Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Weed shop] endorffeine weed shop


I Feel Dead Inside

Rekomendowane odpowiedzi

image.pngimage.pngendorffeine weed shop pojawiło się w Los Santos w samej centralnej części Los Santos City na początku marca 2023. To projekt stworzony przez Khia Ibrag: imigrantkę i artystkę, która pochodzi z Norwegii i prowadzi już w Los Santos jedno, dobrze prosperujące (mimo bardzo krótkiego czasu!) przedsiębiorstwo w postaci studia tatuażu Supersweet Studio. Projekt, który zamierza utworzyć, ma bardzo rezonować z prowadzoną przez nią aktualnie inną działalnością i zachować jej cechy takie jak możliwość relaksu, bycie sobą czy wspólną integracje z lokalną społecznością. Prowadzona przez nią przyjacielska polityka jest tego najlepszym dowodem. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Vespucci.

Wiele ludzi nie wie, że sklepy z legalną w stanie San Andreas marihuaną w celach rekreacyjnych to nie tylko miejsca sprzedaży tego produktu ale również miejsca, gdzie możesz po dokonaniu zakupu dobrego weedu spędzić czas z innymi sympatykami marihuany, wspólnie ją zapalić, porozmawiać i podyskutować na temat tego w jaki sposób zmieniają one właśnie Twój pogląd na świat i w jaki sposób marihuana sprawa, że po prostu dopiero teraz zaczynasz czuć się w porządku z samym sobą.

endorfinee to Twoje miejsce w którym po problemach z rodzicami czy kłótni z dziewczyną odzyskasz chęć swojego życia paląc dobrego jointa.

Nowy_projekt_1.pngNowy_projekt.pngMusisz teraz pomyśleć, czym właściwie dla Ciebie jest marihuana. Ucieczką od problemów? Jeśli tak, może okazać się potencjalnie uzależniająca i niebezpieczna. Może okazać się, że przewalisz na nią całą swoją wypłatę. A to - względem skali - nie okazuje się bezpieczne, bo ten specyfik, który czasami jest bardzo potrzebny i stosowany np. w leczeniu zaburzeń depresyjnych czy agresji spowoduje, że możesz utracić radość ze swojego dotychczasowego, pięknego i fajnego życia i zostać po prostu chorym uzależnieńcem. A to nie będzie bardzo OK.

Polityka prowadzona przez rząd stanu San Andreas zapewnia bardzo łatwy dostęp do marihuany. Z jednej strony: okazuje się to bardzo dobre, bo wpływy z podatków w związku ze sprzedażą tego typu specyfików (a podatek ten jest wysoki!) pozwala np. na budowanie szkół. Z drugiej strony: widzimy bardzo wyraźny bunt ze strony rodziców, którzy obawiają się spożywania produktów z zawartością marihuany, np. ciastek czy samych jointów, suszu, przez ich małoletnie dzieci.

Pytaniem jest po której strony barykady stoisz akurat Ty: jesteś jak Khia, imigrantka z Norwegii, która robi super cool projekt miejsca aby zebrać community osób zajaranych marihuaną czy obawiasz się? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie już sam bez mojej pomocy.

Spoiler

Lokalizacja przedsiębiorstwa na mapie gry

Hej wszystkim! Decyduje się - ze względu na moje dobrze prosperujące studio tatuażu - wystawić kolejny projekt w strefie cywilnej, a mianowicie będzie to sklep z marihuaną. Zamierzam stworzyć klimatyczny interior i korzystać z tego, co oferuje vw0 w mojej lokalizacji aby utworzyć z tego po prostu dobre miejsce do kreowania rozgrywki. Jestem konkretnym graczem, wkładam w projekt całe serce i nie owijam w bawełnę: robię to, bo chcę nakręcać grę innym i przy okazji uczyć nowych graczy ze strefy cywilnej prawidłowej rozgrywki. Pokazałem swoją klasę tworząc m.in. takie projekty jak Daily Globe i zrobię to teraz, jeszcze raz, ale w strefie cywilnej.

Zależy mi na utworzeniu konkretnego spotu w którym tzw. stonerzy, czyli osoby, które są już długo w paleniu marihuany w formie rekreacyjnej, będą mogli znaleźć odpowiednie community. Przede wszystkim zależy mi na interakcjach z tym typem graczy. Zamierzam angażować projekt w różne eventy (np. wystawiać stoiska, punkty informacyjne, robić kampanie na temat rekreacyjnej marihuany i haszyszu). Interakcje z nowymi graczami, którzy są nowi na serwerze, będą także kolejnym typem interakcji na który chcę postawić: wierzę, że stawiając konkretne, ogarnięte i przygotowane osoby, możemy zarazić pasją do poprawnego role-play inne osoby. Biznes ma być także rozszerzeniem przedsiębiorstwa, które prowadzi już moja postać, czyli Supersweet Studio i dopełnić jej uniwersum życiowe. Utworzę w tym przede wszystkim miejsce gdzie wspólnie - poza zakupem samego przedmiotu - zaangażuje graczy w działanie i otworze możliwości interakcji z graczami, którzy nawet nie mając co robić, wpadają do weed shopu, a potem zostają aby spalić swojego skręta skręconego z suszu jednocześnie debatując o polityce lokalnego rządu na temat marihuany czy innych, drażliwych tematach, których nie chce poruszać nikt o ile nie czuje dobrego flow.

Jestem pewien, że zobaczenia w grze po rozpatrzeniu aplikacji przez opiekunów sektora cywilnego! 😄

Edytowane przez m3sturb4cj3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin