Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#002 The dark side of the CEO of ByteBridge - the Travis Torres file.


ADVGierki

Rekomendowane odpowiedzi

The dark side of the CEO of ByteBridge - the Travis Torres file.

 

 


 

Prowadząc milionową korporacje - szczególnie w polu technologicznym - w którym ByteBridge operuje wizerunek to podstawa. Szczególnie przy wejściu na rynek kryptowalut, gdzie każdy najmniejszy wybryk głów zarządzających spółką może skutkować drastycznym spadkiem wartości monety.

 

Dwudziestego piątego lutego na oficjalnym fanpage ByteBrige na platformie lifeinvader zamieszczono informacje o wejściu w rynek kryptowalut - BBIT, bo tak nazwano monetę, miał zostać ‘przyszłością zdecentralizowanej sieci’. Mimo wyjątkowo skutecznego startu Travis Torres wraz z jego spółką w nadciągających dniach może zderzyć się z przykrą, szarą rzeczywistością. Czyny mają swoje konsekwencje, a anonimowość w przypadku tak prosperującej korporacji jest praktycznie nieistniejąca. O tym najwyraźniej zapomniał Travis Torres, CEO ByteBrigde w momencie w którym dwukrotnie podjął się ucieczki przed Los Santos County Sheriff’s Department, z czego ostatni raz - tak, CEO potężnej spółki DWUKROTNIE stwierdził, że ucieczka przed lokalnymi agencjami egzekwującymi prawo to jest odpowiedni sposób na spędzanie wolnego czasu - był siedemnastego lutego bieżącego roku. Odbywanie wyroku w więzieniu stanowym najwyraźniej nie przeszkodziło mu, by efektywnie planować swoje dalsze ruchy - koniec końców, od momentu w którym opuścił mury więzienia stanowego, do momentu ogłoszenia wejścia na rynek kryptowalut minął tylko tydzień.

 

To nie był pierwszy, najprawdopodobniej nie będzie to też ostatnim wybrykiem Travisa Torresa. Pomijając wydarzenia z siedemnastego lutego, ten dosłownie tydzień wcześniej zdążył uzyskać kolejny zarzut w sądzie - tym razem za poruszanie się pojazdem z unieważnioną licencją kierowcy. Na usta nasuwa się jedno pytanie - kiedy jego licencja została unieważniona? Dzień wcześniej - wtedy ponownie usłyszał zarzut stwarzania śmiertelnego zagrożenia. Biznesowe spotkania najprawdopodobniej były ważniejsze niż życie osób poruszających się po publicznych drogach, w końcu kontrakt na produkcję wibratorów jest ważniejszy niż ludzkie życie - racja?

 

Jedyną pozytywną wiadomość którą możemy dla Was przekazać, to informacja, że na całe szczęście szaleńcze wybryki na drogach publicznych CEO ByteBridge - Travisa Torresa - nie doprowadziły do śmierci postronnych osób.

 

Zaistniała sytuacja stawia kilka podstawowych pytań - czy convicted felon powinien zarządzać firmą której ludzie powierzają swoje majątki chociażby w postaci kryptowalut? Czy osoba z aktywnymi felony charges powinna odpowiadać za wprowadzanie nowych kryptowalut na rynek, angażować się w budowanie nowych technologicznych rozwiązań smart home? W którym miejscu my, jako obywatele, powinniśmy postawić granice tolerancji dla wybryków bogatych inwestorów?

 

Na pokrycie napisanego powyżej tekstu zespół dziennikarzy śledczych z ramienia CNT w Los Santos zdobył zdjęcie raportu aresztowania Travisa Torresa (CEO ByteBridge) od anonimowego źródła którego nie ma zamiaru ujawniać.

 

torres_7.png

Edytowane przez ADVGierki
Mith, _michal, wuuu i 18 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Alice Monenr dowiądując się o artykule jak najszybciej się z nim zapoznała, po czym przekazała sprawę do działu PR Internatioanl Online Unlimited. Jest zszokowana o informacjach dotyczących jej znajomego, Travisa Torresa, postanowiła się z nim niezwłocznie skontaktować. **

ADVGierki lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Devin Bradley jest niepocieszony informacją, obawia się że aktualna sytuacja może źle wpłynąć na wizerunek Globe Oil, które podjęło się współpracy z ByteBridge. Zamierza doprowadzić do anulowania kontraktu i wyciągnięcia konsekwencji z działań Travis.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Travis Torres przeglądając cnt.com/bussines, zauważył swoje nazwisko w jednym z ich artykułów. Niezwłocznie kliknął i wraz z narzeczoną przeczytał co napisało o nim CNT. Kończąc tą niezmiernie emocjonującą lekturę, krótko się zaśmiał wiedzac, że poza jazdą bez ważnego DL, nie ma sobie nic do zarzucenia, ponieważ został zatrzymany w odludnionej okolicy - gdzie prędkość z jaką sie poruszał nie zagrażała nikomu innemu niż jemu samemu. Na jego koncie na LifeInvader pojawił się prowokujący wpis w którym /wyśmiewa/ postawę "skorumpowanego" departamentu szeryfa.**

https://li.v-rp.pl/post/1241_yoyash-120-yoyam-x-d.html

 

**Z nieoficjalnych źródeł można dowiedzieć się, że International Online Unlimited wraz z działem prawnym ByteBridge, pracują już nad oświadczeniem w tej sprawie**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Mia Pemberton słysząc o tym, postanowiła sprawdzić co się stało. Po przeczytaniu artykułu niezwłocznie usunęła polubienia ze stron ByteBridge na LifeInvaderze, stara się unikać firmy w związku z działaniami Travisa**

Edytowane przez Adidas Hoodie
ADVGierki lubi to

Drogi Pamietniczku, dzisiaj usłyszałem okropną wiadomość - Klimacik RP został wyłączony. To jakby świat się skończył, jakby wszystko, co kochałem, zostało odebrane. Czuję się oszukany, osamotniony i zagubiony w świecie, który stał się coraz bardziej chaotyczny i nieprzyjazny. Moje serce jest ciężkie, a myśli skomplikowane. Nie wiem, co robić, gdzie szukać ukojenia i nadziei. Czuję się jak porzucony, jakbym został pozbawiony najważniejszej części mojego życia. Klimacik RP był dla mnie nie tylko rozrywką, ale także miejscem, w którym odnajdywałem siebie i swoją pasję. Teraz czuję się tak, jakbym został pozbawiony sensu, jakbym był skazany na samotność i cierpienie. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, że Klimacik RP powróci i że będę mógł znów cieszyć się grą i towarzystwem wspaniałych ludzi. Ale na razie muszę znaleźć siłę, aby przetrwać ten czas ciemności i smutku. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się znaleźć drogę do szczęścia i spełnienia, ale na razie muszę sobie radzić z bólem i tęsknotą, które ogarnęły mnie po tym, jak Klimacik RP został wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Jeden z dziennikarzy CNT zastanawia sie czy Travis Torres zdaje sobie sprawe z tego jakiego debila robi z siebie wrzucajac dziecinne posty na lifeinvader i wysmiewajac sie z tego, ze zostal skazany za felony (przestepstwo z najciezszej kategorii).**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ronnie Pumpkin ledwo przeczytał artykuł ze zrozumieniem, zaśmiał się i stwierdził, że wraz z jego szwagrem są nie lepsi. Zostawił lajka i skontaktował się z jego kolegą, żeby zapytać o co dokładnie chodzi i co to kryptowaluty.**

Edytowane przez PrZeMo
ADVGierki i mafineeek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin