Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Muskulatura] Muscle Definition MP Male v1


DeVo

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ECPU FilipeQ napisał:

Ale o czym ty mówisz w ogóle gościu? Mam postać potężnego goryla z 10k jotów, który powinien wyglądać potężnie, a nie jakby dopiero co urwał się z High School, to zasługuje na coś więcej niż status (muskularny) nad nickiem. Byłby to bardzo fajny dodatek do rozgrywki. 

dobra, to jaki masz problem żeby to wgrać na swoim kliencie, zmienić /ws, dodać /opis lub /examine, ewentualnie poprosić o kreator od jakiegoś GMa, albo ogarnąć coś z kliniką i zmienić ten babyface?

PRX, greygods i gbebecia lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcinekk napisał:

dobra, to jaki masz problem żeby to wgrać na swoim kliencie, zmienić /ws, dodać /opis lub /examine, ewentualnie poprosić o kreator od jakiegoś GMa, albo ogarnąć coś z kliniką i zmienić ten babyface?

a jaki masz problem zeby taka modyfikacja była wgrana na serwer?

MQnV8Xm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dixoniak_p2ws napisał:

a jaki masz problem zeby taka modyfikacja była wgrana na serwer?

bo wiem jakie będą konsekwencje z próby wrzucenia odpowiedniego skryptu (który trzeba napisać), nowych modeli pod torso, które będą adaptowane od tekstur tego czegoś, co wy chcecie, aby było wgrane plus odpowiedniego dopasowania w zależności od koloru skóry, etc.
to nie jest kwestia tego "niech wgrają i chuj polepszy rp!!!!!"|

mam potenznego goryla 10k jotuw i wszyscy muszą widziec że jest jebanym kolosem!#!@#!#

Edytowane przez marcinekk
greygods lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, marcinekk napisał:

dobra, to jaki masz problem żeby to wgrać na swoim kliencie, zmienić /ws, dodać /opis lub /examine, ewentualnie poprosić o kreator od jakiegoś GMa, albo ogarnąć coś z kliniką i zmienić ten babyface?

Co z tego, że wgram to sobie sam? Każdy ma widzieć, jaka moja postać jest dopierdolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcinekk napisał:

dobra, to jaki masz problem żeby to wgrać na swoim kliencie, zmienić /ws, dodać /opis lub /examine, ewentualnie poprosić o kreator od jakiegoś GMa, albo ogarnąć coś z kliniką i zmienić ten babyface?

Jego twarzy nie da się zmienić żeby wyglądał na większego sterydziarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, są komentarze typu że można to dodać u Siebie? To równie dobrze każda podmianka, ciuchy po co to wgrywać? Przecież każdy może dodać u Siebie i wrzucić w examine. 
Ale z was banda hipokrytów xD
Bardzo fajna modyfikacja, warto dodać. Bardziej wartościowa niż kolejny JDM

Edytowane przez .Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin