę miłego dnia/wieczoru/nocy 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w realnym życiu nie ma murarza, tynkarza, akrobaty, zmieniaj prace ze smakiem i zapleczem backgroundu by urealnić to, zostanie strażakiem w USA to nie jest błachostka, trzeba się spiąć latami by nim zostać, raczej mało kto po zostaniu strażakiem zostaje później kimś innym, szczególnie zawodnikiem federacji, jak jeszcze wcześniej był barmanem i mechanikiem. Odrzucam.

kamil2289 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin