Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Komis] Pillbox Hill Car Dealership


Load

Rekomendowane odpowiedzi

gahslSU.png

 

Pillbox Hill CAR DEALERSHIP - lokalny komis samochodowy, który powstał w 2021 roku w centralnej dzielnicy miasta jaką jest Vespucci. Celem komisu jest zapewnienie mieszkańcom Santos wymarzonego pojazdu w cenie niższej niż salonowa, a fanatykom motoryzacji oszczędzenie czasu na zakup zmodowanego samochodu. Dealership otwarty jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 18:00 do 22:00, a będąc na miejscu, nie tylko możemy zapoznać się z aktualną ofertą. Komis oferuje licytacje oraz specjalne oferty promocyjne, warto napomnieć również o rabatach dla stałych klientów. VCD stawia sobie wysoką poprzeczkę, chcąc nabywać pojazdy sprawdzone pod względem technicznym, aby przyszły kupujący nie obawiał się o tak zwanego "kota w roku".  Będąc na miejscu, znajdziemy pojazdy różnej gammy - zaczynając od JDM, Muscle, samochodów sportowych, osobowych, po motocykle. Komis jest skłonny na wszelkie negocjacje jak i dopasowanie pojazdu pod wymagania klienta (pod względem kolorystycznym, felg czy innych bajerów), a wszystko po to, aby klient mógł zaoszczędzić swój czas i mógł wyjechać wymarzonym pojazdem. 

TWBmyks.png

Komis mieści się na jednej z centralnych dzielnic słonecznego Los Santos - Pillbox Hill. Jest to średniej wielkości garaż, który pomieści ok. 20-30 pojazdów silnikowych.

Spoiler

6yao2wZ.png

s6OrJ27.png

Nie zwlekaj i pobierz naszą aplikacje z VAPP Store już dzisiaj, by nie przegapić żadnej okazji. Prócz sprawdzenia aktualnego asortymentu komisu, w nasze apce możesz wziąć udział w licytacji pojazdów! Nie zapomnij włączyć powiadomień! >>> KLIK <<<

luN6Rwu.png

Pillbox Hill Car Dealership jest zainteresowany każdą formą współpracy z istniejącymi firmami działającymi na terenie Los Santos, z wzajemnymi korzyściami, co by zachęcić klientów do skorzystania z oferty partnerskiej. Jeżeli widzisz aspekt współpracy z naszym komisem, napisz do nas wiadomość prywatną, by umówić się na spotkanie mające na celu przedstawić korzystną ofertę dla obu stron. Chętnie podejmiemy współprace z lokalnymi warsztatami samochodowymi oraz biurem reklamy. Zapytania powinny być kierowane na [email protected] ((moje PW))

I5VJSVA.png

Spoiler

Cześć, postanowiłem wystartować z własnym biznesem jakim jest komis samochodowy. Doświadczenie w tych sprawach mam, ze względu na handle pojazdami u Lewego w komisie. Transakcji zrobiłem sporo, myślę, że nikt nie był zawiedzony moją grą, a z każdym starałem się jak najlepiej dogadać. Doświadczenie w prowadzeniu biznesu posiadam z poprzedniego serwisu działającego na MTA. Komis będzie działać również za pośrednictwem aplikacji komórkowej (działającej na discordzie), gdzie będzie umieszczany faktyczny stan komisu, licytacje oraz okazje promocyjne. Rozpisywać się nie ma co, jest to po prostu zwykły komis samochodowy, bez lania wody w aplikacji. Dzięki za zerknięcie, mam nadzieje, że do zobaczenia w grze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

**na stronie internetowej komisu pojawił się wpis**

Oświadczenie

Pewnie dowiedzieliście się już z mediów, że wczoraj około 22:00 wybuchł pożar w naszym komisie. Było to włamanie z podpaleniem i niestety budynek uległ częściowemu zawaleniu. Jesteśmy już w kontakcie z ubezpieczalnią i firmami budowlanymi.
O powrocie zostaniecie poinformowani jak najszybciej.

Właściciel Philbox Hill Car Dealership
Brett Palmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**W związku z podpaleniem lokalu, które miało miejsce 09.07.2022 w godzinach wieczornych po mieście rozeszła się wieść, że komis spłonął. Los Santos Fire Department ze względu na bezpieczeństwo własnych ludzi nie było w stanie ugasić pożaru, w wyniku czego finalnie część komisu zawaliła się. Lokalni urzędnicy byli zmuszeni zamknąć komis do czasu, aż ten nie zostanie odbudowany ze względu na bezpieczeństwo. Sam właściciel poniósł ogromne straty zważając na to, że samochody będące w lokalu spłonęły. Część pieniędzy odzyskał z ubezpieczenia, jednakże nie wszystkie. Lokalny Departament oraz technicy zabezpieczyli wszelkie ślady na miejscu przestępstwa w związku z czym podjęto śledztwo, by dotrzeć do sprawców podpalenia.**

**Łączna kwota strat, które oszacował właściciel sięgnęła dwóch milionów dolarów.**

((Na datek do wpłaty $2.032.222))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Jack Ricciardi po rozmowie z właścicielem komisu zebrał wszystkie potrzebne pomiary, po dotarciu do biura przystępił do odtworzenia wnętrza komisu sprzed pożaru**
**Po zakończonym projekcie wnętrza przesłał fakturę do właściciela, koszta podane na fakturze pokrywają projekt jak i remont przez firmę budowlaną. Po zaksięgowaniu wpłaty Jack wysłał zlecenie do firmy budowlanej**


 

Spoiler

AXuiJPe.png

Spoiler

mZjHaUP.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin