Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Lombard] BH Pawn Shop


tango666

Rekomendowane odpowiedzi


N48G4zf.pngBH Pawn Shop to lombard zlokalizowany w malowniczym mieście Paleto Bay, położonym na północnym wybrzeżu stanu San Andreas. Lombard ten zyskał dużą popularność dzięki swojemu szerokiemu asortymentowi oraz uczciwej wycenie oferowanych produktów. W lombardzie można znaleźć wiele cennych przedmiotów, takich jak biżuteria, zegarki, antyki, sprzęt audio i wideo, narzędzia, sprzęt sportowy, kolekcjonerskie karty i wiele innych. Sam lombard na rynku prosperuje już od dłuższego czasu i jest dobrze znany społeczności w Paleto Bay. Lombard ma w mieście dobrą renomę co korzystnie wpływa na zarobki oraz ruch który panuje w tamtym miejscu.
Kryzys...
Lombardy to miejsca, w których ludzie od lat sprzedają swoje cenne przedmioty, aby otrzymać pożyczkę lub gotówkę. Jednym z nich jest lombard o nazwie BH Pawn Shop, który od lat był popularnym miejscem dla mieszkańców miasta, którzy potrzebowali dodatkowej gotówki. Niestety, wraz z nadejściem pandemii COVID-19 i związanym z nią kryzysem, wiele firm, w tym BH Pawn Shop, zaczęło borykać się z problemami finansowymi. W wyniku kryzysu spowodowanego pandemią, lombard zaczął tracić klientów, a tym samym i dochody. W związku z tym, właściciele lombardu zdecydowali się na sprzedaż swojego biznesu, aby uniknąć dalszych strat.

Lombard został odkupiony przez nowych właścicieli, którzy zobowiązali się do kontynuowania działalności i zachowania jej tradycyjnego charakteru. Nowy właściciel lombardu, który nabył go od poprzednich właścicieli, to starszy mężczyzna o imieniu Steve. Jest on doświadczonym przedsiębiorcą, który już wcześniej prowadził własną firmę. Po przejęciu lombardu BH Pawn Shop postanowił zachować jego dotychczasową nazwę oraz zasadę działania, ale wprowadził wiele zmian w samej organizacji sklepu. 

g7OzbKU.png
Plotki...
Mieszkańcy miasta Paleto Bay plotkują, że lombard posiada drugiego właściciela z przeszłością kryminalną, który jest właścicielem większości udziałów w firmie. Choć plotki te nie są oficjalnie potwierdzone, ludzie w mieście mówią, że właściciel ten jest powiązany z lokalnym klubem motocyklowym i ma wiele nielegalnych interesów na terenie miasta. Mieszkańcy uważają, że to właśnie dzięki jego nieczystym interesom, lombard zyskał dużą popularność i stał się jednym z największych lombardów w mieście. Ludzie mówią, że właściciel korzysta z lombardu, aby przechowywać w nim swoje tajne rzeczy i zyskiwać łatwe pieniądze dzięki sprzedaży rzeczy pochodzących z nielegalnych działań. 

Jednakże, pomimo tych plotek, lombard działa legalnie i nie ma żadnych dowodów na to, że właściciel ma związki z przestępczą działalnością lub prowadzi nielegalne interesy. Firma działa na terenie miasta od lat i cieszy się dobrą reputacją wśród mieszkańców. Właściciele twierdzą, że plotki są bezpodstawne i powstały z zazdrości o sukces firmy. 

Plotki o drugim właścicielu lombardu BH Pawn Shop z przeszłością kryminalną i jego nielegalnych interesach są jedynie spekulacjami mieszkańców miasta Paleto Bay. Nie ma dowodów na to, że firma działa nielegalnie lub ma powiązania z przestępczą działalnością.

Pawn Shop Location:

 

RAQpGmm.pngBoYOL4c.png

OOC:

 

Cześć, wyszedłem z inicjatywą stworzenia swojego pierwszego biznesu jakim będzie lombard. Miejsce jakie wybrałem nie jest przypadkowe i wzięło się z tego, iż moja postać jest aktywnym członkiem klubu motocyklowego Northern Wolves MC który działa w Paleto Bay. Tworząc ten biznes nie mam zamiaru skupić się na zarobku, lecz bardziej na całej otoczce jaką planuje tam stworzyć. Chcę aby ten lombard stał się miejscem dla gry mojej postaci oraz postaci z klubu motocyklowego, coś swego rodzaju spot do spotkań i tak dalej. Tworzę ten biznes również z myślą i chęcią przyciągnięcia do Paleto Bay innych graczy z różny sfer, ze względu na to iż uważam że Paleto Bay to świetne miejsce do gry a zostało przez graczy trochę zapomniane i odrzucone. Co do historii lombardu, celowo napisałem tam że to nie ja jestem jego oficjalnym właścicielem. Dla zachowania realizmu i smaku gry zamierzam odgrywać że twarzą całej firmy i jej "oficjalnym" właścicielem jest postać Steve, starszy mężczyzna obyty w biznesie. Postać Steve nie będzie fikcyjna, tylko będzie prawdziwa i wcieli się w nią mój dobry znajomy z którym będę prowadzić wspólnie lombard. Jako iż moja postać działała i prawdopodobnie dalej będzie działać na tle przestępczym,  w samym lombardzie będę pełnić rolę "drugoplanową" aby nie nijaczyć mojej postaci. W razie pytań zapraszam do kontaktu, pozdro.


 

Edytowane przez tango666
MrRafa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin