-
Postów
1 183 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
27
Ostatnia wygrana Sava w dniu 7 Marca
Użytkownicy przyznają Sava punkty reputacji!
Informacje dodatkowe
-
Discord
sava7712
Plebiscyt VIBE
Ostatnie wizyty
31 605 wyświetleń profilu
Osiągnięcia Sava
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Przyszłość serwera
-
Toksiak polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: Hunter Reed
-
GrooVek polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: www.nahiavirel.com
-
Michaelsen polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: [Gastronomia/Bar] The Rusty Bullet
-
Derealizacja polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Julciaaa polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Mr. Feniks polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
wtyczka sollumz polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Mixer polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Mith polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
Tokarsky polubił odpowiedź w temacie: RageMP: Co dalej
-
możesz uważać cokolwiek chcesz Kirby i jest to okey. Kumam, że to brzmi jak marudzenie, ale mi też np nie jest fajnie, że projekty w które dużo czasu włożyłam i chciałam, by żyły dalej (jak np samo Paleto, na które był ogrom pomysłów, jak i ludzie ktorzy od dawna tam działali są naprawdę cudowni i też mi szkoda, że serwer podupadł tak, że nie mogli prowadzić swoich akcji i projektów, mimo prób - co finalnie konczylo sie pustkami w biznesach i tak), muszą isć w odstawkę. 3 miesiące to dużo, tak, ale bierz pod uwagę, że jeśli idziemy w organizację rzeczy czysto od strony IC, a nie dając sobie post na dc sektora, że kto chce niech sie zglasza do eventu, to trwa. Ja nie mówiłam w poprzednich wypowiedziach tylko o sobie, ale też o wielu innych osobach, z którymi kontakt mam i kminiliśmy nad dalszą grą. Możemy wejść, pograć ogniska etc, ale pod koniec dnia, jak napisała @Vanity to jest po prostu brak motywacji, który nie dosięga tylko mnie. Od grudnia serwer nie wychodzil do graczy z niczym, by zachęcić ich do gry. Nie było eventów, która podtrzymywały życie, ani spotów. Gm i Cm nie ruszyli z tym nic, a gracze, który i tak robili ogrom roboty, dostawali milion razy po łbie utrudnieniami na różnym szczeblu, nie mając nic innego do gry jak robienie kolejnych wydarzeń, bo serwer po prostu przestal cokolwiek oferować. Doszliśmy do wymarzonej migracji, gdzie jedyna zmiana to to, że ludzie wrócili do gry na vespucci, bo nic innego nie pozostało, a jak poruszyło się ten temat z adminami to padło, że to wybór graczy. Więc jeśli odgórnie idzie, że w sumie wyjebane, to powiedz mi @KirbY., kogo ma to motywować? Ja bym i sobie chętnie wrócila do gry projektu, pochillowała z innymi osobami, ale jeśli mam do wyboru afk w grze licząc, że ktoś wpadnie, lub spędzenie wolnego czasu w coś angażującego, gdzie mam zapewnioną jakąś rozgrywkę - wybiorę opcję drugą. I widząc po statystykach nie tylko ja tak mam. Jak ktoś chce sobie pykać obecnie? No to super, mam nadzieję - szczerze - że spędzą fajny, luźny czas na gierce i da im to frajdę. Ludzie, którzy robili sporo są też zmęczeni podtrzymywaniem rozgrywki i rozrywki na serwisie, który w zamian nie oferował Ci nic i to jest fakt. Kasa? Grając postacią indianki, zyjącej ciągle w camperze na campingu mogłam wyciagnac w miesiąc ponad 100k z samego projektu - aktywnego. Sama dzienna gra dawała już dużo gotówki, więc o jakim statszeniu tu mowa, skoro na tym serwerze najłatwiej jest o -dolary i oferty seksu na lifeinvader. Bo tym ten projekt się stał pod koniec co jest winą nie graczy, a zarządzania. Więc tak, możesz mnie nazwać smerfem marudą, ale czy chce mi się angażować czas w serwer, gdzie prędzej na LI dostane pięc ofert o e-seks i e-nudesy niż opcje realnej i ciekawej gry, gdzie nie trzeba szukać tego na siłe? No mi się nie chce i powiem CI, nie tylko mi. Przypomne, że Vibe ma naprawdę super skrypty i np Toyerowi, nie ważne jakie decyzje podjał - kompletnie nie można odmówić ilości czasu i pracy jakie włożył w ten serwer i brawo dla niego. Niestety jednak, ludzie dalej nie grają, mimo, że mają dostęp do kasy, do skryptów. Dlaczego? Przez zarządzanie. Więc moje marudzenie, które tak określasz, jest niczym innym, jak po prostu tym co nie chce się usłyszeć, czyli stan faktyczny. a i zanim ktoś mi powie, że przecież admini dzialali, to przypomnę akcje Shadowexa (ktory przypomne potem został osoba odpowiedzialna za gamemasterow), który strzelał sobie do ludzi z takiego cuda, prawie wbijając graczom Ck, bo uznał to za super event. Ale chociaż nie był to tysięczny epizod z biegającymi do ludzi sarenkami jak na Paradise, lub zajączki biegające po campingu pełnym ludzi. No nie jest to jednak coś czego gracze by oczekiwali do napędzenia gry, czy jakiegoś dodatku. I tu szczerze, więcej rozgrywki dawał np Charon swoimi jakimiś akcjami grania psychopatów niż niejeden epizod tego typu.
-
No bo poluje by z Tobą pograć, ale nie mam tyle szczęścia ;///
-
kurwa, faktycznie xddddd
-
co tu do farmienia jak kasa Ci ścieka z każdej strony, ale myślę, że ta, dużo osób może to też zniechęcać. Jak widać, nie za wiele osób pcha się by grać te 3 miechy dalej. Ja się z Tobą zgadzam, ze to sporo czasu by sobie coś ugrać, ale nie każdy potrafi grać postacie krótkoterminowe.
-
A co mają wyciskać? Grać przygotowania do apokalipsy Majów? Przykro że coś się kończy, ale też zrozumiałe, że ludzie nie chcą inwestować czasu w rozwój postaci która za parę miesięcy zniknie
-
no pewnie, za blika i soplicę wszystko mordeczko ; P
-
Wystarczyło po prostu pilnować co gracze grają i konsekwencje z tego wyciągać, bo fakt, to troche wstyd, że opiekunowie swoich regulaminów nie znali (co pokazało rozwiązywanie spraw przestępstw jakie dokonywali niektórzy gracze sektora, w tym nawet i ex pomocnicy). A tekst aż tak ogromny nie był, nie ma co robić z graczy idiotów, bardziej raczej to dla Was ułatwienie Tak samo pilnowanie by przestępstwa anonimowe były wykorzystywane dla poważniejszych rzeczy niż kradzież kolejnej sportowej furki z centrum miasta, gdzie ponoć nie gramy miasta duchów. Kominiarki i rękawiczki to rzeczy, które są normalnie w życiu dostępne, a śladów biologicznych i poszlak jest więcej. Wystarczy zacząć być opiekunem i reagować na idealne przestępstwa narzucając narracje, wymagając pisania przestępstw z głową i wyciągać konsekwencje, co było od dawna olewane. Powodzenia, oby siadło 😉
-
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla cywili - część 2
Sava odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
Jeśli osoba, która zwróciła uwagę na istotne problemy dostała kopa z ekipy (kolejny taki przypadek z resztą) i tamci ekipowicze wyszli za nim solidarnie, gdy zobaczyli co się działo - to nie, nie zasłużyli. Dalej wkopali masę czasu w ten serwer, sektory, kreacje. Bez powodu admini nie odchodzą z jakimiś akcjami z dobrze działającej ekipy, tylko było to uderzenie pięścią o stół, skoro normalna rozmowa zawiodła. Z resztą, szeryfuwa sam pokazywał jak to wyglądało. Finalnie jego konto po prostu usunięto -
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla cywili - część 2
Sava odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
Rozumiem, że jako gracz kreujący projekt w Paleto i dający sporo gry tam, czy budując największy projekt w branży według Ciebie nie utożsamiam się z serwerem, a czas który włożyłam w sektor półświatka to nic. Super Toyer, miło że doceniacie ludzi którzy poświęcili za darmo swój czas dla serwera, tworzenia rozgrywki bo nie zgadzają się z Wami w 100%. Chyba faktycznie pora iść na emeryturę niż czekać na Rage. Pozdrawiam ciepło, a shadowban to określenie na zablokowanie pisania innym, którzy wkładali swój czas w ten serwer. Powodzenia tam, mam nadzieję, że te 50 osób doceni opcje gry w golfa i oglądanie YT 🙂 -
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla cywili - część 2
Sava odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
Fajnie, że dajecie rzeczy o których pisaliśmy propozycje dwa lata temu, jak nie dalej. Widac, da się A jak będzie wyglądało działanie ekipy? Czy finalnie powstanie coś, co pozwoli na rozgrywkę inną jak imprezy w klubie/siedzenie w barze? Czy finalnie gracze dalej bedą musieli bawić się w papierologię ze wszystkim by coś zorganizować, co finalnie będzie i tak olewane przez przekręty przez osoby zarządzające strefami i kolesiostwo, do którego sie nie odnieśliście, a mimo, że ludzie z ekipy wskazywali Wam problemy - woleliście zgłaszających wywalić, zamiast robić porządek? Bo na ten moment serwujecie gówno owinięte w złoty papierek. Fajnie, że mogę se ogłosić event, czy puścić yt, ale rp to gra z innymi ludźmi i storytelling. Polecam pograc w RP, może w końcu zrozumiecie czym to jest, bo mam wrażenie, że te changelogi powstają przez osoby, ktore kompletnie nie kumają tego trybu gry. I jak zapatrujecie się na Wasze ograniczanie wypowiedzi, gdy w momencie stagnacji serwera wymagacie 5h przegrania tygodniowo by móc się wypowiadać na discord vibe? Bo obecnie nie budujecie community, a gracze, którzy długi okres czasu kreowali rozgrywkę na serwerze czego nie robiła administracja, ani ET. Wymaganie ciskania 5h dla takiej bazowej opcji komunikacji to porażka, która jak wykupywanie domen pokazuje, że nie jesteście gotowi na krytykę konstruktywną ani na konkurencje. Więc fajnie byście się do tego odnieśli, bo zapominacie, że to gracze są bazą finalnie serwera, a nie skrypt ogladania rickrolla na tv -
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla cywili - część 1
Sava odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
Ogółem to sektor ścigancki z obrazu zajawkowiczów przedstawia wygląd lesbijek-japonek i to niestety przykra sprawa. Nie wiem czy taka ogólna, gdy wiem, że ktoś po ogromnej kraksie musiał po prostu zapłacić, zagrano timeskip x lat po powaznym wypadku by móc już grać po paru dniach i tyle. Ale no mam nadzieję, że faktycznie jest jak mówisz, może po prostu ja tego nie widziałam przez te 4 lata gry na Vibe -
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla cywili - część 1
Sava odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
A co w niej było nie tak, że trzeba ją naprawiać? Pytanie czy ściganci będą mieli w końcu realne konsekwencje - usuwane (skasowane wozy) i FCK po jeździe jak szurnieci? Bo bez urazy ale jak ludzie z nitro mają jeździć po mieście czy innych terenach zabudowanych (a pewnie tak będzie) to patrząc na ilość kamer i social mediów w tych czasach używanie tego jest ogromnym też ryzykiem i powinno być zachowane na pokazy a nie na ulice -
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla cywili - część 1
Sava odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
Place Marker miał mieć takie zadanie, ale szczerze po przejechaniu się po nich część wydane się zrobiona z jakimś pomysłem, ale albo są jak niedokończone, albo nie pasują do tego czym miały być. Np: - laguna na Paleto Bay wygląda jak plaża dla LS niż tego regionu. No fajnie to wygląda ale totalnie nie pasuje do terenu i wygląda trochę jak przeniesiony Ocean bounty bar - Intek vespucci wygląda jak niedokończony z milionem punktów, które mają sens ale są tak rozstawione że wygląda to jak randomowo postawione rzeczy. - park sekwoi gdzie.. nie ma sekwoi. I wygląda jakby tylko do danego momentu był na niego pomysł. (Ale ma fajne zejście na plażę by oglądać latarnię morską) Minus tylko taki, że nie ma łatwo dostępnej rozpiski by szary gracz wgl ogarnął co to za miejsce, a na mapie w grze opisu nie ma. A takie spoty dają fajna opcje gry -
ragemp RageMP: Nowy rozdział dla cywili - część 1
Sava odpowiedział(a) na Toyer temat w Dev Changelog
Fajne bajery, mam nadzieję, że część druga skupi się jednak, by mieć interakcję gracz-gracz i solidny pomysł na sektor cywilny oraz jego współpracę z innymi sektorami!

