Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

laflare1017

Rekomendowane odpowiedzi

 

image.thumb.png.a82be72ba6b829a9a430ad6da93361a1.png

fashion sex P, sex P 🅿️, P, a właściwie Praise Cousins-Staples, urodzony 19 stycznia 2000 roku, relatywnie młody producent muzyczny, reżyser teledysków i kamerzysta, który dotychczas w cieniu pracuje nad karierą GWAPO GANG. Jego zainteresowanie muzyką nie kończy się na słuchaniu nowego singla ProTais czy NIKSY na Spotify. Wolny hajs lokuje na giełdach winylowych, gdzie researchuje stare krążki, które potem sampluje i w efekcie robi z nich swoją muzę. Już w liceum wmówił sobie, że umrze tonąc w kasie. Egoman, który nawet wśród najbliższych znajomych bezczelnie uważa, że nie ma sobie równych. Z tej całej zachłanności utwierdza się w fakcie, że żyje 20 lat do przodu i w niedługim odstępie czasowym jest w stanie podbić monstrualny świat celebrytów. Dla niego odpowiednie rozdysponowanie forsy to fundament, bo według jego teorii wszystko można nią zdobyć. Zachłyśnięty swoją koncepcją chce wkupić się w śmietankę miasta, nie biorąc pod uwagę ile będzie go to kosztować. Nie jest stały w swoich uczuciach, w jego uzasadnieniu istnieje tylko miłość do siebie, swoich kolesi, konkretnego etapu w życiu i muzyki. Typowo jego zdanie jest jedynym prawidłowym i nikt nie może się temu sprzeciwić. Jest na tyle zakręcony, że często spóźnia się na umówione wcześniej terminy, bo zdarzy mu się włączyć kolejną rundę w Fortnite lub wyjść z następną plastikową lalą na golfa. Jest uzależniony na punkcie swojego wyglądu i kosztownych błyskotek, co pokazuje często na swoich social-mediach – zresztą podobno dlatego w tym momencie na jego portalach społecznościowych w obserwacjach przeważają napalone laski.

 

MUZYKA/PRODUKCJA/ALL

cover GOAT TALK 

GWAPO GANG X SEX P - GOAT TALK 🎥By. @Sex P

GWAPO GANG X SEX P - WORLD IS OURS (FREESTYLE) (PROD. SEX P)

cover NO NO NO

HOODSTAR X CHA$E - NO NO NO 🎥By. @Sex P

SOCIAL-MEDIA

Liveinvader

WZMIANKI

WAV: Premiera najnowszego tracka "NO NO NO" od HOODSTAR & CHA$E, za produkcją stoi SEX P

 

 

 

 

 

 

NOTKA ODE MNIE

Spoiler

Postać ma już +/- ukształtowane znajomości w branży. Temat w moim zamyśle jest osobistym folderem zrzutów z toczonej przeze mnie gry. W głównej mierze chce się kapitalnie bawić grając w grę, tworząc przy tym interakcje innym osobom. Generalny zamysł na postać mam, wystarczy go zrealizować. Nie zależy mi na zarabianiu kwitu, a na pokazaniu, że z jasnym pomysłem można skleić coś ciekawego i w dodatku extra spędzać czas. Jeśli czas pozwoli to mam nadzieję, że będziemy się wybornie bawić.

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Praise Cousins-Staples

Numer konta postaci: 9918054474

Edytowane przez laflare1017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin