Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

71. Yuyake Works | Tokyo w Santos? Mini Raj dla zwolenników JDM!


Hansikoslav

Rekomendowane odpowiedzi

whatinbusiness.png

WRITTEN by Fulvio Vinciguerra - DAILY GLOBE, 22/03/2023


Yuyake Works - Tokyo w Santos? Mini Raj dla zwolenników JDM!


eqCu5K4.png?width=959&height=112

Saka Miduto - najpewniej części z was to nazwisko jest już dobrze znane! Jeśli jednak jakim cudem udało wam się z nim minąć najpewniej nie interesujecie się japońską motoryzacją bądź dopiero zaczynacie swoją przygodę w tej dziedzinie. W każdym bądź razie jeśli tu trafiłeś to znak że materiał ten jest właśnie dla ciebie! Postaram ci przybliżyć co kryje się za wcześniej wspomnianym nazwiskiem - dlaczego? Zwyczajnie moim skromnym zdaniem jest to osoba która przyczynia się całym sercem do rozwoju swojej branży! 

B1sK0r0.png
Yuyake Works to temat, któremu dziś spróbujemy się przyjrzeć. Zacznijmy od samego początku! Czym tak właściwie jest Yuyake? Oczywiście jak można było się domyśleć jest to warsztat skupiający wokół siebie ludzi których łączy wspólna pasja do japońskiej motoryzacji! Abyśmy się źle nie zrozumieli, miejsce to mimo obranej przez siebie drogi nie zamyka się wyłącznie na dana sekcje jednak jak to w tym świecie bywa - chcąc zadbać o swój wymarzony samochód staramy się dobierać takie miejsca które możliwie najlepiej spełnia swoje funkcje! Temu też uświadczymy tu prostych usług serwisowych czy przeglądu dla swojego błyszczącego SUVa. Skupmy się jednak na istotnych faktach!

Warsztat ten specjalizuje się jak sama nazwa wskazuje w samochodach JDM oraz stosunkowo podobnych pojazdach sportowych jednak ze względu na specyfikę tego miejsca nie radziłbym drogi czytelniku fatygować się ze swoim Cheval Taipanem. Studio znajdujące się w dzielnicy vinewood przykłada ogromną uwagę zarówno do jakości swoich usług zapewniając nam wyspecjalizowany personel ale również klimat którego zwyczajnie nie da się podrobić! Szczerość w tym przypadku nie jest zwykle mocną stroną podobnych miejsc jednak swoje pojęcie na temat branży motoryzacyjnej posiadam i postanowiłem je wykorzystać! Oszczędzając ci drogi czytelniku zbędnych słów i nerwów osobiście zaryzykowałem poddając warsztat kilku próbom rzetelności i ku mojemu zdziwieniu nie zawiodłem się! Co prawda nie doświadczymy tu obsługi godnej 5 gwiazdkowej restauracji, nie jest to ważne - chodzi nam o jakość i szczerość, by w zgrabny sposób znaleźć balans jakości do ceny i w drugą stronę! Uzyskać jak najlepszą jakość usług minimalizując przy tym ceny!

WAR_2.pngWspomniałem, że to miejsce dla każdego i nie skłamałem! Pracownicy to w sporej części weterani, jeśli mogę tak to nazwać... swojej branży a mimo to podchodzą oni z niewiarygodnym dystansem do osób mniej doświadczonych! Nie ma głupich pytań liczą się chęci a kim byśmy byli zamykając się na ludzi pragnących wiedzy? Można poczuć tu naprawdę przyjazną zaryzykował bym mówiąc rodzinną atmosferę otoczona surowym klimatem wnętrza który w pewien sposób wzbudza w nas zaufanie. To tak jakbyśmy mieli zupełny wgląd do wszystkiego! Nikt nic nie stara się ukryć wszystko wygląda na autentyczne a o to właśnie w tym chodzi prawda? W dzisiejszych czasach takie podejście wydaje się na wagę złota!

Jestem w stanie z czystym sumieniem poręczyć za intencje osób odpowiedzialnych za te miejsce dopisując je do swojej listy miejsc które rzeczywiście warto odwiedzić! Drogi czytelniku, nie jest to reklama a nasza subiektywna opinia dlatego zachęcam byś sam ocenił na ile moje słowa są autentyczne! Gwarantuję, jednak że ani trochę się nie zawiedziesz.


KSHzBQE.pngeqCu5K4.png

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin