Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[21/03] FREE NIGHTMARE


doozan

Rekomendowane odpowiedzi

** Bez żadnej większej zapowiedzi, na jeden z kanałów V-Tube, zuploadowany został track zamkniętego w więzieniu na 27 lat rapera NIGHTMARE. Można wywnioskować, że wokal albo został poddany odpowiedniej obróbce, albo został nagrany za murami więzienia. W tekście artysta mówi o swoim zamknięciu. Wspomina tam również Naheima Fowlera, czyli rapera bangującego set Nortenos, z którym Nightmare swoim czasem prowadził lekki beef. Poza tym wspomina Mas Threezy, czyli MAS3 da toe tagger, Monty Hampton (Hoodstar), Montez Flynn (Mont2k), Ilario Gallo, czy też Carmella B, którą nazywa dziwką. Na końcu "klipu" pojawia się napis zawierający #FREENIGHTMARE, #FUCKMURMA - czyli hasztag nawiązujący do największego beefu (rapowego i ulicznego), który Nightmare prowadził w swojej karierze, #RIPTIVIO #RIPBLAZE - co nawiązuje do dwójki zmarłych, bliskich mu członków gangu ulicznego Tree Top Piru, oraz #RIPGALLO - czyli upamiętnienie Ilario Gallo, któremu Nightmare zawdzięcza swoją karierę. **

 

NEW LOGO!! | Genius

Jak ptak wlatuję do gry, nie ważne gdzie jestem.
Gdy wyjdę będę nosił drzewka na butach
Dawno żyję bez suki i jej nie potrzebuję.
Gang nauczył lojalności, mów mi Keeper.
Mas Threezy, gdzie jesteś czarnuchu?
Gdy byłem wolny mieliśmy robić featy.
Zostawiłem swoich kumpli, bo odstrzeliłem gliniarza, nie chciałem tego robić, uwierz. Gdy zmoczyłem tego dupka byłem naćpany.
Gdy już wyjdę dalej będę lojalny - Trees Gang
Dalej pierdolę starych wrogów.
Nie będę jak Fowler, nie pojednam się z wrogiem, to drzewkowy gang dziwko.
Mam na szyi lód, braciom pozłacam nadgarstki.
Jestem lojalny jak pies, nie jestem dziwką jak Carmella B.
Z Bolingbroke, prosto do Big Trees.
Mimo że jestem w Pen, dalej dzwonią do mnie.
Utworzyła gangowy beef, bo dała mi głowę.
Odkąd siedzę tutaj, moja kariera umarła. Nie wiem co się dzieje, to gówno jest dziwne.
Robiłem dużo złego, a dalej czułem się czysty.
Hoodstar duży ziomie, dzięki za wsparcie.
Szanuję cie za to, że napędzasz jeszcze rapgrę.
Dalej trzymam kciuki za twój sukces.
U mnie wszystko bool, mimo że czuję strach.
Jeśli wyjdę, to znów podpalę scenę.
Muzyka zmienila sie w gowno.
Póki żyję dalej będę żył muzyką.
Działacie charytatywnie, gdybym mógł, dołączyłbym.
Pierdolić to, więzienie to nie miejsce, w którym chciałem być.
Chciałem dać im forsę i domy, a nie bez nich żyć.
Znów wychodzimy na zewnątrz, boisz się, bo drzewkowy gang jest aktywny.
Dziwko, upewnij się że Twój czarnuch nie jest lackin.
Nie wazne jest juz prawo, nigdy nie omijam programu.
Czarnuch chce być jak nightmare, popracuj nad stylem.
Siedzę, a dalej punktuje dla gangu.
Nie było sytuacji, w której wyparłem się setu.
Tworzyłem muzykę, ze mną był zawsze Mont. Otworzyliście mi drogę, lataj wysoko Gallo, czarnuchu.

Spoiler

Nie mam profilu, wiec raczej bez wyceny. Wystawiam to pod gierke tylko, dla funu. 

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**mont2k dostal powiadomienie o premierze kawalka, na jego twarzy pojawil sie usmiech i az powstal z fotela, przed przesluchaniem kawalka, po samym wejsciu w link odrazu puscil share i pozostawil lajka, odezwal sie w dm nightmare majac z tylu glowy to, ze pewnie dalej siedzi w pace**

doozan i katae lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin