Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy] daniocha


daniocha

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:Daniocha - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Sally Mauldin
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
MG, odgrywasz to, o co kolega Cię prosi na /w
Członek ekipy nakładający karę: Teddy
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, sytuacja wyglądała tak, że pod klubem zaczęła się strzelanina, gdzie właśnie ten drugi kolega oberwał - zacząłem uciekać i dostałem informacje na /w żebym odegrał, że zabrałem mu broń jeszcze przed tym. Tłumaczone to było, że jest to akcja dynamiczna i nie musiałem w tamtym momencie tego grać, co później okazało się błędne. Zapytałem się jeszcze raz czy to prawda, a on powiedział, że tak. Dlatego to odegrałem - jakbym wiedział, że tak nie można to po prostu bym tego nie grał - to głupie osiem tysięcy. Jest to po części mój błąd, że nie byłem doinformowany i zagrałem akcje z wiadomości gościa. Było to głupie, za wszystkie grzechy przepraszam i obiecuje poprawę.
Ewentualne screeny/świadkowie:

teti, nossu i Hustleman03 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej opisana sytuacja, nie jest jedyną, za którą dostałeś blokadę. Z tego co mi wiadomo, wysyłałeś logi Herdeggerowi z tego, co grałeś. Zagrałeś to /do, nawet nie stojąc obok niego. Dodatkowo Twoja postać z Crime, tak samo jak i postać z LEA zostały zablokowane, też ze względu na to, że grałeś i tu i tu bez zgody opiekunów, dlatego wyżej wymieniony powód nie jest jedynym, za które postacie zostały zablokowane. Jeśli chodzi o zarzut MG - mogę to zamienić na 160 minut AJ, aczkolwiek jeśli chodzi o kwestie odblokowania postaci, niech już zdecyzują opiekunowie strefy porządkowej, bo złamałeś regulamin, grając w dwóch strefach, dodatkowo zrobiłeś to pod przykrywką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin