Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra/damixi] zozol


zozol

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8496-zozol/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Treyvon Cornett, Ray Bibby
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Podpisanie domku pod grupę rodzinki
Członek ekipy nakładający karę: Damixi
Wyjaśnienie sytuacji: Popełniłem błąd, nie byłem zaznajomiony z funkcją konta premium które powoduje iż interior zwyczajnie nie znika po tygodniu - miałem dłuższą przerwę od gry spowodowaną sesją. Domek podpisałem tylko i wyłącznie po to aby nie zniknął czas który został poświęcony na jego stworzenie. Doskonale rozumiem swój błąd, nie miałem na celu łączenia postaci, wszystko miało wrócić do stanu pierwotnego w momencie gdy wrócę do gry. 
Ewentualne screeny/świadkowie: ---

Edytowane przez zozol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne w jakim celu to zrobiłeś miało być to obejście systemu co samo w sobie kwalifikuje się do nadanej Ci kary. Nawet jeżeli nie było to intencjonalne przelewanie majątku to tak wyglądało z naszej perspektywy i nie możemy przejść obok tego obojętnie, poza tym tak jak wspomniałem wcześniej, nawet jeśli to nie przelewanie to była to próba obejścia działających systemów. Odrzucam.

abierto lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin