Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy] ruter


261

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18207-ruter/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jamie Wiggins Jr
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Wyjście z gry w celu uniknięcia konsekwencji IC
Członek ekipy nakładający karę: Teddy
Wyjaśnienie sytuacji: Elo elo, ogólnie cała akcja rozpoczęła się jakoś 18/19 godziny dnia 12 marca ale przechodząc do sedna sprawy.. (zapewne da sie to sprawdzić gdzies w waszych logach) Nie wyszedłem z gry, dostałem najpierw timeout i potem mój internet szwankował, wyskakiwał mi błąd 0001 w launcherze rockstar, pokazywało mi tryb offline nie dałem rady wbić.. Akcja była odegrana chujowo ponieważ dosłownie po sekundzie jak gracz który był zakładnikiem wpisał spróbuj, przez gracza który wbił mi bw zostało napisane /me w którym oddaje strzały w moją stronę - w tym momencie, jak trzymałem gościa na dźwigni i trzymałem pistolet w jego głowie, mogłem go równie dobrze odstrzelić i nie została mi dana szansa odegrania tego - poniżej podsyłam logi z akcji, jak i screena z timeouta [edit; dosłownie gdy wpisywałem /akceptujsmierc dostałem timeouta i całą reszte tego co opisałem wyżej, jeżeli już blokada ma być nałożona prosiłbym o zmienie opisu blokady i nie oczernianie że wyszedłem z rozgrywki przez /quit by uniknąć konsekwencji]
Ewentualne screeny/świadkowie: 
image.png.86958ba28e45f4267184fdce7e3b8273.png

image.png.804dfaf8a0e48afb0e1b1301d3a86f6f.pngimage.png.323d2a0b5d48896ff1a1398d319fa193.pngimage.png.cbc13e638a7509fddadb829d3a574f63.pngimage.png.73b154a131b530c467c7c01f5a5616c7.png

Edytowane przez ruter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że akcja będzie kontynuowana z LSSD, tak jak napisałem - nie miałem internetu, błędy 0001 i tryb offline w launcherze rockstar, nie miałem możliwości. Nie proszę o odblokowanie, tylko o zmienienie nazwy blokady postaci, nie chce żeby moje logi tak wyglądały skoro to nie była moja wina, nie tylko mi rockstar szwankuje więc powinniście to zrozumieć 

Edytowane przez ruter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin