Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[03.03][101] CHA$E - DROWNED (PROD. MONT2K) [Official Audio]


champagnenasti

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.2845129188da0550b1941e330b53d2fc.png

** Około godziny 00:00 w Internecie i na wszystkich portalach streamingowych pojawił się zapowiadany dna dni wcześniej utwór autorstwa CHA$E pt. "DROWNED", wydany przez wytwórnię 101 Records. Kawałek został nagrany w domowym studio rapera. Produkcją beatu i mix/masteringu zajął się jeden z bardziej uznanych producentów w mieście, czyli Montez Flynn. Piosenka jest w pewnym sensie rozliczeniem z przeszłością. Singiel po krótce opowiada, co ostatnio działo się w życiu rapera. Wspomina o wielu porażkach i zwycięstwach. Oddani fani wykłócają się na grupkach, o co tak właściwie może chodzić artyście. Jedni do porażek zaliczają aktualnie słabą aktywność artysty, który powoli zaczyna wracać na swoje tory. Mówią również o stracie swojego kuzyna Zane Perri, ale i też o dawnym rozstaniu z Ayla Baldwin. Drudzy do zwycięstw podpinają chociażby zwycięstwo SOTY numeru "HEARTBEAT", ale i również zejścia się zakochanych i późniejsze zaręczyny. W utworze pojawiają się również wersy, zaczynające się od poszczególnych liter. Czytając po jednej z nich z góry na dół ukazuje nam się napis "MYWL", będące skrótem od "MY WHOLE LIFE", które ostatnio pojawiło się w bio na oficjalnym profilu Lifeinvader Chase Love. Można również usłyszeć sporo nawiązań do nieco starszych piosenek, takich jak: "HEARTBEAT" czy "GUAPO". Utwór nie różni się drastycznie stylistyką od poprzednich produkcji. Jest raczej spokojny, lecz na swój sposób ciekawy. Okładka przedstawia wręcz tonącego rapera w pewnym zbiorniku wodnym, który jest już praktycznie na dnie, hacząc ciałem o rośliny. Ponoć następny projekt CHA$E będzie odbiciem się od tego dna. Tekst pojawił się raptem po kilkudziesięciu minutach na portalu genius.com. **

nZeGSRz.png.951e67ed0b2cbc81933237d946b25397.png

Spoiler

Track name: DROWNED
Album name: MY WHOLE LIFE
Performer: CHA$E
Written by: CHA$E
Produced by: MONT2K
Release date: 03/03/2023

[Intro: CHA$E]
Oh, oh, oh, oh
Oh, oh, oh, oh

[Chorus: CHA$E]
Utopiłem się wokół wielu porażek i zwycięstw
Noszę spory ciężar, który kiedyś nie udźwignę
Już wiem co mam zrobić, żeby uratować całe swoje życie
Stęskniłem się za Wami, chcę być przy Was tylko bliżej
Jej oczy są tak piękne, choć to chyba jest oczywiste
Wsunąłem na jej palec diament, żeby pamiętała każdą chwilę
Wróciłem z Paryża do Los Santos, bo chciałem odzyskać rodzinę
Wcześniej słuchałem bicia Twojego serca, teraz jesteś przy mnie

[Post-Chorus: CHA$E]
(Oh, oh) Nikt nie może mnie wyrzucić stąd
Dalej błyszczę, mam w sobie to coś
Jestem bossem, tak jak Huncho (Ohh)
Niezniszczalny tak jak w Guapo (Oh, oh, oh)

[Verse: CHA$E]
M! Miałem wizję, miałem cel
Y! Jestem wyżej, zjem tę grę
W! Wiem, że już nie zniknę
L! Łzy pakuję do walizki
M! Miałem wizję, miałem cel
Y! Jestem wyżej, zjem tę grę
W! Wiem, że już nie zniknę
L! Łzy pakuję do walizki

[Chorus: CHA$E]
Utopiłem się wokół wielu porażek i zwycięstw
Noszę spory ciężar, który kiedyś nie udźwignę
Już wiem co mam zrobić, żeby uratować całe swoje życie
Stęskniłem się za Wami, chcę być przy Was tylko bliżej
Jej oczy są tak piękne, choć to chyba jest oczywiste
Wsunąłem na jej palec diament, żeby pamiętała każdą chwilę
Wróciłem z Paryża do Los Santos, bo chciałem odzyskać rodzinę
Wcześniej słuchałem bicie Twojego serca, teraz jesteś przy mnie

[Post-Chorus: CHA$E]
(Oh, oh) Nikt nie może mnie wyrzucić stąd
Dalej błyszczę, mam w sobie to coś
Jestem bossem, tak jak Huncho (Ohh)

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Chase Love
Numer konta postaci: 9146186010
Przynależność: - 101' RECORDS (10%) 
Numer konta wytwórni: 7062440565
Imię i nazwisko menadżera: - Blake Rawlings (10%)
Numer konta menadżera: 9711037745
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/12451-chae-chase-love/       

Wkład ($136,000)
- koszty produkcji beatu i m/m: $20,000 https://imgur.com/a/EdM7LSa
- koszty stworzenia okładki: $5,000 https://imgur.com/a/6STNy16
- wykupienie promocji w panelach: $1,000 https://imgur.com/a/eQ3OHLs
- wykupienie billboardu nr. 1: $20,000 https://imgur.com/a/urdanlL
- wykupienie billboardu nr. 2: $30,000 (niestety imgura nie ma bo jakiś bug, ale podrzucę jutro ss jak już bd billboard na mieście)
- wykupienie promocji na antenie Daily Globe: $60,000 https://imgur.com/a/Amhmir7

Gra IC: https://imgur.com/a/CUcn7AI

Spoiler
  • Powrót na social media i przebudowanie swojego profilu. Zmiana zdjęcia profilowego i pokazanie się w nowej fryzurze, zbierając przy tym dosyć spory odzew ze strony lokalnych celebrytów i fanów.
  • Otrzymanie nominacji w dwóch kategoriach tegorocznej edycji Celebrity Awards, chwaląc się tym na swoich social mediach. Na samej gali pojawił się w obecności Ayla Baldwin, dodatkowo wygrywając nagrodę z kategorii Singiel Roku z utworem pt. "HEARTBEAT".
  • Wrzucił zdjęcie ze swoją kobietą dodając wymowny opis, które od razu sugeruje, że para się zaręczyła. Post odbił się szerokim echem, a pod postem sporo celebrytów złożyło gratulacje. 
  • CHA$E dograł się do obiecującego artysty Breedlove do numeru pt. "loneliness". Otrzymał nominację do najnowszej edycji help_orphanage, tworząc numer w kolaboracji ze swoim kuzynem Baby Ray.
  • Utwór w dniu 02.03 poleciał przedpremierowo w radiostacji Self Radio, które wspomniało również o prężnych pracach nad debiutanckim krążkiem artysty. 
  • Numer pojawił się również w radiostacji Daily Globe po oficjalnej premierze.
  • Na mieście pojawił się pierwszy billboard, promujący najnowszy singiel artysty. 
  • Raper wrzucił post 01.03, ukazując okładkę i datę premiery najnowszego singla.
  • Wrzucił kolejny post w godzinę dropu, MONT2K i BABY RAY udostępnili utwór na swoich social mediach.
  • Dorzucił następny post promocyjny, ukazując siebie na tle billboardu promującego 'DROWNED'. 
  • BREEDLOVE udostępnił utwór na swoich socialach.
  • Portal WAV napisało artykuł o powrocie CHA$E.
  • 101 RECORDS wrzuciło post o premierze.
  • Portal WAV napisało artykuł o kolaboracji między HOODSTAR a CHA$E.
Edytowane przez nvtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin