Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Czas oczekiwania na tuning pojazdu


Warsztaty  

159 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za tym, aby wyeliminować potrzebe czekania realnego czasu na odbiór auta po tuningu?



Rekomendowane odpowiedzi

Na sam start: popieram stanowisko gracza @WVC Advisor, Prezesa Crowex

#WonZTyraniąŚmigantów #WON #AdvisorNaGM

2 godziny temu, ADVGierki napisał:

co ty porownujesz kobieto xD

dwustronna interakcje z innym graczem, gdzie rzeczywiscie napedzacie sobie rozgrywke obustronnie do pozostawienia auta na 12h z ktorym nawet nie wejdziesz w zadna interakcje przeczytaj jeszcze raz to co napisalas i sie zastanow nad tym dwa razy 

 

I po co podkreślasz kogoś płeć w wypowiedzi? To jest gendering i wykluczanie danej osoby ze względu na jej identyfikację płciową. Jakby to miało jeszcze jakieś znaczenie x D a poziom reprezentowany przez zgp na tym serwisie bardzo często powoduje, że nie chcę się tego grać, bo ta gra jest kiepska, nijaka i denna. To nie jest napędzanie rozgrywki, a JEJ UTRUDNIANIE

1 godzinę temu, onimane napisał:

Co ma jedno do drugiego, skoro to temat ogólnie warsztatów a nie ścigantów? Co ma zamykanie ściganta za tuning, do tego czy są ograniczenia czasowe na zabieranie tuningu? Jeżeli immersja, czy luźna guma i temat ściganci vs. lea to równie dobrze można powiedzieć że taką samą blokadą czasową jest jail, w którym nic nie można robić w przeciwieństwie do oczekiwania na auto. Dodatkowo, jeżeli są warsztaty, które grają z własnej woli bo chyba nikt ich do tego nie zmusza, to z jakiej paki w ogóle wy macie decydować o tym, żeby zabraniać komuś gierki.  Sześć godzin was aż tak strasznie boli, o jeny - taki trud oddać auto wieczorem i odebrać je rano.

Interakcje przy aucie klienta są takimi samymi interakcjami jak każde inne, okno tuningu jest po to żeby taki warsztat mógł sobie odegrać, w jedną osobe, w pare osób.  Jeżeli idziemy tą logiką, ze to niepotrzebne ramy czasowe to równie dobrze można by zdjąć całkowicie Jail system i całkowicie odegrać go na /do w każdym przypadku, bo podkreślam W JAILU NIE MOŻNA ROBIĆ NIC. 

Oczekując na własne auto możecie robić wszystko to co robiliście wcześniej, nie próbujcie mi wcisnąć ze macie jedno i jednym się poruszacie, bo każdy wie że jest inaczej xd. Jeżeli nie chcecie żadnych interakcji z mechanikami i najlepiej jakby wszystko było zautomatyzowane, to w ogóle zacznijmy odgrywać wszystkie interakcje na /do a zamiast duty w biznesach wprowadźmy minigierki noszenia kartonów i sprzedawania NPC produktów 

Konkluzja jest taka, że się czepiacie a jakoś chyba wam trudno ten czas IC spożytkować, skoro nawet nie umiecie konstruktywnie zagrać tego że coś się opóźniło, jeżeli taka akcja miała miejsce, albo tego że wasze auto jest u mechanika, chociażby grając z taksówkarzami i tak dalej. Więc podsumowując to wasze argumenty prowadzą tylko do "Chce auto teraz, bo tak musi być"

Dont @ me 🙂

Gra z taksówkarzami? Oh, yeah, zwłaszcza, że za przejazd jeden płaci się po 5k x D

Cytat

wprowadźmy minigierki noszenia kartonów i sprzedawania NPC produktów 

w sumie poza tym co wykreśliłem to fajny pomysł na zabicie czasu zamiast afczyć 45 minut o godzinie 6 rano przed szkołą jak połowa graczy aby mieć kasę na interakcje : D

Edytowane przez m3sturb4cj3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, onimane napisał:

Gdybyście przedstawili jakieś inne argumenty, to może bym uwierzył, ale nie ma w tej dyskusji nic wartego uwagi z waszej strony i nic nie przekonuje, żeby ten system zmienić, dodatkowo sama dyskusja nic nie w nosi jeżeli chodzi o jakiekolwiek rozwiązanie, więc no trudno powiedzieć cokolwiek innego 

Argumenty są tutaj przedstawiane cały czas.
Niekiedy trzeba czekać kilka dni na odbiór auta, bo nie ma go kto wydać.
Warsztaty nigdy w życiu nie spożytkują takiego czasu podczas gry przy aucie.
Nie ma w tym żadnej gry IC dla osoby która to auto oddaje.
W każdym innym aspekcie gry istnieją uproszczenia, w gastronomii podaje się obiad w 5 minut, auto u dealera kupuje się spisując umowe na /do, nie ma potrzeby by warsztaty były wyjątkiem.
 

Rozwiązanie jest i jest bardzo proste - usunąć ten patologiczny system i o nim zapomnieć jak o głębokiej pomyłce którą jest.
 

Edytowane przez WVC Advisor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s

23 minuty temu, m3sturb4cj3 napisał:

Na sam start: popieram stanowisko gracza @WVC Advisor

I po co podkreślasz kogoś płeć w wypowiedzi? To jest gendering i wykluczanie danej osoby ze względu na jej identyfikację płciową. Jakby to miało jeszcze jakieś znaczenie x D a poziom reprezentowany przez zgp na tym serwisie bardzo często powoduje, że nie chcę się tego grać, bo ta gra jest kiepska, nijaka i denna. To nie jest napędzanie rozgrywki, a JEJ UTRUDNIANIE 

1. bo bardzo mnie rozbawilo gdy woman dokonala woman moment, sory

2. Prawda jest taka, że wazystko zależy od tego na kogo trafisz. Czasami trafisz lepiej, czasami trafisz gorzej - podstawa jest prosta i wielokrotnie poruszana z opiekunami strefy przestępczej tego serwisa, jeśli jakaścorganizacja Twoim zdaniem niepoprawnie podchodzi do tax collectingu - zgłaszasz to im, oni to weryfikują.

greygods lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie korzystam z tuningów aut mimo, że mógłbym bo po prostu nie chce mi sie czekać przez kilka tygodni na odbiór samochodu - zgrać się czasowo jest ciężko jeśli ma się dużo obowiązków i wchodzi do gry czasami tylko raz w tygodniu. Wolę kupić gotowca niż czekać OOC przez długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile czas oczekiwania jest jeszcze w miarę do zniesienia i jest to zrozumiałe..

tak potem polowanie na warsztat który wziął auto przez kilka dni żeby ktoś znalazł się na duty i żebyś jeszcze ty miał czas to auto odebrać graniczy z cudem, jeśli ten system by jakoś usprawniono to moim zdaniem też w jakiejś części by to wystarczyło, bo ile razy oddałem wóz żeby zmienić tylko felgi, czas robocizny tam godzina czy dwie, a okazuje sie że auta nie mam przez tydzień i muszę się prosić /a żeby mi je ktoś teleportował i zwyczajnie oddał bo nie każdy ma czas siedzieć w grze i polować na to żeby ktoś Ci fure oddał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest proste i logiczne, co już mówiłem na discordzie biznesów - zostawić oczekiwanie, po czasie który jest wymagany na tuning auto samo wraca właścicielowi na /v l, bez konieczności odbierania. I nie mówcie nawet, że to złe rozwiązanie, bo skoro pada tutaj argument "ludzie pracują" (sam pracuję), to jedziesz sobie wieczorkiem oddać wóz na tuning, rano wstajesz, idziesz do pracy, ogarniasz co masz ogarnąć, wieczorkiem sobie siadasz i auto już masz, elo. 

EnjoyTheRide i onimane lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Wypowiem się jako właściciel warsztatu, dla mnie sam pomysł jest bez sensu. Gramy Role Play, który i tak zamienia się powoli w RPG. Najlepiej przyjechać zamontować tuning i pojechać. Nie tak to nie działa, owszem auta nie raz mają wyjechać o 22:30 a wyjeżdżają następnego dnia o 20:00, ale to wszystko nie jest spowodowane lenistwem czy nie chęcią odgrywania. Jeśli przyjedzie ci 10 osób na tuning w ten sam dzień z czego połowa zrobi sobie full tuning, to uwierz, że odegranie full'a w aucie to nie jest 5 minut, czasem jak ktoś chcę pokazać poziom to gra to nawet 2 godziny jeden samochód.

Druga sprawa brak ludzi do pracy, ludzie wolą iść stać za ladą i oglądać Netflixa w czasie bicia duty i grindowania hajsu niż przyjść grać na warsztacie, naprawy aut, lakierowanie czy zamianę opony, tak to wygląda niestety. U nas jednak jest tak, jeśli klient sam się pofatyguje po auto robimy szybkie gołe SS które przerabiamy w LSRP+ i tak czy siak ten tuning mamy odegrany.

Trzecia sprawa nie każdy ma czas aby wejść o pierwszej w nocy czy o 23 aby wydać ci auto bo ciebie nie będzie przez tydzień, to nie my mamy się dostosować pod ciebie tylko ty pod nas (nie bierz tego jako atak to jest zwykły przykład i nie chodzi tutaj o twoją osobę) większość ludzi na serwerze ma swoje rodziny, pracuje więc gra jest drugo planowa.
 

Ostatnim słowem, moim zdaniem usunięcie czasu oczekiwania będzie najgorszą rzeczą jaką administracja może robić, przypomnijmy, kiedy nie było panelu tuningu i wszystko załatwiało się przez dc i nasz kochany ThePilator montował po 30 tuningów na dzien, czasem ludzie czekali 4 dni aż odzyskają auto i nie płakali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Parku Gaming napisał:

Najlepiej przyjechać zamontować tuning i pojechać. Nie tak to nie działa,

Tak, dokładnie tak to działa.

 

5 godzin temu, Parku Gaming napisał:

czasem jak ktoś chcę pokazać poziom to gra to nawet 2 godziny jeden samochód.

Jak ktoś chce pokazać poziom to niech nawiązuje poprawne interakcje z innymi graczami, a nie gra kilka godzin przy aucie. Długość akcji na czacie narracyjnym nie jest w żaden sposób wyznacznikiem poziomu.

 

5 godzin temu, Parku Gaming napisał:

Trzecia sprawa nie każdy ma czas aby wejść o pierwszej w nocy czy o 23 aby wydać ci auto bo ciebie nie będzie przez tydzień, to nie my mamy się dostosować pod ciebie tylko ty pod nas (nie bierz tego jako atak to jest zwykły przykład i nie chodzi tutaj o twoją osobę) większość ludzi na serwerze ma swoje rodziny, pracuje więc gra jest drugo planowa.

Jesteś niepoważny jeśli myślisz, że będziesz zatrzymywał sobie moje auto na kilka godzin i na koniec mówił mi, że ja mam się do Ciebie dostosować. 
Skończ bronić tej głupoty, a jedyni ludzie z którymi będziesz musiał się dostosowywać to inni gracze warsztatów, z którymi wspólnie będziesz mógł pograć przy jakimś projekcie nawet 30 godzin.
 

Edytowane przez WVC Advisor
teti i EnjoyTheRide lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bulkaa napisał:

jestem zdecydowanie na nie - pogorszy rp.... i gre dla mechaników którzy chętnie odgrywają montaż części z współpracą ogromnej hurtowni S2.. Jedynie co można usunąć to czas czekania godzine na rejestracje 

Jeśli jedynym warunkiem gry warszatów z S2 Parts jest przymus robienia tego, by uskutecznić tuning auta, to wcale nie robią tego chętnie.
Jeśli robią to chętnie to będą to dalej robić nawet bez skryptu który każe im to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WVC Advisor napisał:

Jeśli jedynym warunkiem gry warszatów z S2 Parts jest przymus robienia tego, by uskutecznić tuning auta, to wcale nie robią tego chętnie

Jeśli robią to chętnie to będą to dalej robić nawet bez skryptu który każe im to robić.

I na czym maja to robić? W kółko ma swoich autach bo każdy mechanik to spółkowy milioner? Fun jest z grania czyjegoś auta z kimś, jaki sens ma granie mechanika przy swoim aucie non stop? Z jednej strony ludzie narzekają ze wies tuning i co drugie auto w los santos jest porobione, z drugiej gadacie że tuning powinien być montowany instant i że nikt nie ma prawa wam zatrzymywać auta na pare godzin. Rozumiem że idąc tą logiką organizacje przestępcze nie mogą kraść pojazdów bo to zatrzymuje je na pare godzin, tak samo jak policja nie powinna nadawać blokad na koła, bo zatrzymuje je to na dzień. Z ZGP przy okazji kradziezy fury interakcja jest jednostronna tak samo jak w przypadku oddania jej do mechanika, tu gra mechanik a tam gra złodziej. Argumentujecie ze z mechanikiem nie ma interakcji, a prawda jest taka że mało kto stara się ją znaleźć a okazji na to jest multum. Nie ma rzeczy której nie mógłbyś zrobić w oczekiwaniu na auto, nie wierze ze któryś z was piszących to porusza się jednym pojazdem i ma tylko jedna furkę przez cała przygodę na postaci, wiec co blokuje was przed wzięciem sobie innego środka transportu, spieszno jest poflexować nowym autem?

Edytowane przez onimane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest, że ktoś mówi, żeby sie dostosowywać do kogoś. Dla mnie samochód w grze jest niczym innym jak zwykłym assetem do gry a nie obiektem na którym będę roleplayował - gdybym nie musiał czekać po kilka dni/tygodni to pewnie korzystałbym z warsztatów i dawał jakąś grę im i nie widze problemu poczekać jakiś czas, żeby sobie mogły warsztaciaki pograć, ale nie żeby to sie ciągnęło tygodniami. To gra komputerowa i wchodzi się tu w wolnej chwili nawiązywać interakcje z innymi a nie czekać tygodniami za assetem do gry.  Nie jara mnie granie ze ścianą - to jak malowanie płotów w 2k12.

Edytowane przez Mesjasz polskiego rp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, onimane napisał:

Rozumiem że idąc tą logiką organizacje przestępcze nie mogą kraść pojazdów bo to zatrzymuje je na pare godzin,

No ale tu sie kolego zgadzamy, bo ja od dawna uważam że skrypt kradzieży pojazdu to straszna głupota i wymaga zmian.

 

Cytat

I na czym maja to robić? W kółko ma swoich autach bo każdy mechanik to spółkowy milioner?

Przecież ten serwer jest zalany ścigantami, zobacz ile osób zagłosowało za tym, by ten system został. Każdy z nich na pewno chętnie odda to swoje auto i przy nim pogra.
Każda z tych osób ma przynajmniej po dwa auta, spójrz ile to jest gry z ludźmi których to interesuje.

27 minut temu, onimane napisał:

Argumentujecie ze z mechanikiem nie ma interakcji, a prawda jest taka że mało kto stara się ją znaleźć a okazji na to jest multum.

image.png

Chyba nie musze tego komentować. Przykład sprzed kilku chwil.
 

Edytowane przez WVC Advisor
EnjoyTheRide lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mesjasz polskiego rp napisał:

ale nie żeby to sie ciągnęło tygodniami

To kiedy się ciągnie tygodniami to są sytuacje jeden na ileś-set, co nie zmienia faktu że są frustrujące i każdy jest w stanie to raczej zrozumieć, nie ważne po której stronie tej dyskusji stoi, będąc w zarządzie ENDO czy Rubert, gdzie jeden z nich (RTP) stoi bodajże najdłużej na serwerze, mógłbym zliczyć na palcach sytuacje, kiedy miałem do czynienia z czymś takim, w większości były to sytuacje w erze przed automatyzacją, albo wynikające z ludzkich pomyłek. Nawet teraz po automatyzacji, nie wiem czy ktokolwiek kogo znam czekał ponad tydzień na auto, wyjątkiem są furki, które trzeba robić nadal na ticket, bo są przeróbką jednego na drugie, przykładowo ZR380 -> ZR380 Widebody czy też Weevil -> Weevil Custom

Nie wiem czy fair jest powoływać się na jednostkowe przypadki, kiedy ma się zamiar zmienić system dla wszystkich grających. Kiedy tylko były masywne opóźnienia to w większości opiekun dostawał o tym informacje a warsztat ponosił konsekwencje, przynajmniej tak było za panowania Pilatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, onimane napisał:

To kiedy się ciągnie tygodniami to są sytuacje jeden na ileś-set, co nie zmienia faktu że są frustrujące i każdy jest w stanie to raczej zrozumieć, nie ważne po której stronie tej dyskusji stoi, będąc w zarządzie ENDO czy Rubert, gdzie jeden z nich (RTP) stoi bodajże najdłużej na serwerze, mógłbym zliczyć na palcach sytuacje, kiedy miałem do czynienia z czymś takim, w większości były to sytuacje w erze przed automatyzacją, albo wynikające z ludzkich pomyłek. Nawet teraz po automatyzacji, nie wiem czy ktokolwiek kogo znam czekał ponad tydzień na auto, wyjątkiem są furki, które trzeba robić nadal na ticket, bo są przeróbką jednego na drugie, przykładowo ZR380 -> ZR380 Widebody czy też Weevil -> Weevil Custom

Nie wiem czy fair jest powoływać się na jednostkowe przypadki, kiedy ma się zamiar zmienić system dla wszystkich grających. Kiedy tylko były masywne opóźnienia to w większości opiekun dostawał o tym informacje a warsztat ponosił konsekwencje, przynajmniej tak było za panowania Pilatora

Dlatego kompromisem byłoby utrzymanie zostawiania fury w warsztacie ale niech ona sama wraca do wlaściciela - nie odbierze to gry warsztatom, a wyeliminuje problem czekania żeby ugadywać sie na termin odbioru. Proste.

onimane lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WVC Advisor napisał:

image.png

No ale co to pokazuje, bo nie rozumiem - przyjechałeś do warsztatu, który nie zajmuje się autami z danej dziedziny, bo każdy zajmuje się innymi no i gość ci wprost o tym powiedział, nie rozumiem zbytnio co ten screenshot pokazuje, poza gostkiem, który nie może nic zrobić prócz tego co ci zaproponował, czyli malowania i felg. Od zawsze tak było, nawet przed automatyzacją, że każdy warsztat zajmuje się czym innym, żeby nikt nikomu w drogę nie wchodził. Wystarczy zajrzeć który z nich co robi. Wynika to z tego że są znaczące różnice w tym jak się odgrywa terenówki, jak się odgrywa auta sportowe, supercary czy japońskie, po to są te różnice, żeby trochę urozmaicić rynek, ale też przy okazji dać komuś wybór gry przy czymś co lubi. Ujednolicenie tego do rangi, "każdy warsztat robi wszystko" sprawiłoby, że nic by się nie wyróżniało ani sposobem funkcjonowania ani charakterem, to tak jakby zlikwidować powiedzmy wszystkie ramiona LEA, czyli SASPY, SAHPY i inne i ograniczyć to do różnych oddziałów PD, czy tak jakby nawet zamówić sobie cztery zupy w restauracji i zmieszać to w garze w jedną, bezpłciową maź

To tak jakbyś oczekiwał interakcji z pracownikiem piekarni, prosząc o kilogram mięsa mielonego

Edytowane przez onimane
puvtxr lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin