Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/gbekarton] lingwong


lingwong

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/9125-lingwong/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Nori Tanado
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary: 
Robienie cornera na odpalonym motocyklu, gdy podjeżdża do Ciebie PD od razu uciekasz.
Członek ekipy nakładający karę: gbekarton
Wyjaśnienie sytuacji: Podjerzdzaja do mnie dwa radiowozy na bombach i krzyczą przez megafon a moja postać posiada przy sobie zabronione substancje, to wystarczający ładunek emocjonalny do tego żeby wsiąść na motocykl i szukać ucieczki od konsekwencji. Nie zagrałem nic źle czy nawet negatywnie w strone funkcjonariuszy PD, a to że udało mi się uciec to moje szczęście.  Trochę to nie sprawiedliwe że kiedy organizacja publiczna przegrywa to kara się gracza który ich przechytrzył. 
Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Edytowane przez lingwong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechał do Ciebie jeden radiowóz a nie dwa, nikt do Ciebie nie krzyczał przez żaden megafon bo robiłeś corner na odpalonym motocyklu a nie wsiadłeś na niego jak to napisaleś w apelacji, nie zdążyłem do Ciebie nawet nic zagrać bo tylko jak podjechałem to dałeś w długą. Nie wspomnę o tym jak wjechałeś sobie do garażu bez niczego jak byłem dosłownie metr za Tobą. Blokada była skonsultowana z opiekunami organizacji przestępczych których to regulamin zabrania robienia cornera w pojeździe z odpalonym silnikiem co Ty właśnie robiłeś.

Cytat

Cornery/strefy to miejsca, na które zwracamy szczególną uwagę. Nadużywanie skryptu sprzedaży narkotyków będzie przez nas odpowiednio karane. Na nadużycie składają się m.in:

Barykady na cornerze, chowanie się w teksturach, na dachach, siedzenie w pojeździe/motocyklu.

 

gbehodziarz i gbebecia lubią to

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden jak za Toba suv jeszcze podjechal. racja przepraszam bez megafonu krzyczales po sprawdzeniu przyznaje ze sie pomylilem ale nie mow ze nie miales jak odegrac bo nawet przy ucieczce dalem Ci sie zawrocic i czekalem na Ciebie. Tak samo jak i czekalem na rozwoj wydarzen liczac na fajna gierke z waszej strony a nie naduzycie mocy bo nie udalo Ci sie mnie zlapac IC. Dodatkowo to jak ty mogles byc metr za mna jak po 3 winklach to juz nie wiedziales gdzie jestem, szczerze to na jakis smiglowiec czekalem a nie na wpisanie przez Ciebie linijki. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze jestes w ekipie i moje slowo tutaj nic nie znaczy bo reka reke myje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać na powtórce wszystko czarno na białym, nie wiem też w jaki sposób "liczyłeś na fajną gierkę z naszej strony" skoro panicznie przed tą grą uciekałeś łamiąc przy tym regulamin organizacji przestępczych czy wjeżdżając mi przed twarzą do garażu zamykając go w sekundę.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin