Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[DISCORD] m3sturb4cj3


I Feel Dead Inside

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: @m3sturb4cj3
Discord ID: 968528725677342720, m3sturb4cj3#5795
Rodzaj kary: Prawdopodobnie ban (?)
Powód nałożenia kary: Powód nie jest mi jakkolwiek znany/nie został mi przedstawiony
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć. Trudno odnieść mi się do powodu nałożenia kary na serwerze Discord, tzn. jedyne, co wiem, to tyle, że: serwer Discord miałem jeszcze wczoraj, bo go przeglądałem, a dziś już nie mam tam dostępu i przy próbie wejścia otrzymuje komunikat "User banned from this guild". Zależy mi na wyjaśnieniu sytuacji i kieruje jednocześnie serdeczną prośbę: proszę o przedstawienie powodu nałożenia tej kary, argumentacji wraz z konkretami i danie możliwości odniesienia się do tego w tej apelacji abym nie musiał czekać kolejnych dwóch tygodni na wysłanie apelacji po tym, jak uda mi się tylko poznać powód. Bardzo ważne podkreślenia może być, że od bodajże trzech dni (?) nie mam premium na serwerze (a także podpiętego numeru telefonu do konta Discord) więc w związku z tym nie mogłem pisać nic na czacie za co mógłbym potencjalnie dostać karę.

Edytowane przez m3sturb4cj3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin