Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Norman] 761


filip761

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/6460-761/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Juana Nevarez
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Bieganie z karabinem w rękach po strzelaninie na ruchliwych ulicach richman
Członek ekipy nakładający karę: Norman
Wyjaśnienie sytuacji: Dobry wieczór, dzisiejszego wieczoru doszedłem do wniosku, że od nałożenia blokady postaci na moją postać Juana Nevarez, minęło dobre kilka miesięcy bo za kilka dni minie równy rok. Słyszałem od znajomych że postacie z którymi prowadziłem wątki przez nałożeniem kary wróciły do gry i pomyślałem, że razem z nimi kontynuowałbym te wątki, bo było to jak dla mnie najlepsze akcje które rozegrałem na tym serwerze pod względem immersji i dobrej rozgrywki. Nie mam zamiaru dołączać na tej postaci do żadnej organizacji przestępczej, czy cokolwiek, po prostu kontynuować wątki które zacząłem dawno temu. Jak można zauważyć w moich logach nie pojawiają się nowe kary, co może tylko i wyłącznie przekonać rozpatrującego o mojej dobrej przemianie po tym jednym, głupim wybryku.
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie mam takich rzeczy.

tYvvrlq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin