Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Strzelanina/Morderstwo - 26.02.2023] Dominacja tureckich bangerów nad przećpanymi łysolami


charliemangano

Rekomendowane odpowiedzi

dsadas.gif

Dnia 26.02.2023 kwadrans przed godziną dwudziestą drugą pod kompleks mieszkań w północnym Del Perro zajechał czarny Obey Tailgater. Z czarnego sedana z przyciemnionymi szybami wyskoczyła czwórka bandziorów; dwójka z nich byla wyposażona w pistolety maszynowe MP5, nastepna dwójka w Mini Uzi - wszyscy byli wyposażeni w rękawiczki oraz kominiarki. Gdy Ci wbiegli w uliczkę za kompleksem rozpoczęło się piekło. Śmierć poniosły cztery osoby z przesiadującej na tamtym osiedlu grupy /skinheadów/ oraz jeden napastnik który niedługo po strzelaninie został zabrany przez służby do szpitala. Trójka stojących na nogach opryszków błyskawicznie po rozprawieniu się z przeciwnikami wróciła do Obeya i wyjechała z miasta w kieurnku północnym. Od tamtego momentu Tailgater nie pokazał się w Los Santos nawet na chwilę.

FAKTY Z PRZESTĘPSTWA:
- Obey Tailgater którym przyjechali sprawcy był zarejestrowany na niejakiego Hakan Bozkurt.
- Podczas ucieczki Tailgatera został on zauważony przez kamery 11 oraz 12.
- Technicy mogli zabezpieczyć na miejscu zdarzenia łuski 9mm.
- Ranny napastnik zabrany do szpitala to niejaki Bashar Al-Fayed.

W trakcie strzelaniny do centrali departamentu wpłynęło zgłoszenie od kobiety, która zamieszkuje tamte tereny, śledczym udało się uzyskać od niej następujące zeznania:

Była godzina dwudziesta druga? Może dwudziesta trzecia, jak codziennie szykowałam się na krótkie wyjście z moim psem, wiadomo, musi załatwić swoje sprawy przed snem. Wtedy zza okna usłyszałam, że ktoś szybko podjeżdża do uliczki którą widzę z okna...było to czarne auto, nie znam się na markach, wysiadło z niego czterech postawnych mężczyzn, trzymali w dłoniach coś na kształt karabinu, nie widziałam żadnej twarzy, wszyscy byli zamaskowani. Wiedziałam, że muszę zadzwonić po departament bo to nie wróży nic dobrego. Zaledwie paręnaście sekund po tym, jak faceci wyszli z auta i rozbiegli się w innych kierunkach...zadziało się najgorsze, czułam się jak na filmach wojennych...ten dźwięk, strzały roznosiły się po blokach przez dwie minuty, widziałam biegających mężczyzn wypruwających kule z karabinu w stronę innych, istna masakra. Po całej sprawie, trzech... już tym razem nie czterech, wsiadło do auta którym przyjechali i odjechali z piskiem opon z miejsca zdarzenia.

Edytowane przez charliemangano

przesladowca z del perro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.f57edfa362b60f9f453ba25022917245.png

**Scena zapewne jeszcze przez moment od odjazdu napastników pozostała pusta, jednakże w krótkim czasie na miejscu zjawiły się pierwsze jednostki lokalnego departamentu, a wraz z nimi Detektyw Alvarro Moran**
**Podczas działań na scenie zabezpieczono wszystkie dostępne ślady, takie jak łuski, materiał genetyczny (krew), bronie oraz przedmioty osób na niej się znajdujących**
**Świadkowie z miejsca również zostali przesłuchani i zostały zapisane ich zeznania w sprawie strzelaniny, szczególnie kobiety, która zdecydowała się na powiadomienie służb**
**Ciała denatów zostały sfotografowane oraz zabrane przez koronera ze sceny, który poddał je później analizie**
**Ściągnięto nagrania z okolicznych kamer, gdzie poszukiwano wspomnianego przez kobietę czarnego sedana**


 

  • Jaka była przybliżona ilość znalezionych łusek na miejscu?
     
  • Podczas analizy nagrań z okolicy, ilu można było zauważyć napastników w pojeździe? Byli oni jakkolwiek widoczni?
     
  • Czy przy zwłokach któregoś z mężczyzn można było znaleźć jakieś notatki, przedmioty potencjalnie należące do podejrzanych?
     
  • Czy na miejscu można było znaleźć krew któregoś z napastników? Jeśli tak, czy figurowała takowa w systemach?
     
  • Czy w przeszłości został zarejestrowany większy zakup amunicji, broni lub innych przedmiotów, które mogłyby zostać użyte w przestępstwie?

    (( Możecie dać tutaj Discord do rannego napastnika, chciałbym umówić się na gierkę ))
Edytowane przez Shadek
charliemangano lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Około 135 - 170 łusek 9mm (( Daje widełki, ciężko mi powiedzieć ile wystrzelali przeciwnicy ))
  • Czwórka napastników, byli ubrani od stóp do głów; posiadali rękawiczki oraz kominiarki więc nie byli /widoczni/
  • Nie, napastnicy nawet nie dotykali swoich przeciwników; po rozprawieniu się z nimi od razu odjechali.
  • Można było znaleźć krew postrzelonego napastnika Bashar Al-Fayed - jego krew figurowała normalnie w systemach.
  • Nie.

(( dc rozstrzelanego ziomka xDubler#1880 ))

przesladowca z del perro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin