Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kuzyn] -... .- .-. .-. ..-


mxx

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/6465--/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:

Rodzaj kary: ban

Powód nałożenia kary: MK moneymanblockstar, Barru [kosma]

Członek ekipy nakładający karę: @kuzyn

Wyjaśnienie sytuacji: Ubiegłego roku 27 grudnia dostałem bana na serwisie za używanie multikonta moneymanblockstar, z czego chciałbym się teraz wytłumaczyć. Prowadziłem aktywną rozgrywkę, bez dłuższych przerw od lipca 2021 roku, gdzie przez ten czas zdążyłem zaangażować się w masę projektów - czy to swoje, czy to innych graczy. Tworzyłem także materiały promujące serwer, przez co wielokrotnie byłem nagradzany vP. Chwilę po wrześniu 2022 roku dostałem permanentną blokadę pisania za spam, toksyczność etc. Będąc kompletnie szczerym, przez to wpadł mi pomysł na stworzenie MK, by nie być kojarzonym ze swoimi starymi odpałami, których do teraz żałuję. Chciałem przez to zacząć grę z czystą kartą, a nawet zdążyłem wystawić temat postaci w Celebrity Project, co można zweryfikować po zawartości tamtego konta. Denerwowało mnie to, że byłem ciągle zaczepiany OOC podczas gry na serwerze, co rozpraszało mnie w graniu swojego. Zrobiłem to multikonto, by móc w pełni oddać się grze RP. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takową sytuacją, lecz obiektywnie patrząc na sprawę po czasie nie było to dobre zachowanie z mojej strony. Na czas bana grałem na innych serwerach - tych polskich, tych zagranicznych - przez co nabrałem trochę innego spojrzenia na tryb rozgrywki i podejścia do tej społeczności. Nie chcę już przejawiać toksycznych zachowań, jak to miało miejsce wcześniej - wolałbym skupić się na tym, co najważniejsze w tym trybie, czyli na rozgrywce RolePlay. Wychodzę z otwartymi ramionami, żeby coś pograć na tym serwerze w normalny sposób i powrócić do starych kontaktów. Chciałbym zaimplementować swoje nowe pomysły do gry; zrealizować nowe projekty, które przez ten czas wpadły mi do głowy. Jestem niemalże pewien, że dostaną one aprobację jeżeli będę miał okazję je zrealizować, ponieważ mam do tego ludzi; mam do tego chęci; mam do tego świeże podejście. Chciałbym ponownie zaangażować się w życie serwera, więc liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji i odbanowanie mnie. Nie będę mieć problemu z ewentualnymi ograniczeniami na moim koncie w zamian za unbana, gdyby miało to upewnić was w tym, że nie odwalę czegoś takiego ponownie. Zgodzę się na każde ultimatum, równie dobrze możemy dogadać szczegóły na Discord - sądzę, że byłaby to najlepsza opcja (Barru#5211). Najbardziej odpowiadałoby mi coś w rodzaju klątwy, tak jak działa to na innych serwerach. Decyzja należy do was.

Ewentualne screeny/świadkowie:

Barru lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin