Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Warsztat] Vilmar Car Service


Bakugan897

Rekomendowane odpowiedzi

 

logo.png.57ad6388107b9605aee95ba75058e998.png
Vilmar Car Service

 

Nowo utworzony warsztat w jednej z dzielnic Los Santos - Phillbox Hill, przez doświadczonego i kreatywnego fana motoryzacji Levi ’ego Brown 'a , uwielbiającego eksperymentować przy pojazdach. Serwis został stworzony nie po to aby zarobić pieniądze i go sprzedać, a po to aby spełnić swoje marzenia i dumnie prowadzić go do końca swoich ostatnich lat. Nasi mechanicy to nie ludzie, którzy dopiero się uczą i poznają motoryzacje, to doświadczeni mechanicy z pasją. Nasz warsztat naprawia, tuninguje oraz maluje wszystkie kategorie pojazdów. Dzięki jednej z firm udało się z sukcesem zakończyć transakcje zakupu i wyremontowania budynku. Budynek zostały przebudowany i przekształcony na idealne miejsce do prowadzenia serwisu pojazdów. Z pasji i potrzeby zrodził się warsztat, który ma na celu rozwijać się.

lokalizacja.png.aac3620e090d5ffd4915ead7619e7b15.png

1456515612_PhillboxHill.png.bd1a51e76252c24e7e3bf253408f63df.pngmiejsce.png.da3367612d6122958f579cae51113a02.png

oferta.png.e0ecaab2666b6c452eabe42589fa55f1.png

Vilmar Car Service oferuje Państwu szeroki zakres usług we wszystkich markach pojazdu

  • Budowa i modyfikacja 
  • Naprawy bieżące pojazdów
  • Przyciemnianie szyb
  • Pranie, sprzątanie wnętrza
  • Polerowanie oraz regeneracja reflektorów
  • Oklejanie pojazdów 

Nasza firma wychodzi z alternatywą dla Naszych klientów! Dlatego wraz z rozwojem firmy zostaną wprowadzone zostaną Karty Stałego Klienta w wysokości -5%/-10% na usługi u Nas!

1995795767_wsppraca.png.83f93b43203e19434d6961ea88069912.png

Podczas remontowania warsztatu, właściciel Levi nawiązał współpracę z korporacją transportową DownTown CAB CO, którą stronę internetową prowadzoną przez założyciela Mikkel'a znajdziemy poniżej. Firma taksówkarska korzystając z naszych usług będzie miała zaoferowaną perfekcyjną oraz solidną konserwację swoich pojazdów, które to my dopuścimy do jazdy dziennej wystawiając odpowiednie dokumenty.

DownTown CAB CO

kontakt.png.a6b9068d6e3f3bd4dffaa4d29659d8c4.png

    Właściciel - Levi Brown  
       ☎ 461460 ☎     

rekrutacja.png.2a7abe876816c461b5c0a5fbbdadd2df.png

**Wchodząc do warsztatu przez bramę garażową na tablicy możesz dostrzec ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników. ** 

1078397725_plakatrekru.thumb.png.4e9fbce1ff4b27892b0caed6f7cdc0e1.png
 

Jeżeli jesteś takim samym fanem motoryzacji jak ja, potrafisz pracować w zespole, 
masz smykałkę do upiększania pojazdów i przede wszystkim ciekawą wizję 
projektów to szukamy właśnie Ciebie! Zostaw swoje dokumenty właśnie u Nas!
 

Możesz aplikować poprzez stronę internetową lub przynieść osobiście dokumenty do nas do biura znajdującego się na Phillbox Hill.

Rekrutacja online - Vilmar Car Service

OOC.png.8c986f32f045ed4d0f460380e3d4a81c.png

Cześć, od około miesiąca myślałem nad założeniem własnego warsztatu samochodowego, nie dawno uzbierałem fundusze, doświadczenie i pomyślałem czemu nie? Znalazłem odpowiednich pomocników, którzy tak jak ja znają się na tym zawodzie. Poświęciłem bardzo dużo czasu oraz starań na ten warsztat. Mam dużo planów, lecz nie chce wszystkiego zdradzać. Aby utrzymać pracowników oraz zapewnić im jakąś robotę będziemy co tydzień robić różne konkursy, kto wymieni najszybciej felgi, napompuje koło czy kto najlepiej przyciemni szybę. Warsztat to nie będzie tylko studio gdzie stoimy i czekamy, aż ktoś wykona za nas robotę. Wprowadzone zostaną szkolenia, kursy motoryzacyjne, które każdy obywatel Los Santos będzie mógł zdobyć. Stawiam na wysoki poziom gry IC, którą będę udowadniał wklejając tutaj screenshoty z rozgrywki, imprez, kursów/szkoleń i innych ciekawych planów. Co do jakich konkretnych wymagań kategorii aut to nie mam, chciałbym spróbować swoich sił i starać się aby biznes był w jak najlepszych rękach i widniał w mieście, aby każdy gracz serwera mógł powiedzieć "Woow ale zajebisty warsztat chłop otworzył". Codziennie będą zniżki dla pierwszych dwóch klientów, co ma na celu przyciągnąć społeczność do mnie! Liczę na pozytywne rozpatrzenie aplikacji. Dziękuję i życzę miłego dnia/nocy!

Dlaczego wybrałem tą lokalizację? Wybrałem ją, ponieważ niedaleko znajduję się komis samochodowy zajmujący się sprzedażą i kupnem samochodów, a to my właśnie byśmy mogli zaoferować klientom wizytę w tym komisie z doświadczonym naszym mechanikiem, który oceniłby stan pojazdu jak również doradziłby w zakupie jaką markę wartą, a jaką nie z podawaniem plusów i minusów. Z czasem rozwinięcia się warsztatu zamierzam nawiązać współpracę z pobliskim komisem Pillbox Hill Car Dealership

Edytowane przez Bakugan897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin