Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/wuuu] BialyKot


BialyKot

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19715-bialykot

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mia Rhodes, Stella Moon
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary: Łączenie wątków postaci - posiadanie paru postaci przypisanych do jednego domu.
Członek ekipy nakładający karę: wuuu
Wyjaśnienie sytuacji: Witam z tej strony BialyKot, niestety od razu pragnę przyznać się, że zapomniałem o zapisanej zasadzie 2.2 w regulaminie, mówiącej o tym, że moje postacie nie mogą być przypisane w tym samym mieszkaniu ani w żaden sposób powiązane z moimi pozostałymi postaciami, moja postać Stella Moon miała zajmować się zupełnie czym odmiennym od mojej głównej postaci Mii Rhodes, na której ciągnę wątek, natomiast tego Stella została stworzona głównie do odgrywania wątku dalszej kuzynki ze strony Layli Moon a wspólne mieszkanie nie było w ogóle w planach mojej rozgrywki, moja postać została dodana do niego spontanicznie przy okazji spotkania reszty znajomych w rp, została po prostu po spotkaniu od razu dodana przez id jako mieszkaniec do apartamentu, wszystko to stało się w ciągu 1h 30 minut, które mam na tej postaci przegrane na serwerze Vibe. Od tamtego czasu nigdy więcej nie wchodziłem na tą postać ani w żaden sposób nie wykorzystywałem drugiej postaci, Najmocniej przepraszam za wprowadzenie tego zamieszania na serwerze i problemu spowodowanego przez moje zaniedbanie. Stąd też pragnę prosić, czy możliwe było otrzymanie drugiej szansy albo całkowite usunięcie mojej postaci Stelli Moon. Jeszcze raz bardzo przepraszam i zobowiązuje się, że nie powtórzę problemu nigdy więcej, ponieważ było to po prostu bardzo głupie z mojej strony, dziękuję za czas spędzony na przeczytaniu. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

Edytowane przez BialyKot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin