Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Kradzież pojazdu] Obey Tailgater S w opałach, 05.03.2023


vespucci enjoyer

Rekomendowane odpowiedzi

BMW drives at police officers and writes off another vehicle in crash -  LancsLiveW dniu 05.03 około godziny dwudziestej drugiej doszło do kradzieży Obey Tailgater S spod nosa kierowcy. Kobieta, która była właścicielką pojazdu podjechała pod bankomat, aby szybko wypłacić gotówkę, zostawiając auto odpalone oraz otwarte. W tym czasie jeden z zamaskowanych dzieciaków spod Małego Seula postanowił wykorzystać nadążającą się okazje i wbiegł szybko do auta, odjeżdżając z piskiem opon wprost spod nosa kobiety. Akcja trwała dosłownie kilka sekund i przebiegła prawidłowo.

 

- WSZYSTKIE DOWODY
Kamery CCTV, które zauważyły pojazd poruszający się z chłopakiem: 24

 

((Nie mam pojęcia, czy osoba której został skradziony pojazd zgłosiła to na departament))

Edytowane przez fulon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.f0087b64ec11583f04731c031f7ed526.png

**Naoczni świadkowie widząc ową sytuacje od razu zgłosili incydent na 911, na miejscu po chwili zjawiły się jednostki lokalnego departamentu policji, technicy SID oraz detektyw z Robbery Homicide Division. Cały obszar został zamknięty i zabezpieczony przez oficerów, zaś technicy SID zabezpieczyli wszelkie znalezione ślady, a detektyw zabezpieczył nagrania i zaczął przepytywać świadków**

 

**1. Detektyw po obejrzeniu kamer z miejsca przestępstwa jak i okolicznych, stworzył dokładną trasę pojazdu, który został skradziony, jak ona dokładnie wyglądała?**

(dokładna narysowana trasa na mapce do tego pytania o ile udało się ustalić)

**2. Osoba, która dokonała kradzieży została dokładnie sprawdzona przez kamery, czy można było ustalić jakieś znaki szczególne u niej?**

(poproszę ssy z kominiarki/ rękawiczek jak są założone przed wykonaniem kradzieży)

**3. Ze wszystkich kamer wraz z tej, która jest umieszczona na ATM, zostały pobrane nagrania, czy można ustalić skąd dokładnie wyłoniła się osoba? Jeśli tak to skąd?**

**4. Zostało zrobione zbliżenie na indeks pojazdu, oraz zostali przepytani świadkowie, udało się go ustalić? Jeśli tak to jaki był?**

**5. Pojazd pojawił się jeszcze w mieście tego samego dnia, albo następnego? Jeśli tak to jakie kamery go wychwyciły?**

**6. Zostały ponownie sprawdzone kamery na tle kierowcy, czy przez cały okres czasu posiadał coś co zakrywało jego twarz?**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**1. Detektyw po obejrzeniu kamer z miejsca przestępstwa jak i okolicznych, stworzył dokładną trasę pojazdu, który został skradziony, jak ona dokładnie wyglądała?**

Spoiler

image.png.fcff9d25847244f68d3134a9730d1612.png

(( Cała trasa, strzałka przy kamerze nr. 24 to kierunek, w którym dalej jechał kierowca))

**2. Osoba, która dokonała kradzieży została dokładnie sprawdzona przez kamery, czy można było ustalić jakieś znaki szczególne u niej?**

2.1 Mężczyzna został zauważony tylko i wyłącznie na kamerze nr. 24, gdzie poruszał się w aucie; w tym czasie był cały zamaskowany i posiadał rękawiczki, nie dało się nic ustalić.

Spoiler

SSa z tego nie mam, ale wrzucam screena z logów, gdzie zakładałem.

image.png.b27e3342b99d9a89954cb84ab42d1a33.png

image.png.ef9dfb6d8bcd4c399af0402afd85963b.png

**3. Ze wszystkich kamer wraz z tej, która jest umieszczona na ATM, zostały pobrane nagrania, czy można ustalić skąd dokładnie wyłoniła się osoba? Jeśli tak to skąd?**

3.1 Jedyna kamera, jaka tam zarejestrowała nagranie z akcji jest z ATM, mogła zauważyć chłopaka chodzącego przy klubie Euphoria Club, cały czas zamaskowanego.

**4. Zostało zrobione zbliżenie na indeks pojazdu, oraz zostali przepytani świadkowie, udało się go ustalić? Jeśli tak to jaki był?**

4.1 Z samej kamery ATM raczej nie dało się tego ustalić, jednak jeżeli jakikolwiek świadek zapamiętał indeks, to był on PKBXGZ

**5. Pojazd pojawił się jeszcze w mieście tego samego dnia, albo następnego? Jeśli tak to jakie kamery go wychwyciły?**

5.1 Pojazd po nagraniu z kamery nr. 24 nie pojawił się więcej nigdzie.

**6. Zostały ponownie sprawdzone kamery na tle kierowcy, czy przez cały okres czasu posiadał coś co zakrywało jego twarz?**

6.1 Tak.

 

(Mały update do tego wszystkiego, pomyliły mi się kamery i ostatecznie kamera nr. 23 mnie nie zauważyła (myślałem, że jest ona umieszczona na Małym Seulu, jednak tak nie jest - mój błąd, ostatecznie poza kamerami z ATM i świadkami nic więcej nie uwieczniło momentu kradzieży.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin