Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

OLLIE BONE


maniekmetin2

Rekomendowane odpowiedzi


image.pngOllie MacBrady (ur. 02.01.2001, alias Ollie Bone, Bones, Rowdy Horse, Heartbreaker) - pochodzący z Galway; irlandzkiego miasta pełnego przestępstw i narkotyków dość utalentowany wokalista i gitarzysta lokalnych kapel rockowych i punkowych, ale przede wszystkim wyrzutek społeczeństwa, bawidamek oraz ćpun który nie szczędzi sobie godzin z życia na imprezowaniu i ćpaniu w dziwnych miejscach z jeszcze bardziej dziwnymi ludźmi. Jest powiązany z mniejszością irlandzką z Vinewood.

Jego dzieciństwo (a właściwie jego brak) polegało na przebywaniu w domach dziecka, rodziców nigdy nie poznał bo ci oddali go gdy ten miał rok. Od najmłodszych lat przejawiał w sobie niespodziewane napady agresji, gruboskórność i czyste chamstwo. Wychowywał się w rodzinie zastępczej która straciła do niego wszelkie resztki cierpliwości i postanowiła oddać go z powrotem do domu dziecka. Gdy ukończył piętnaście lat, ciotka ściągnęła go do Stanów Zjednoczonych; przez chwilę nawet uczył się w high school gdzie poznał kilku gości z subkultury neonazistowskiej którzy wciągając go w ten klimat sprawili że jego młodociany umysł pochłonął te ideologię jak gąbką. Gość stał się totalnym przeciwieństwem  normalnego cywilizowanego człowieka, stracił wszystkie wartości moralne stając się totalnym prymitywem żyjącym zasadą carpe diem z trochę zmodyfikowaną treścią dla samego siebie. Ostatecznie szkoły nie skończył, pochłonął się w ulicznym życiu zajmując się drobnymi kradzieżami czy też przestępstwami z niższej półki.

Żyje jak na rockmana przystało; egzystuje w nocy a odsypia w dzień, imprezuje, bzyka napalone panienki i eksperymentuję z używkami. Często w swoich kawałkach nawiązuję do tych rzeczy a wręcz namawia do takiego życia. Styl muzyki którą tworzy jest dość specyficzny; rock przecinający się z punkiem z domieszką heavy metalu; nadaje ciekawe połączenie na scenie muzycznej, dosyć kontrowersyjnym a zarazem charakterystycznym elementem są jego teksty gdzie nie szczędzi sobie swego ciętego języka i wyrzuca z siebie wszystko co uważa za słuszne i istotne, wyzywanie różnych ludzi, krytykowanie rządu, polityków, organów ścigania czy też obrażanie swoich byłych kobiet... To wizytówka łamacza serc z Galway.

Jego celem jest założenie kapeli z którą zajdzie na sam szczyt, liźnięcie kawałka sławy i życia w luksusie; chłopak marzy o wielkiej scenie, nagich fankach które rzucają w niego stanikami oraz fali fanów którzy skandują jego ksywę i śpiewają teksty jego kawałków bawiąc się przy tym jakby miało nie być jutra.

 

SOCIAL MEDIA
LI_LOGO.png OLLIE BONE

TRACKS

-

 

 

FEATURINGS

-

 

NEWS, MENTIONS

 

OOC

 

 

siemano, to mój pierwszy raz w branży rozrywkowej więc postanowiłem się sprawdzić w postaci rockstara, mam dość ciekawy plan na te postać i zamierzam ją rozwijać, jestem otwarty na różne interakcje więc zapraszam do gry ze mną, nic więcej chyba nie mam do dodania; wszystko wyjdzie w gierce, zobaczymy jak to się potoczy, startuje od totalnego zera, mam zajawke by to grać oraz chęci, to tyle pozdro.

 

Imię i nazwisko postaci: Ollie MacBrady
Numer konta postaci: 0360930524

 

Edytowane przez rarewulf
zmiany w stylu apki.
lancewwa, jjordan, sce i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.png

1.png

**Ollie zapowiedział na swoich mediach społecznościowych gdzie obserwuje go jedynie garstka ludzi; swój debiutancki krążek, problem w tym że artysta popadł w coraz głębszy nałóg związany ze środkami odurzającymi. Grafika została wykonana przez jego znajomego z byłej kapeli za którą zapłacił mu narkotykami. Artysta planuję również swój występ w Luckyleaf Pub lecz musi jeszcze zająć się kwestią sprzętu niezbędnego do rozpoczęcia wydarzenia, ciężkie przed nim początki. **

image.thumb.png.ee82b036d0d49dc1fe6ebb54f4d97542.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin