Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

KnockOUT! I #9. Rozpoczynająca gala Worldwide kontra edycja po zmianach? Która z nich okazała się lepsza? Dowiesz się już dzisiaj!


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

0.png

1.png

Rozpoczynająca gala Worldwide kontra edycja po zmianach? Która z nich okazała się lepsza? Dowiesz się już dzisiaj!

Jak już dobrze wiemy, druga odsłona profesjonalnej gali WMF zmierza do nas wielkimi krokami. Do tej pory odbyły się dwie osobne gale, w tym pierwsza rozpoczynająca odsłona gala Worldwide Martial Fighting federacji Worldwide, oraz pierwsza gala amatorska po zmianach również federacji Worldwide.

Jak dobrze wiemy, na obu galach zawodnicy wykazali się swoimi umiejętnościami, wrzucając swoją cegiełkę w przebieg całych gal, lecz nie tylko. Ale oby na pewno wszyscy się wykazali? Albowiem zdaniem zapewne nie tylko jednej osoby, pierwsza odsłona federacji Worldwide była o wiele gorsza niż ta druga, co też spowodowało gorszy odbiór edycji amatorskiej.

W trakcie gali Worldwide Martial Fighting doszło do sporej ilości błędów, w tym do późniejszego rozpoczęcia oraz problemów technicznych w trakcie. Osobiście uważam iż odsłona amatorska pod tymi względami wyglądała nieco lepiej, co można było zauważyć gołym okiem. A jak sami się dowiedzieliśmy podczas wywiadu z Fionem od jednej z mieszkanek Los Santos, był również kolejny spory problem który zniechęcił sporą ilość osób. Nie przeciągając dalej, przejdźmy do wywiadu z Olivią Kijewską, która ma więcej do dodania porównując obie gale.

Cytat

Artem Vinogrodov mówi: Witam was Los Santos. Z tej strony Vinogrodov, a widzimy się w kolejnej odsłonie KnockOUT. Tym razem naszym gościem jest jedna z osób która była na widowni zarówno pierwszej zawodowej gali Worldwide oraz pierwszej amatorskiej gali Worldwide. Dowiemy się od niej ciekawych informacji, które nurtują nas od dość długiego czasu. Nie przeciągając, proszę niech się pani przedstawi.
Olivia Kijewska mówi: Dzień dobry, nazywam się Olivia Kijewska. Dziękuje za zaproszenie oraz chęć wysłuchania mojej opinii na temat obu gal Worldwide.
Artem Vinogrodov mówi: Dobrze, w takim razie przejdźmy do pierwszego z pytań pani Olivio. Może pani nam powiedzieć jaka gala bardziej przypadła pani do gustu, czy była to gala zawodowa, czy też amatorska?
Olivia Kijewska mówi: Zdecydowanie najbardziej przypadła mi do gustu amatorska, w porównaniu do pierwszej była akurat dobrze zorganizowana. Widać było że organizatorzy wyciągnęli lekcje z poprzedniej i był nadwyraz spokój.
Artem Vinogrodov mówi: Wyciągnęli lekcje? Z tego co ostatnio można było się dowiedzieć, na zawodowej ochrona była dość kiepska. Może pani powiedzieć coś na ten temat?
Olivia Kijewska mówi: Tak zgadza się, ochrona star, była bardzo słabo poinformowana, zostałam zaproszona jako sponsorka owej gali i miałam zarezerwowane miejsce w viproom. Niestety, z godzinę wraz ze siostrą szukaliśmy tego miejsca, pytając się gdzie tylko się dało. Dodatkowo powiem, że nieproszeni goście byli wpuszczani do ważnych miejsc, przez to bardzo mi się nie spodobało, bo sprawiali zazwyczaj problemy. Była nawet wręcz bójka w środku.
Artem Vinogrodov mówi: Bójka, może pani jakoś skomentować ów bójkę w sali dla Vipów? Oczywiście, nie było mnie tam z prywatnych podglądów.
Olivia Kijewska mówi: Jak najbardziej, po godzinie czasu gdy w końcu znaleźliśmy przejście do specjalnego pokoju, weszli jacyś podejrzani ludzie do środka, jeden chyba podejrzę z organizatorów, nie jestem pewna zauważył ich, i poprosił by opuścili to miejsce. Z czego się poirytowali i rozpoczęła się bójka w środku, star dopiero po kilku minutach wparowało do tego miejsca, przyznam że z tego co wiem. Sami nie wiedzieli jak wejść do viproom. Więc dlatego tak długo trwała ich interwencja. Zaraz po wyproszeniu gości, postanowiłam wraz z siostrą wyjść stąd, znudziła nas po prostu gala.
Artem Vinogrodov mówi: Czyli zdecydowanie był lekki chaos w trakcie pierwszej odsłony. W każdym razie, czy tylko ochrona zawiodła w trakcie pierwszej gali, czy były również jakieś inne czynniki nawet pomniejsze?
Olivia Kijewska mówi: Moim zdaniem ochrona ponosi winę tak samo jak sami organizatorzy. Gdyż nie doinformowali ich o szczegółach, i przykładowo przez to ochrona pilnowała innych miejsc gdzie rzeczywiście powinna być.
Artem Vinogrodov mówi: Rozumiem. W każdym razie, jeżeli była pani do końca gali amatorskiej. Jakie odczucia pani towarzyszyły w trakcie ów gali?
Olivia Kijewska mówi: Tam to już był przede wszystkim spokój, również byłam jak w poprzedniej w viproomie, popatrzyłam na walki które trzymały w napięciu, i jak się skończyła na spokojnie wróciłam do domu.
Artem Vinogrodov mówi: Rozumiem. W każdym razie, jak pani ocenia walki w trakcie amatorskiej gali? Gdyż z tego co wiem, na zawodowej była pani tylko na paru walkach.
Olivia Kijewska mówi: Cóż, co do zawodowej, byłam może na trzech walkach, nie pamiętam dokładnie. Więc ocenić mogę na dwie gwiazdki, co do amatorskiej, zawodnicy bardzo się starali moim zdaniem, wygrywali najlepsi i czuć było ich determinacje nawet za szyby. Zdecydowanie amatorską oceniam na cztery. Bym dała pięć gdyby nie fakt że mało osób przesiadywało w vip roomie i niezbyt mogłam poszerzyć interesy garage.
Artem Vinogrodov mówi: Hah, rozumiem. A jeżeli by miała pani jakieś dwie walki wybrać z ów sześciu, to jakie zdecydowanie były najlepsze pani zdaniem?
Olivia Kijewska mówi: Hmm... Chodzi panu o zawodową mam racje? Czy o amatorską?
Artem Vinogrodov mówi: Na Amatorskiej była pani dłuższy czas, więc niech wypowie się pani na temat amatorskiej.
Olivia Kijewska mówi: Cóż pierwsza i trzecia była najlepsza moim zdaniem.
Artem Vinogrodov mówi: Rozumiem. W takim razie jeżeli jeszcze mogę spytać. To pojawi się pani na kolejnej gali? Czy była by to zawodowa czy amatorska.
Olivia Kijewska mówi: Cóż, bardzo chętnie jeżeli organizatorzy mnie osobiście zaproszą, to jak najbardziej przyjdę.
Artem Vinogrodov mówi: Stwierdzam iż będzie to gala otwarta, więc będzie można przyjść. Miałem na myśli, czy po wrażeniach po ostatniej gali jest pani bardziej chętna przyjść na takie wydarzenia sportowe?
Olivia Kijewska mówi: Cóż, na ostatniej się nie zawiodłam, więc trzymam kciuki żeby kolejna dobrze wyszła. Jak powiedziałam chętnie przyjdę.
Artem Vinogrodov mówi: Finalnie dowiedzieliśmy się dość sporo od pani, w takim razie. Chciałaby pani kogoś pozdrowić?
Olivia Kijewska mówi: Chciałabym pozdrowić przede wszystkim Cornelie Brasis jak i zaprosić każdego słuchacza pańskiej redakcji do Garage Restaurant, bardzo chętnie przygotuje nasz kucharz coś dobrego do jedzenia, a ja chętnie stanę za barem i przygotuje najlepszego drinka jaki sobie wymarzycie.
Artem Vinogrodov mówi: W każdym razie szanownie dziękuję pani za swoją opinie, zarówno za wywiad. Dowiedzieliśmy się dość sporo ciekawych informacji. Również szanownie zapraszam was do Garage Restaurant oraz na kolejne gale Worldwide Federation. KnockOUT.

Z tego co powiedziała nam pani Olivia, w trakcie gali zawodowej która była rozpoczynającą galą federacji Worldwide zdecydowanie było gorzej niż w trakcie kolejnej gali tym razem amatorskiej, w której zostały nałożone poprawki skutkujące bardzo dobrym przebiegiem wydarzenia. Jak mogliśmy się dowiedzieć na gali zawodowej, ochrona albo była słabo poinformowana, albo źle wzięła się do swoich obowiązków gdyż do samej strefy VIP dostawały się osoby bez pozwolenia na przebywanie w ów pomieszczeniach, dodatkowo nikt z obsługi nie był dobrze poinformowany gdzie znajdują się odpowiednie strefy, a wisienką na torcie była bójka w sali VIP. O wiele lepiej zaprezentowała się amatorska gala WFF, w której to była o wiele lepsza atmosfera, a wszystko przeszło bardzo dobrze, jedynym minusem ów gali były braki w widzach co można było zauważyć.

Olivia wystosowała odpowiednie oceny odnośnie gal. Jej zdaniem przebieg rozpoczynającej gali zawodowej oceniła na dwie gwiazdki z pięciu, a sam przebieg gali amatorskiej po poprawkach oceniła zdecydowanie na cztery gwiazdki z pięciu informując iż było by pięć gwiazdek, gdyby nie braki w widzach.

Sama Olivia poinformowała nas również iż bardzo chętnie zjawi się na kolejnej gali Worldwide z nadzieją iż przebieg będzie podobny jak na edycji po poprawkach, a zdecydowanie liczy na to iż będzie jeszcze lepiej. Pytając jakie walki jej zdaniem były najlepsze, oceniła pierwsze oraz trzecie starcie jako te najlepsze starcia w trakcie całej gali amatorskiej.

Oczywiście pierwsze starcie odbyło się między Matt'em Ortonem a Calvinem Brownem, które zakończyło się znokautowaniem Calvina Browna przez serie ciosów Matt'a Ortona. A trzecim pojedynek odbył się między Felipe Riosem a Casparem White, jak wiemy zakończył się on spektakularnym poddaniem na korzyść Felipe Riosa, który silnymi ciosami obalił przeciwnika oraz wykorzystał szanse na chwyt grapplingowy, a więcej informacji na temat ów walk możecie dowiedzieć się w całym podsumowaniu amatorskiej gali WFF.

Finalnie pragnę was poinformować iż druga edycja gali Worldwide Martial Fighting odbędzie się już 11 marca o godzinie 19:30, a w jej trakcie, walka wieczoru. Starcie Paulo Rodriguesa z Fionnem Wardem, o pas wagi średniej oraz tytuł mistrza tej kategorii wagowej. Nie może was zabraknąć!

Edytowane przez UserNotFound

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin