Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[EXCLUSIVE] 004. MIKAILA LOZANO & JILL SKJEGGESTAD - co stało za "Deadly Storm"?


all american

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Kenton Forbes mówi: Hey, hey, Los Santos, co słychać? Nie będę zabierał wstępu przedstawianiem siebie, zrobiłem to w ostatnim epizodzie - za to zajme się w pełni naszymi dzisiejszymi gośćmi. Jill Skjeggestad oraz Mikaila Lozano, hey dziewczyny!
* Kenton Forbes obrócił sie bardziej w ich strone.
* Jill Skjeggestad pokazała diabelskie rogi dłonią do kamery, wyszczerzyła się szeroko ukazując swoje kły.
* Mikaila Lozano uśmiechnęła się przyjaźnie w stronę kamery i puściła oczko.

Jill Skjeggestad mówi: Cześć, Kenton. Witajcie, śmiertelnicy. Jill Skjeggestad alias atropa, znachorka, wiedźma, czarownica, wysłannik Diabła, zielarka, mesjasz... przed Wami. Nie wiem jakie jeszcze epitety o sobie słyszałam. Ale tak, we własnej osobie.
Jill Skjeggestad mówi: Ewentualnie "ta pojebana dziewczyna od niezłych prysznicowych rozkmin na lifeinvader". Hell yeah!
* Kenton Forbes usmiechnal sie nieco.
Mikaila Lozano mówi: Hej, Kenton i przede wszystkim hej Los Santos. Mikaila Lozano melduję się w studio Askhole!
* Jill Skjeggestad wystawiła język do kamery jak Rolling Stones.
* Mikaila Lozano zaśmiała się mimowolnie z Jill.

Kenton Forbes mówi: Okaay, dobrze Was widzieć, serio. Jill troche wygryzła mnie z roli. Chciałem, żebyście opowiedziały krótko kim jesteście. Kim jest Atropa? Kim jest Mikaila i dlaczego ludzie powinni się Wami zainteresować?
Jill Skjeggestad mówi: Czyli dodatkowo mimowolny jasnowidz, haha! Kim jest Atropa, pomijając powyższe określenia...? Z "profesji" - wokalistką, autorką tekstów, kompozytorką, która głównie celuje w ciężkie brzmienia. Wychodząc szerzej poza te proste określenia - wizjonerem.
Jill Skjeggestad mówi: Misjonarzem. Artystą. Kimś, kto ma poczucie misji. Kiedyś ktoś zadał mi pytania o plany na moją "karierę". Ale szczerze? To nie jest kariera. Nie nazwałabym tego pracą. To misja. Uwalnianie swojej duszy. Swojego wnętrza. Niesienie prawdy. Bycie drogowskazem dla zagubionych dusz. To moja droga do nieśmiertelności. Atropa chce być nieśmiertelna.
* Jill Skjeggestad zakończyła wypowiedź.
Mikaila Lozano mówi: Kim jest Mikaila? Z początku okrzyknięta jako gówniara od coverów, która już niejednokrotnie wywołała zamieszanie swoją personą w social media. Jeśli chodzi o moje zdanie co do siebie to jestem artystką, która chce zdobyć swoją twórczością...
Mikaila Lozano mówi: Serca innych. Tak samo jak Jill, nie traktuję tego jako kariery, tylko możliwość pokazania siebie światu, przekazanie swojej wizji na życie innym.
Kenton Forbes mówi: I myślę, że to wystarczający powód, żeby nadrobić zaległości związane z dziewczynami!

Kenton Forbes mówi: Przed solową misją działałaś w zespole Helvegen. Co skłoniło Cie do powrotu do muzyki i rozpoczęcia niesienia prawdy na własnośc, po tak długim czasie od nazwijmy to, zniknięcia zespołu?
Jill Skjeggestad mówi: Może zanim odpowiem, co mnie skłoniło do powrotu... to powiem co robiłam, kiedy mnie nie było. To istotne w całej historii. Helvegen umarło trochę śmiercią naturalną. Każdy miał inne cele, zabrakło komunikacji wewnątrz. Miałam dość miejskiego życia.
Jill Skjeggestad mówi: Jestem niczym jak kot, który podąża swoimi drogami. Kupiłam wóz kempingowy i wyruszyłam w podróż po stanie razem ze swoim facetem. Na dalszą podróż pieniądze czerpałam z napiwków, z występów muzycznych w lokalnych barach. Uwielbiam życie nomada.
Jill Skjeggestad mówi: Więc tak naprawdę... to nie tak, że powróciłam do muzyki. Ja żyłam z nią wciąż. Wciąż komponowałam, wciąż pisałam teksty - ale do szuflady. Poczułam, że są one zbyt dobre, żeby gniły na dnie pudła. Miałam potrzebę pokazania tego światu.
Jill Skjeggestad mówi: Nawet nie planowałam zostać w Los Santos na dłużej - jak w każdym miejscu, w którym byłam. Jednak coś mnie wciąż tu trzyma. Głównie ludzie.
* Jill Skjeggestad przytaknęła głową na znak, że skończyła wypowiedź.
Jill Skjeggestad mówi: I tak oto jestem tutaj.

spacer.png

Spoiler

Kenton Forbes mówi: Czujesz się lepiej teraz, działając solo, czy raczej otoczenie zespołu było dla Ciebie lepsze?
Jill Skjeggestad mówi: Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, mówię to szczerze. Działając solo nie muszę się denerwować na ludzi, którzy poważnie nie podchodzą do misji, która nas jednoczy. Nie muszę po raz kolejny przekładać próby, bo jakiś kretyn zapomniał, że to dziś.
Jill Skjeggestad mówi: Jednakże... funkcjonowanie w zespole też ma swoje uroki. Robisz, to co kochasz, z ludźmi, których uwielbiasz. Burze mózgów są intensywniejsze, lepsze. Co dwie głowy to nie jedna, yeah?
Kenton Forbes mówi: Zdecydowanie, z resztą właśnie przez dwie głowy tutaj dzisiaj siedzimy.
Jill Skjeggestad mówi: Na dzień dzisiejszy w studiu nagraniowym sama tworzę ścieżki dźwiękowe z gitary i basu. Mam perkusistkę, która mnie wspiera podczas nagrań. Na dotychczasowych koncertach grałam wspólnie z Social Therapy.
* Jill Skjeggestad pokiwała głową.
Kenton Forbes mówi: Czyli jesteś, prawie, jednoosobową armią.
Jill Skjeggestad mówi: Hahah. Kane Saleh kiedyś się zaśmiał, że to pewnie przez moją osobowość mnogą, chociaż tego nie mam.
* Kenton Forbes podeśmiał sie.
Kenton Forbes mówi: Może coś w tym jest? Mikaila, teraz trochę o Tobie.
Kenton Forbes mówi: Twoja osoba w pewnym sensie pokrywa się z obecnym tu ostatnio breedlove - a na pewno moje pytanie. Niedawno podpisałas kontrakt z wytwórnią GENERATION-A. Jak czujesz się w nowym towarzystwie?
* Jill Skjeggestad przerzuciła wzrok na Mikailę Lozano, skupia swoją uwagę na jej wypowiedzi.
* Jill Skjeggestad rozsiadła się na kanapie, prezentuje luźną i otwartą postawę.

Mikaila Lozano mówi: Zakontraktowanie się z GEN-A to była decyzja, nad którą długo myślałam. Okres po mojej EP Street Light był też okresem chwilowego zawahania w moim życiu oraz nad tym czy ogólnie kontynuować moją dalszą karierę.
Mikaila Lozano mówi: Skąd takie myśli były w mojej głowie wtedy? Nie mam pojęcia, ale w międzyczasie miałam okazję poznać się z Jill oraz z ekipą Kane'a i to dzięki nim wiedziałam, jakie decyzję ostatecznie chcę podjąć.
Mikaila Lozano mówi: Jeśli chodzi o GEN-A to jestem pozytywnie zaskoczona, Memphis i Lexie są super i mega w porządku.
* Mikaila Lozano kiwnęła głową.

Jill Skjeggestad mówi: Moim zdaniem dobrze masz pojęcie, skąd miałaś takie myśli... albo ich nie pamiętasz... to zabawne, że to był bodziec do Deadly Storm.
* Jill Skjeggestad wtrąciła się lekko, zakasłała i odwróciła głowę niewinnie.
Kenton Forbes mówi: Też mam pewne podejrzenie.
Mikaila Lozano mówi: Liczyłam, że rozkręcimy ten temat nieco później.
* Jill Skjeggestad robi minę jak niewiniątko.
* Mikaila Lozano zaśmiała sie.

Mikaila Lozano mówi: No wiem, że chcesz mnie zapytać o poprzednią wytwórnię Kenton, czekam na to pytanie.
* Jill Skjeggestad pogwizduje pod nosem teatralnie jak osoba, która udaje, że nic nie wie. Wymachuje stopą w powietrzu.

Kenton Forbes mówi: Rozkręcimy, zapewniam. Jak zaczęła się Twoja kariera, Mikaila? Wiemy, że często gościłaś na kampusie ULSA grając na gitarze, dając małe koncerty. Już wtedy myślałaś nad poważną kariera, tak jak teraz, czy raczej było to hobbystyczne?
Mikaila Lozano mówi: Wtedy to było hobbistycznie, sama z siebie nie myślałam o tym by wyjść z moją muzyką poza mury kampusu. Moi znajomi namówili mnie bym spróbowała coś więcej z tym zrobić. No i dałam się namówić.
Mikaila Lozano mówi: Założyłam kanał na V-Tube i zaczęłam wrzucać covery piosenek.
Kenton Forbes mówi: Z perspektywy czasu chyba uznajesz to za dobrą decyzje, co? W końcu jesteś tu dzisiaj z nami, jako wschodząca gwiazda!
Mikaila Lozano mówi: Jakbym żałowała tej decyzji to by mnie tu nie było Kenton. Pewnie, że nie żałuję! Zajebiście się przy tym bawię!
Kenton Forbes mówi: I to jest najważniejsze. Przejdźmy do głównego tematu dzisiejszego epizodu - Deadly Storm.

spacer.png

Spoiler

Kenton Forbes mówi: Co stało za powstaniem tego kawałka? Jak w ogóle doszło do Waszej współpracy?
Mikaila Lozano mówi: W zasadzie to ja zainicjowałam cały pomysł.
* Jill Skjeggestad przed rozpoczęciem wypowiedzi zaśmiała się krótko, spojrzała na Mikaila Lozano.
Jill Skjeggestad mówi: Nasza znajomość i pomysł na "Deadly Storm" rozkwitły w klubie ze striptizem. Przysięgam.
Mikaila Lozano mówi: Potwierdzam to. Oficjalnie projekt Deadly Storm został zapoczątkowany w Vanila Unicorn.
* Mikaila Lozano zaśmiała sie.

Kenton Forbes mówi: Nie spodziewałem się tego, serio.. O czym wtedy myślałyście, albo..co miałyście przed oczami, że zrodził się pomysł na ten numer?
Jill Skjeggestad mówi: Mika' wyszła z inicjatywą spotkania, a że akurat przebywalam w Vanilla Unicorn... to zaprosiłam ją tam. Nasze pierwsze obrady okrągłego stołu miały miejsce tuż obok wybiegu dla tancerek.
* Jill Skjeggestad zaśmiała się.
* Jill Skjeggestad spojrzała porozumiewawczo na M. Lozano, podrapała się po szyi.

Jill Skjeggestad mówi: Zacznij, to Twój pomysł.
Mikaila Lozano mówi: Wizja na utwór powstała wraz z powrotem Jill na scenę, w mojej głowie tworzył się zarys, który idealnie pasował do wokalu Jill. Napisałam do niej na LI z propozycją spotkania.
Jill Skjeggestad mówi: Yeah. Ta propozycja na początku brzmiała... wiesz, dość luźno. Bez żadnej koncepcji. Po prostu "hej, zróbmy coś fajnego!". Dalsza koncepcja narodziła się, gdy zaczęłyśmy rozmawiać o życiu.
Jill Skjeggestad mówi: Pomysł na tekst, na motyw przewodni, na klimat, na muzykę, na panujące w tym emocje... to wszystko ma miejsce w naszych osobistych doświadczeniach.
Mikaila Lozano mówi: I wtedy zaczęłyśmy rozmawiać o tym, że to płeć piękna jest tą silniejszą, która przebudzona w nerwach tworzy śmiertelne niebezpieczeństwo.
Kenton Forbes mówi: Damn, aż boje się tu siedzieć, serio..
Mikaila Lozano mówi: Powinieneś...
* Mikaila Lozano zaśmiała się szyderczo.
Jill Skjeggestad mówi: Właściwie to do końca nie pamiętam jak doszłyśmy do tego, by motywem przewodnim utworu była WODA. Źródło tkwi...
* Jill Skjeggestad zastanowiła się chwila.
Mikaila Lozano mówi: To ty zaczęłaś rozmawiać o wodzie Jill.
Mikaila Lozano mówi: I w zasadzie to ty popchnęłaś statek na te wody.
Jill Skjeggestad mówi: Kurwa mać, zrobię tu kolejny wykład zaraz... bo właściwie to była gonitwa myśli. Chciałyśmy zrobić utwór o tym, że jesteśmy wodą. Woda potrafi być kojąca... życiodajna... bez niej nie ma życia. Jej brak budzi spragnienie. Gdyby nie woda, to nie...
Jill Skjeggestad mówi: Byłoby życia... JEDNAKŻE!
* Jill Skjeggestad podniosła palec.
Jill Skjeggestad mówi: Niech dająca życie woda Cię nie zmyli, bo woda potrafi i to życie też ODEBRAĆ!
Jill Skjeggestad mówi: I właśnie wtedy nadchodzi pierdolony sztorm. Żywioł, który jest w stanie pochłonąć wszystko. Zniszczyć każdą przeszkodę na drodze.
* Mikaila Lozano patrzy się na Jill, śmiejąc się. Wsłuchuje się w wykład.
Jill Skjeggestad mówi: Woda jednocześnie daje ukojenie, ale też potrafi i zabić. Bywa spokojną taflą... po to, by za chwile się wzburzyć w rozszalały sztorm.
* Jill Skjeggestad gestykuluje przy tym jak retoryk, mówi w podniosłym tonie.
Jill Skjeggestad mówi: Ten utwór też ma być wyrazem buntu. Buntu wobec tych, którzy próbują lekceważyć. Tych, którzy nie doceniają tej cichej, spokojnej wody.
Jill Skjeggestad mówi: Przestrogą dla tych, którzy próbują igrać.
Jill Skjeggestad mówi: Mikaila miała potrzebę uzewnętrznienia swojego buntu i rozgoryczenia.
Jill Skjeggestad mówi: Ale o tym pewnie powie ona...
Kenton Forbes mówi: Słuchamy więc.

Mikaila Lozano mówi: Dziękuje Profesor Skjeggestad za udzielenie głosu.
* Jill Skjeggestad uchyliła czoła delikatnie.
Mikaila Lozano mówi: Po Street Light czułam, że chcę czegoś więcej, większej swobody. Nie ma co ukrywać, że moja EP w głównej mierze to smęty o miłości i złamanym sercu. Stwierdziłam po prostu, że chcę ukazywać inne emocje, te które siedzą głębiej we mnie.
Mikaila Lozano mówi: I też być przy tym w pełni swobodna.
Kenton Forbes mówi: Muzyka to zdecydowanie dobra przestrzeń do wyrzucania z siebie emocji. Nie da się ukryć, że Wasza kolaboracja obiła się sporym echem wśród słuchaczy.
Mikaila Lozano mówi: I przede wszystkim w Deadly Storm zaprezentowałam siebie w zupełnie innej odsłonie, której nikt się raczej nie spodziewał.
Mikaila Lozano mówi: No i też był dobrym początkiem współpracy z GENERATION-A.
Kenton Forbes mówi: Zostając przy temacie kolaboracji - macie w głowie kogoś z lokalnej sceny z kim jeszcze chciałybyście kolaborować w przyszłości? Nie uwzględniając siebie nawzajem, oczywiście.
Jill Skjeggestad mówi: Ostatnimi słowami uświadomiłaś mi jak bardzo dużo czasu minęło od naszej rozmowy o utworze aż do jego opublikowania. Wtedy jeszcze byłaś w STRONZO.
* Jill Skjeggestad podrapała się po policzku, rozmyślając nad tematem prędkości upływania czasu.

* Jill Skjeggestad przerzuciła wzrok na Kenton Forbes, zastanawia się chwilę nad jego pytaniem.
Jill Skjeggestad mówi: Jak mam być całkowicie szczera to powiem tylko tyle, że dla mnie tworzenie muzyki jest zbyt osobistym procesem, bym robiła to z kimś, kogo nie znam. Muzykę tworzę ze znajomymi, przyjaciółmi, a nie z czyimś image, you know. Nie znam za wiele osób...
Jill Skjeggestad mówi: Osobiście. Jest parę osób z lokalnej sceny, które poznałam przez lifeinvader kiedy leżałam w szpitalu. Ale nie miałam jeszcze okazji porozmawiać z nimi na żywo, ale mam nadzieję, że nadrobimy.
Jill Skjeggestad mówi: Chciałabym stworzyć coś wspólnego z kapelą, w której mam przyjaciół. Nie jest nikomu znana, ale występowaliśmy razem na scenie. Social Therapy.
Kenton Forbes mówi: Rozumiem. Mikaila, jak u Ciebie to wygląda? Masz kogoś na oku do ewentualnej kolaboracji?
** Po słowach o poznaniu kogoś lecz brak osobistego kontaktu, wypowiedziała do kamery nieme "RONNIE" i wykonała gest telefonu przy uchu. (( Jill Skjeggestad ))

Mikaila Lozano mówi: Mogę nieoficjalnie powiedzieć, że prawdopdobnie na moim nadchodzącym albumie pojawi się ktoś jeszcze jak wszystko dobrze pójdzie.
Kenton Forbes mówi: Ktoś, kto zajmuje się śpiewaniem czy może uderzysz w inne gatunki? Może jakiś raper?
Mikaila Lozano mówi: Narazie nic więcej nie zdradzę.

Kenton Forbes mówi: W porządku. Myślę, że to dobry moment na przejście do oficjalnej części naszego programu, co Wy na to?
Mikaila Lozano mówi: Jestem jak najbardziej za.
Jill Skjeggestad mówi: Hell yeah! Let's go.
Kenton Forbes mówi: Okaay. Na ekranie pojawią się różne, wybrane przez nas wersy Waszego kawałka Deadly Storm. Chciałbym, żebyście opowiedziały o nich co nieco. Co stało za ich napisaniem? Może jakieś głębsze znaczenie?
* Jill Skjeggestad przytakuje głową jedynie.
Mikaila Lozano mówi: Okay, lecisz z tematem w takim razie.

spacer.png

Jill Skjeggestad mówi: To niesamowite jak z upływem czasu te słowa nabierają nowego znaczenia i nowej mocy.
Kenton Forbes mówi: Co powiesz na temat tych wersów, Mikailo? Te konkretne należą akurat do Ciebie.
* Jill Skjeggestad szturchnęła Mikailę ramieniem.
Jill Skjeggestad mówi: No dalej, oceanie... wzburz się...
Kenton Forbes mówi: Również na to liczę..
* Jill Skjeggestad z podekscytowaniem patrzy na Mikailę, obserwuje jej mimikę twarzy.

Mikaila Lozano mówi: Jest to przede wszystkim przekaz wobec tego, że nie zamierzam dopasowywać się pod kogoś w tym co robię. Nie jestem marionetką na sznurkach, sterowaną przez kogoś innego.
Mikaila Lozano mówi: Jest to też obalenie stereotypu, gdzie to kobieta jest zależna od płci męskiej.
Kenton Forbes mówi: Nie jesteś marionetką na sznurkach.. Zapytam wprost - odnosi się to jakoś do Twojego rozstania z poprzednią wytwórnią?
* Jill Skjeggestad z jeszcze większym podekscytowaniem i napięciem spogląda na Mikailę, wyrażając swoje zaciekawienie jej odpowiedzią.
Kenton Forbes mówi: Rozstałaś się ze Stronzo Records w niezbyt pozytywnych warunkach, konkretnie mówie tu o poście Gregory'ego, w którym zwracał się bezpośrednio do Ciebie.
Kenton Forbes mówi: To on, według Ciebie i tych wersów, uważał, że ma na Tobą kontrolę jako szef wytwórni?

Mikaila Lozano mówi: W sumie to po części też o to chodzi. Greg tym postem pokazał swoje prawdziwe ja, którego wcześniej nie poznałam.
Jill Skjeggestad mówi: Pozwolę sobie Ciebie poprawić, Kenton. Oficjalnie rozstali się w pozytywnych warunkach, życząc z całego serca powodzenia w dalszej karierze, a nieoficjalnie jako pierwsi zaczęli burzyć te "pozytywne rozstanie".
Jill Skjeggestad mówi: Hahaha, to pojebane.
Kenton Forbes mówi: Dziękuje za pomoc, Jill.
* Jill Skjeggestad uchyliła czoła w jego stronę w geście "nie ma za co".
Jill Skjeggestad mówi: Mówię to w perspektywie osoby, która śledziła lifeinvader. Nie osoby, która zna Mikę osobiście, nie?

Kenton Forbes mówi: Czułaś na sobie tą "kontrolę" jako zakontraktowana artystka, Mikailo? Wytwórnia miała jakiś kluczowy wpływ na to, jakie tematy poruszałaś w swoich utworach, może na jakiś..brak swobody?
Mikaila Lozano mówi: No cała ta sytuacja była bardzo nie w porządku. Mój kontrakt ze Stronzo wygasł wraz z wydaniem EP. Z początku chciałam kontynuować swoją pracę w Stronzo.
Mikaila Lozano mówi: Ale z czasem też zrozumiałam, że ta wytwórnia bez Ilario jako mózg i AIKO jako serce po prostu nie pozwoli mi się rozwijać.
Jill Skjeggestad mówi: Pewnie dlatego "stronzo" po włosku oznacza "gówno" i "dupka".
Mikaila Lozano mówi: Zauważ, że od początku tego spięcia nie powiedziałam żadnego złego słowa w kierunku Grega. Ba, nawet chciałam pogadać z nim o tym.
Kenton Forbes mówi: Fakt, masz racje. Sprawdźmy, co mamy dalej na liście.
* Kenton Forbes przerzucił wzrok na ekran.

spacer.png

Kenton Forbes mówi: O tym zdążyliśmy już porozmawiać na początku programu. Naturalna, kobieca cecha. Byłabyś w stanie zmieść wszystko z powierzchni ziemi, Mikaila?
Kenton Forbes mówi: Gdybyś uwolniła z siebie wszelkie emocje, jak myślisz?
Mikaila Lozano mówi: Tak. Drzemie we mnie siła, której sama się boję, to jest w naturze każdej kobiety.
Kenton Forbes mówi: Myślisz, że gdyby podobne emocje wyszły, załóżmy ze mnie, to miałbym jakieś szanse?
Mikaila Lozano mówi: Zjadłabym Cię jako przystawkę.
* Kenton Forbes wyszczerzył ząbki w lekki uśmiech.
* Mikaila Lozano uśmiechnęła się cwaniacko w jego stronę.

Kenton Forbes mówi: Aż boje się zapytać Jill co sądzi na ten temat..
Mikaila Lozano mówi: Powtórzę to, co mówiłam wcześniej. Słusznie, że się boisz.
Kenton Forbes mówi: Racja..dlatego szybko przejdziemy do następnych wersów!
* Jill Skjeggestad wykrzywiła usta jedynie w zadziornym uśmiechu.

spacer.png

Kenton Forbes mówi: Tutaj chce, żebyś skupiła się na drugim wersie. Każde kolejne Twoje słowo wzburza coraz większe fale..
Kenton Forbes mówi: Przejmujesz się tym, co mówią ludzie?
Mikaila Lozano mówi: Ogólnie refren gra rolę ostrzeżenia. Daje szansę na to, że jeszcze może się wycofać ze swoich ruchów, które wywołają finalnie katastrofę.
Mikaila Lozano mówi: A czy przejmuję się tym co ludzie mówią? Skądże. Jestem osobą rozpoznawalną i to normalne, że mam swoich fanów, ale również i hejterów.
Mikaila Lozano mówi: Najważniejsze jest to, że ja sama jestem pewna tego co robię i tego co myślę i czuję.
Kenton Forbes mówi: To na pewno. A ty, Jill? Znając Cie trochę z mediów jestem w stanie przewidzieć odpowiedź, ale..przejmujesz się opinią innych?
* Jill Skjeggestad odchrząknęła.
Jill Skjeggestad mówi: Krótko mówiąc: mam w to wypierdolone. Mam wypierdolone w opinię nudnych, szarych ludzi. Jedyna opinia, którą biorę do siebie, to opinia ludzi, którzy znają mnie bliżej.
Jill Skjeggestad mówi: Bo co może powiedzieć o mnie ktoś, kto gówno o mnie wie, Kenton?
Kenton Forbes mówi: Lepiej niech nie mówi nic.
Jill Skjeggestad mówi: Ale to nie jest tak, że przechodzę obok tego obojętnie. Wyznaję w życiu zasadę - traktuj innych z szacunkiem, czyli tak, jakbyś ty chciał żeby Cię traktowano. Jeśli ktoś nie traktuje Ciebie godnie - zniszcz go.
Jill Skjeggestad mówi: Autorem tych słów jest mój idol Anton LaVey.
Jill Skjeggestad mówi: Polecam ten lifestyle.
Mikaila Lozano mówi: W sumie mam podobne podejście, tylko ja to powiedziałam w nieco grzeczniejszych słowach.
* Mikaila Lozano roześmiała się.
Jill Skjeggestad mówi: Oczywiście "zniszczenie" nie musi oznaczać od razu... faktycznego zniszczenia. To metafora.
Kenton Forbes mówi: Jeśli ktoś nie traktuje Cie godnie, to spotka go wzburzona fala..
Jill Skjeggestad mówi: Hell yeah.
Mikaila Lozano mówi: Oby tylko wzburzona fala, a nie pierdolony sztorm.
Kenton Forbes mówi: Yeaah. Co tam mamy dalej..

spacer.png

* Jill Skjeggestad przerzuciła wzrok na ekran.
Kenton Forbes mówi: Tutaj mamy w sumie potwierdzenie tego, co przed chwilą - każde brednie mogą wzburzyć fale albo wywołać sztorm..
Kenton Forbes mówi: Co sądzisz, Jill? W końcu to już Twoje wersy!
Jill Skjeggestad mówi: W filozofii, którą się kieruję, największym grzechem jest ludzka głupota i hipokryzja. Nie umiem przejść obojętnie obok bredni i głupstw.
Jill Skjeggestad mówi: Nienawidzę tego. Człowiek powinien z tym skończyć. Jestem wtedy gotowa powiedzieć głośno co myślę, z czym się nie ukrywam. Na tapet można znowu wziąć COO wytwórni, do której należała Mikaila.
Jill Skjeggestad mówi: Moje fale wzburzyły się na tyle, że poruszyły inny oceany. Nie tylko ja powiedziałam głośno, co myślę.
Jill Skjeggestad mówi: Te wersy też stanowią pewnego rodzaju uzupełnienie story-tellingu, jaki jest w utworze. Cały utwór jest opowieścią o spokojnym oceanie, nad który naciągają chmury... aż w końcu wybucha śmiercionośne zagrożenie. Taki zabieg stylistyczny.
Jill Skjeggestad mówi: Taki zabieg stylistyczny jest też odzwierciedleniem naszych temperamentów - mojego i Mikaili. Mikaila jest raczej tym spokojnym, może lekko wzburzonym oceanem... ja jestem chaotycznym sztormem.
Jill Skjeggestad mówi: Ying i yang, rozumiesz.
Kenton Forbes mówi: Rozumiem. Nie boicie sie siebie nawzajem? Tego, jaka moc w Was drzemie?
Jill Skjeggestad mówi: Siebie nawzajem? W życiu. Gdy dwie fale się połączą to tworzy się jedna, ogromna. Woda łączy ze sobą siły, nie je dzieli.
Mikaila Lozano mówi: Nie, w końcu jesteśmy tą samą płcią.
Jill Skjeggestad mówi: Zaryzykowałabym stwierdzeniem, że jako kumpele to nawzajem nakręcamy się do działania.
Mikaila Lozano mówi: Można śmiało powiedzieć, że ten utwór zapoczątkował naszą przyjaźń.
Kenton Forbes mówi: Czyli w duecie jesteście jeszcze silniejsze jako sztorm. Nie wiem skąd miałem tyle odwagi, zeby zaprosić Was obie jednocześnie, naprawde..
Jill Skjeggestad mówi: Do odważnych świat należy, skarbie.
* Kenton Forbes usmiechnal sie cwaniacko.

spacer.png

Kenton Forbes mówi: Patrzę na ekran i widzę..że nie ma tu za wiele Twoich solowych wersów, Jill.
Kenton Forbes mówi: Powiedz, to przypadek, czy raczej wiedząc jakim sztormem jesteś, postanowiłaś oddać kontrolę nad oceanem Mikaili?
Mikaila Lozano mówi: Można powiedzić, że ja w utworze jestem osobą ostrzegającą, a Jill już konsekwencją zignorowania ostrzeżeń.
Kenton Forbes mówi: Dobry i zły glina?
Jill Skjeggestad mówi: Dobrze powiedziane. Taka koncepcja artystyczna.
Mikaila Lozano mówi: Można to tak powiedzieć, ja daję jeszcze szansę, a Jill już jest bezlitosna.
Jill Skjeggestad mówi: U mnie nie ma drugich szans.
Kenton Forbes mówi: Nigdy?
Jill Skjeggestad mówi: Jeśli ktoś zignoruje wszystkie moje ostrzeżenia - to nigdy.
Mikaila Lozano mówi: U mnie po czynie dokonanym też już nie ma. Taki ktoś sobie los wybrał.
Jill Skjeggestad mówi: Sztorm też nie daje drugich szans i wdziera się na ląd, tak jak chce.
Kenton Forbes mówi: Cięzko się z tym nie zgodzić. Możemy liczyć w przyszłości na kolejne kolaboracje między Wami? Fani na pewno tego chcą, ja z resztą też!
Jill Skjeggestad mówi: Jak to Celebrity Preview napisało - Jill Skjeggestad ściąga Mikailę Lozano na złą stronę mocy... przydałoby się wypunktować jakieś panoszące się dziwki.
Jill Skjeggestad mówi: Z resztą, zrobię to niedługo też i na własną rękę.
Kenton Forbes mówi: Może jakiś większy, wspólny projekt, co myślicie?
Jill Skjeggestad mówi: A jeśli nie kolejny sztorm... to może coś pięknego? Artystycznego? Uwielbiam piękno i sztukę.
Kenton Forbes mówi: Widać to po Twojej twórczości i profilu, Jill. No i po Tobie..
Mikaila Lozano mówi: Ja osobiście na pewno nie chcę wymuszać kolaboracji. Jak któraś z nas otrzyma wizję to na pewno ją zrealizujemy.
Jill Skjeggestad mówi: Yeah. Wbrew pozorom nie jestem tylko i wyłącznie chaotyczną suką z groźną miną, ale w środku mnie tkwi wrażliwa na piękno dusza. Dlatego czuję się artystą. Artysta tworzy sztukę.
Kenton Forbes mówi: Artystka ma o wiele głębsze znaczenie niż wokalistka, piosenkarka. Słuchajcie, dziewczyny. Doszliśmy do końca naszego dzisiejszego epizodu, ogromne podziękowania dla Was za uraczenie nas swoją obecnością.
Jill Skjeggestad mówi: Dzięki za zaproszenie i ciekawą dyskusję bez sztywnych ram. Przyjemność po naszej stronie. Przynajmniej po mojej.
Jill Skjeggestad mówi: Mikaila jest zbyt kulturalna, żeby to powiedzieć głośno, więc od siebie dodam, że pozdrawiam środkowym palcem wszystkie zawistne i niepokorne dziwki.
* Jill Skjeggestad pokazała środkowy palec do kamery.
Mikaila Lozano mówi: Dzięki za zaproszenie, fajnie było podyskutować i naprostować kilka spraw. Ja tylko dodam od siebie, że na dniach coś wpadnie ode mnie, więc stay tunned.
Jill Skjeggestad mówi: A z kolei ślę miłość do wszystkich moich przyjaciół i ludzi, którzy podążają za moją muzyką i okazują mi wsparcie.
* Mikaila Lozano uśmiechnęła się i puściła oczko do kamery.
Kenton Forbes mówi: Również dołączam się do tych pozdrowień. Cóż, słyszeliście, ludzie. Wyczekujcie nowości od Mikaili, Jill mam nadzieje, że też zaskoczysz nas w niedługim czasie, hm?
Jill Skjeggestad mówi: Zaskoczę szybciej niż myślisz.
Kenton Forbes mówi: Nie możemy się doczekać. Dzisiaj u nas Mikaila Lozano i Jill Skjeggestad, trzymajcie się, ludzie!

Edytowane przez bajtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin