Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy.] Grajzol


Grajzol

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/9417-grajzol/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Timothy Easley
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada 
Powód nałożenia kary: Wyjście z gry podczas interakcji z LEA w celu uniknięciu konsekwencji. Na pościgu odwalałeś, jeździłeś 240 przez vespucci, a na sam koniec skoczyłeś z wiaduktu.
Członek ekipy nakładający karę: Teddy.
Wyjaśnienie sytuacji: Podczas ucieczki złapał mnie wysoki ping, co pisałem wtedy na ooc, we wcześniejszej apelacji Teddy zarzucał mi ze pod przyciskiem ~ tego nie widział jednak trzeba pamiętać ze takie dane na pewno nie są 1:1 do aktualnej sytuacji pingowej gdy nagle pogorszy sie ping. ``wyjście z gry`` a bardziej wyrzucenie z gry było spowodowane wysokim pingiem, i zostało mi również zarzucone unikanie interakcji gdzie sama jednostka pingu czyli [ms] to jest opóźnienie w poprzedniej apelacji Administrator Teddy zarzucił mi ze nie odpisywałem przez długi czas medyką, gdzie na logach z czatu widać ze max były to 2 minuty i ostrzegałem medyków ze mam wysoki ping, również Sądzę ze samo prowokowanie mnie policji nie było odpowiednie ale pominę ten fakt, sam skok z wiaduktu byl spodobany adrenalina którą odczuwała postać w tamtej sytuacji, zachowałem się odpowiednio ponieważ odgrywałem poważne obrażenia. Na mojej postaci miałem 200h więc po co miałbym odwalać? Głównym czynnikiem powstańczym tej sytuacji był mój wysoki ping co nie było w żadnym stopniu moją winą, Za przekroczenie prędkości na Vespucci przepraszam działałem pod emocjami utykanymi w grze, ale jednak nie sądzę aby to był wystarczający powód na blokadę mojej postaci. Bardzo przepraszam z tego powodu wszystkich urażonych.
unknown.pngunknown.pngunknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
2 godziny temu, Grajzol napisał:

Wolałbym żeby inny obiektywny administrator ktory nie bral udzialu w akcji i spojrzy na to obiektywnie i oceni czy kara była adekwatna@Spectre

Od kiedy Lagi powodują że możesz tłumaczyć swoją rozgrywkę i popełnione błędy? Posiadasz cokolwiek na potwierdzenie swoich lagów?

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Spectre napisał:

Od kiedy Lagi powodują że możesz tłumaczyć swoją rozgrywkę i popełnione błędy? Posiadasz cokolwiek na potwierdzenie swoich lagów?

Przeciez wytlumaczylem upadek, i przekorczenie predkosci, moglbym zrobic speed testa gdzie wyjdzie najprawdopodbniej wysoki ping, od kary minela kupa czasu i mysle ze przemyslalem pewne rzeczy i nie zrobilbym ich kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grajzol napisał:

Przeciez wytlumaczylem upadek, i przekorczenie predkosci, moglbym zrobic speed testa gdzie wyjdzie najprawdopodbniej wysoki ping, od kary minela kupa czasu i mysle ze przemyslalem pewne rzeczy i nie zrobilbym ich kolejny raz.

I mozna zobaczyc w logach powod wykscia to byl time out czyli wyrzucenie za wysoki ping, za szybka jazde przyjme kare bo bylo to nie zgodne przez co przepraszam Teddiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2023 o 00:12, Teddy. napisał:

Nie zmienię swojego zdania. Nie miałeś pingu, sprawdzałem to wielokrotnie, a pościg to było jedno wielkie odwalanie. Piszesz coś o zachowywaniu się doroślej, a próbujesz mi dogryźć w apelacji, zastanów się dwa razy nad tym co napiszesz.

Pisałem ci wyżej w apelacji ze napewno takie dane nie są 1:1 w logach macie powod rozlaczenia jako timeout skąd wiem? bo podczas wyrzucenia to samo mi pokazało. Masz racje poscig wymagal wiele do życzenia i bafdzo cie przepraszam z tego powodu jednak baddzo zalezy mi na grze u was na tej postaci bo to mi sprawialo przyjemnosc i odstresowanie sie od zycia realnego. Wiec przepraszam i obiecuje ze jakbym dostal usunięcie tej blokady postaci moje zachowanie byloby nienaganne.

Edytowane przez Grajzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin