Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SZUKAM] Ludzi do zespołu black/death metalowego, ewentualnie projektów pobocznych do zakręcenia się postaci


Meph

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wyżej - poszukuję ekipy do rozkręcenia gry w klimacie metalowym. Poszukuję generalnie każdego, na każdy instrument, pozycję i rolę, wszystko jest do dogadania. Nie jesteś pewien siebie w takich klimatach? Luz, nikt nie musi być na początku, wszystkiego można się wyuczyć i podłapać.

Od siebie oferuję poziom, przyjemną grę i okazję na pogranie czegoś innego. W branży grywam na serwerach RP od ponad 10 lat, także co nieco zdążyłem liznąć - i jednocześnie jestem otwarty na wprowadzanie w ten klimat graczy, którzy wcześniej nie mieli z nim styczności.
 

Jednocześnie poszukuję pobocznych projektów dla postaci - przygrywania komuś studyjnie/koncertowo instrumentalnie, może pomoc techniczna pod kątem sprzętu muzycznego IC. Cokolwiek co miałoby sens i podstawę do napędzania sobie nawzajem rozgrywki.

Piszcie śmiało ze wszystkimi pytaniami na discordzie:
Mephistosky#9363

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2023 o 17:48, Verevi napisał:

Prawda. Weźmiesz mnie na wesele jako grajka??

EJEJEJ czemu zmieniłaś post!! Widziałem, że grasz na flecie! Grajków nie szukam. Jedynie saksofonistów :((

Edytowane przez DoYouLoveMe
Verevi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, DoYouLoveMe napisał:

EJEJEJ czemu zmieniłaś post!! Widziałem, że grasz na flecie! Grajków nie szukam. Jedynie saksofonistów :((

Hahahahahah, bo dopiero po napisaniu postu zorientowałam się, że ty to TY...  MYŚLAŁAM, ZE NIE ZAUWAZYSZ.

Pograj z nami brudasa, ok??

Boncza lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin