Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Boxidro] Gruby5191


Gruby5191

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/Nick Nadającego Karę] Twój nick ooc:Gruby5191

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/7711-gruby5191/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:Nero Madera
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Blokada
Powód nałożenia kary:
Jedziesz rozpędzonym samochodem przez pasaż plaży Vespucci, rozjeżdżasz innego gracza i nic nie odgrywasz, a później wychodzisz z gry. Przemyśl swoje zachowanie i nie apeluj.
Członek ekipy nakładający karę:Boxidro
Wyjaśnienie sytuacji:A więc zaczynając od początku,gdzieś tak w godzinach juz prawie ze wieczornych wszedłem sobie na vibika pojeździć furką mówie a tam wcześniej wypiłem z ziomkiem troszeczke on siedział u mnie zamulaliśmy no to i on mówi no dawaj wejdziemy na chwile zobaczyc co sie po bentrum dzieje no i tak od słowa do słowa weszlismy ja już oczywiście lekko trącony pojeżdze sobie furką mówie a co no i generalnie w skrócie wyszło tak że zacząłem odwalać ryż dosyć mocny przejezdzałem ludzi generalnie no wstyd mi za to z góry przepraszam za moje zachowanie ale rządził wtedy mną alkohol jakkolwiek to nie zabrzmi może komicznie może nie ale niestety taka sytuacja nastąpiła chciałbym odzyskać swoją postać na którą pracowałem dosyć długi czas osiągnałem juz sporo i chciałbym jeszcze troche na niej pograć chodzi o znajomości IC wtedy miałem dobre zatrudnienia kierownicze nawet w biznesie wiem że w karze jest napisane jak byk NIE APELUJ ale próbuje bo naprawdę mi zależy pozdrawiam.  
Ewentualne screeny/świadkowie:Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin