Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Luca 2137 blokada na postac


Luca2137

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego:Luca2137 - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mark Palerma 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)  blokada na postać
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci 
Członek ekipy nakładający karę: Nie wiem, nigdzie nie jest podany
Wyjaśnienie sytuacji: Dostałem blokada  za nijaczenie postaci, napisane jest że byłem sprzedawcą sklepu co nigdy nie miało miejsca. zacznijmy od tego że najpierw po stworzeniu postaci byłem w organizacji następnie w firmie ochroniarskiej członka tej organizacji teraz już się organizacja zamknęła to postać chciała wrócić do zawodu ochrony bo tylko to potrafi robić dobrze więc nie wiem gdzie tu ją znijaczyłem?
Ewentualne screeny/świadkowie: umieszczam ssa z blokady oraz osoby z organizacji co moja postać poznała go jako pierwszą i ta osoba wprowadzała mnie do ORG on był zaskoczony o jaki sklep chodzi, dodam jeszcze że sporo osób może potwierdzić to jak wyglądał styl życia tej postaci. jak będzie trzeba to podeśle ss udawadniające moją niewinność będą to ssy ludzi którzy mogą to.............. potwierdzić.
image.png.8f1ec43f5e84e63f074a363ae855bda8.pngimage.png.aefd483fb89db0390697fd097ae8fa0d.pngimage.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin