Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[BIZNES/Komis] AUCTION Los Santos


MALINOWY

Rekomendowane odpowiedzi

LOGO.png.1da7a37c38fdeca01deec3cfd7189687.png

Auction Los Santos - Cała Historia firmy zaczęła się w latach 80 kiedy to Ojciec Ed'a (Tom) rozpoczął skupowanie od okolicznych mieszkańców pojazdów używanych, które wymagały drobnych poprawek mechanicznych oraz lakierniczych. Wszelkiego rodzaju naprawy były wykonywane w przydomowym garażu przy użyciu bardzo prostych narzędzi jakimi dysponował ojciec Ed'a. Z czasem sprzedaż podreperowanych aut zaczęła przynosić całkiem niezłe zyski. Z dnia na dzień do Toma zgłaszali się nowi klienci, którzy albo chcieli sprzedać swoje pojazdy lub zakupić tanie pojazdy na potrzeby swoich firm lub samochody na dojazdy do pracy.

Tak oto rozpoczęła się działalność Firmy Eda' którą postanowił dalej prowadzić po przejściu swojego ojca na zasłużoną Emeryturę. Tak Właśnie Ed przejął po ojcu kilka pojazdów ale z powodu Pracy Zawodowej nie miał on czasu spędzać go cały dzień pod garażem oczekując na klienta. Postanowił on pójść o krok dalej i przenieść prezentacje posiadanych pojazdów do Aplikacji Mobilnej na Smartfony oraz . Pełniła ona poniekąd funkcję Aplikacji Aukcyjnej ponieważ, każdy klient mógł zaproponować swoją cenę za za dany pojazd. Aplikacja bardzo dobrze funkcjonowała i stała się ona dobrze opłacalnym pomysłem, z czasem pozwoliła mu na rezygnację z pracy etatowej i poświęcenie się obsłudze i rozwojowi swojego pomysłu.

Wprowadził on również opcję Pośredniczenia w sprzedaży pojazdów za pobraniem stałej Prowizji. Do Eda zaczęło spływać sporo zgłoszeń od mieszkańców Los Santos którzy nie byli w stanie sami poradzić sobie ze Sprzedażą Swojego Pojazdu. Niemal całymi dniami Ed przesiadywał w garażu gdzie spotykał się z klientami którzy chcieli wystawić swoje pojazdy na Aukcje w Aplikacji, przyjechali po odbiór już wylicytowanych pojazdów, czy dopiero przyjeżdżali tutaj aby wykonać zdjęcia oraz podpisywane umowy pośrednictwa.

Lokalizacja.png.69bd6f9855c3bc3425c2104ff463a479.png

Wraz z rozwojem Firmy Ed zakupił swój pierwszy Garaż obok swojego mieszkania na Vespucci, w którym obecnie przechowuje zakupione od okolicznych mieszkańców pojazdy. To tutaj właśnie są finalizowane transakcje z klientami, wyceny pojazdów czy wykonywane są zdjęcia do Aukcji z Aplikacji.


OOC

Spoiler

Witam, bardzo liczę na to iż moja Aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Jako informacje chciałbym dodać że mam doświadczenie w prowadzeniu takiego biznesu. Aplikacja Jest Stworzona jako kanał Discord, który z dnia na dzień zyskuje nowych użytkowników chcących licytować w celu zakupu oraz takich którzy proszą o pomoc w sprzedaży swoich pojazdów. 

Panel Biznesu typu Komis Samochodowy była by dla nas ogromnym skokiem do przodu i pozwolił by mi na dalsze rozwinięcie mojego pomysłu. Nie chcemy stać się kolejnym wielkim Komisem gdzie auta kosztują krocie, chcemy pomóc graczą w sprzedazy swoich pojazdów w uczciwej cenie za pośrednictwem Aukcji. Aktualnie pomaga mi dwóch innych graczy ale ich pomoc jest ograniczona, ponieważ nie możemy bez panelu współdzielić pojazdów przekazywanych przez Klientów na Aukcje.  Nie potrzebujemy ani budynku pod biznes ani większej pomocy ze strony Opiekunów. Wszystko jest gotowe i funkcjonuje w najlepsze ale Panel Biznesowy pomógł by nam na dalszy rozwój projektu, choiciaż by poprzez możliwość współdzielenia pojazdów na licytacje które mógłby wydać któryś z nas. Dodatkowo sporo osób nie jest przekonanych do pozostawiania nam swoich pojazdów ((nawet po odegraniu podpisania umowy pośrednictwa))
I tłumaczą to właśnie tym że boją się przekazać swój majątek w postaci pojazdu osobie bez owego panelu.

Jedyne o co prosimy Opiekunów to Panel i kopa w tyłek aby to dalej funkcjonowało i mogło jeszcze bardziej się rozwijać. 

Sprawdźcie Nasz Kanał!

image.png.4ee71487c0695f35aa54ebf0a8265c1e.png

Pozdrawiam Malinowy


 


 

Bakugan897 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin