Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Blokada postaci


ZozolekOwO

Rekomendowane odpowiedzi

Przedewszystkim chciałabym przeprosić, Faktycznie nie dopatrzyłam regulaminu uważnie za co jest mi strasznie głupio i przyznaję się do posiadania dwóch postaci w jednym mieszkaniu które były w pewien sposób powiązane naprawdę nie chciałam wyrządzić w ten sposób żadnych szkód dla serwera jedynie chciałam urozmaicić trochę wątek mojej postaci,  i zrozumiałam że ro była głupota, jednakże Nie odgrywam już na mojej drugiej postaci mam na niej łącznie 6 godzin czyli praktycznie nic i nigdy nie przekazywałam żadnych pieniędzy między nimi, innymi słowy najzwyklej w świecie zapomniałam o tej postaci i jestem gotowa ją usunąć, jeszcze raz bardzo przepraszam za swoją głupote i naprawdę nie chciałam nic złego zrobić. Błagam o danie mi drugiej szansy, tym razem doczytam bardziej regulamin i będę kontynuować przestrzegania go tak jak robiłam to do tej pory.

Dziękuję za chociaż przeczytanie 

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Eve Moon

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada

Powód nałożenia kary: łącznie wątku posiadanie paru postaci przypisanych do jednego domu

Członek ekipy nakładający karę: Nie jestem pewna

Wyjaśnienie sytuacji: Tak jak napisałam wyżej, bardzo przepraszam 

Ewentualne screeny/świadkowie: 
image.png

Edytowane przez ZozolekOwO
Wzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin