Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/JEDREK] Notoryczny


unmarked

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/480-notoryczny/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Bryan Orlando
Rodzaj kary: Banicja

Powód nałożenia kary: Używanie wspomagaczy w celu poprawy handlingu

Członek ekipy nakładający karę: Jędrek
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, witam szanowne grono rozpatrujących w mojej apelacji, chciałbym apelować od mojej głupoty, którą wystąpiła 23 Sierpnia 2022 o godzinie 20:32. Chciałbym powiedzieć tyle, że odwaliłem kawał głupoty, jest głupio i jestem pewien że sobie nie zdawałem sprawy z konsekwencji które później nastąpiły. Takie moje skromne zdanie to takie, że nikomu nie przeszkodziłem w rozrywce, chciałem tylko sobie coś polepszyć i nikomu innemu, nikomu nic nie uszkodziłem, nie zepsułem i nie odwalałem. Rozmawiałem z Mario na komunikatorze i powiedział, że jeśli nie utrudniałem w rozrywce to mam szansę na unbana, lecz to należy do rozpatrujących. Tak, zdaje sobie sprawę, że ban kończy sie w sierpniu już mamy marzec, co dwa tygodnie wrzucam apelację zmyślą że kiedyś nastąpi ten unban, chciałbym pozdrowić rozpatrujących i liczyć w 00.10% na złagodzenie kary. Dla rozpatrującego kare zrobiłem taką fajna wiosenna laurkę, pozdrawiam i dużo słońca życzę

TIB9nxU.png

 

Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twoich logach widać, że często odwalałeś, na koniec zainstalowałeś cheaty, w których nie poprawiłeś sobie jedynie handlingu ale i nadałeś armor, nie mówiąc już o tym, że doxowałeś innego gracza i niejednokrotnie zachowywałeś się toksycznie, dlaczego to pominąłeś w apelacji? Poza tym powód bana jest wymyślony przez Ciebie, w rzeczywistości wygląda tak: Cheaty, kamizelka + handlingi wiec nie dotyczy samego handlingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, v3rso napisał:

Po twoich logach widać, że często odwalałeś, na koniec zainstalowałeś cheaty, w których nie poprawiłeś sobie jedynie handlingu ale i nadałeś armor, nie mówiąc już o tym, że doxowałeś innego gracza i niejednokrotnie zachowywałeś się toksycznie, dlaczego to pominąłeś w apelacji? Poza tym powód bana jest wymyślony przez Ciebie, w rzeczywistości wygląda tak: Cheaty, kamizelka + handlingi wiec nie dotyczy samego handlingu.

W Kidonsie którego użyłem to tak naprawdę tylko i wyłącznie zależało mi na poprawie handlingu, bo chciałem obniżyc samochód i ciut poprawić jego własciwosci. Gdybym chciał rozwalić pól miasta to bym to zrobił i nie prosił sie o apelacje, lecz nie potrafię takich mocnych rzeczy. Zresztą, ten hak i tak by nie narobił dużo szkód, bo w singlu ledwo co mi działał, lecz fakt użyłem i jestem winny. Zależało mi tylko i wyłacznie na tuningu fury. Jędrek który mnie obserwował widział że jeździ w aucie marki Zion i jedynie poprawiam w nim handling, nie było zamiaru robić żadnego DM.Kamizelka która dodana to po prostu kliknałem, nie wiem. Nie chciałem jej, szukałem zeby usunąc i nie mogłem.  Nie zachowywałem się toskycznie, robiłem tu swój biznes który dość bardzo dobrze proesperował. Okej, otrzymałem pare kar ale no niestety nie mam wytłumaczenia na nie, te kary troche mają rozbieżnośc dat lecz fakt dostałem je. Cóz. Jak bym cofnął czas to bym nic co jest zawarte tutaj nie wykonał drugi raz.

Edytowane przez unmarked
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje tłumaczenia opierają się jedynie na tym, że no to kliknąłeś przypadkiem, to zainstalowałeś tylko po to, a tamto włączyłeś tak o. Nie obchodzi nas czy kamizelkę dodałeś sobie intencjonalnie czy nie - dodałeś ją i to się liczy. To samo tyczy się handlingu, zmodyfikowałeś go cheatem, nie ważne czy ktoś na tym ucierpiał czy nie, inni jeżdżą na normalnych handlingach albo wydają kasę IC na tuning wozu, a nie dodają go sobie zewnętrznym programem. Co dwa tygodnie piszesz apelacje ale w żadnej z nich nawet nie wystosowałeś przeprosin do community, które może nie zostało dotknięte bezpośrednio twoim zachowaniem ale na pewno pośrednio, bo miałeś dostęp do czegoś do czego oni nie mają. Jak myślisz jak poczują się gdy skrócę Ci karę i zaufam, że już nigdy tego nie zrobisz skoro nawet Twoja argumentacja tego jest na zasadzie /No chciałem to se dodałem/? Inni cheaterzy dostają mocniejsze kary od Ciebie wiec rok to i tak nie dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, v3rso napisał:

Twoje tłumaczenia opierają się jedynie na tym, że no to kliknąłeś przypadkiem, to zainstalowałeś tylko po to, a tamto włączyłeś tak o. Nie obchodzi nas czy kamizelkę dodałeś sobie intencjonalnie czy nie - dodałeś ją i to się liczy. To samo tyczy się handlingu, zmodyfikowałeś go cheatem, nie ważne czy ktoś na tym ucierpiał czy nie, inni jeżdżą na normalnych handlingach albo wydają kasę IC na tuning wozu, a nie dodają go sobie zewnętrznym programem. Co dwa tygodnie piszesz apelacje ale w żadnej z nich nawet nie wystosowałeś przeprosin do community, które może nie zostało dotknięte bezpośrednio twoim zachowaniem ale na pewno pośrednio, bo miałeś dostęp do czegoś do czego oni nie mają. Jak myślisz jak poczują się gdy skrócę Ci karę i zaufam, że już nigdy tego nie zrobisz skoro nawet Twoja argumentacja tego jest na zasadzie /No chciałem to se dodałem/? Inni cheaterzy dostają mocniejsze kary od Ciebie wiec rok to i tak nie dużo.

Nie wziąłem tego pod uwagę, że ktoś może ucierpieć bo on wydaje kase IC a ja po prostu coś dodałem programem- nie przemyślałem tego w żadnym stopniu. Skoro wytykłeś mi taką kwestie, to do każdego gracza, który poczuł się urażony najserdeczniejsze przeprosiny z mojej skromnej strony. Nie wziąłem tego pod uwagę naprawdę, że ktoś może czuć sie urażony że ja używam cheaty, były osoby co odradzały i przewidzieli to co się stało. Trudno mi z tą sytuacją gdzie muszę odpowiedzieć jakby się czuli gracze gdybyś skrócił mi karę- szczerze? To sam nie wiem.  Na pewno mogą coś czuć tylko nie wiem co, pare ludzi trzyma za mnie kciuki lecz to nic nie zmienia, pewne osoby mogą czuć się urażone że cheater wraca, lecz to była bardziej głupota niż cheatowanie. Ręki sobie nie dam odciąć, ale jestem skłonny przyrzec nawet na usunięcie konta bądź czarną listę że już nie zrobię nic co by było wbrew regulaminowi na tym serwerze. Cheaterzy których wyszukałem dostawały kare- fakt mocniejsze, ale pare osób udało się odwołać grają po dziś po jednorazowym wybryku, każdy w życiu popełnia błąd, ja ich popełniłem naprawdę wiele ale uczę się na błędach czy to tu na serwisie czy w rzeczywistości, także chciałbym jeszcze raz dodać moje przeprosiny do każdego gracza, który w dniu mojego wybryku wakacyjnego 23 sierpnia poczuł się dotknięty nawet w najmniejszym stopniu. Moje przeprosiny również składam do administracji- złamałem wielokrotnie Wasz regulamin, który napisaliście, który widnieje praktycznie wszędzie a się nie dostosowałem do niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy w nawyku zdejmować kar za cheaty jednak w Twoim przypadku jesteśmy w stanie dać Ci ostatnią szansę ze względu na niską szkodliwość czynu. Będziesz jednak pod naszym okiem, jakakolwiek próba oszustwa/użycia wspomagaczy skończy się dla Ciebie perm banem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin