Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[29.03.2023] Z` Talk&Ride #1 - Zoe Andersson aka TopZ` | Blake Rawlings: "Alice Moner - Jest tak niezdecydowana i atencyjna, że wstrzymuje ruch i zniechęca ludzi dookoła siebie."


Rollo

Rekomendowane odpowiedzi

Vtube.png

**Dnia 28 stycznia na kanale Zoe pojawiła się premiera. Całość w formie odliczania wskazuje iż właściwy odcinek zostanie udostępniony do wglądu w środę czyli 29 marca.
Początkowo na ekranie przedstawieni zostali sponsorzy całego zamieszania a są w nich takie biznesy jak S2 Parts, Used Classic Car Dealer oraz Wenger. W partnerach wymienieni są Animal Care Foundation i Muscle and Classic WorkShop.**

**Zaraz po prezentacji sponsorów serii ukazało się logo kanału, chwilę po nim pierwsza scena z studio. Kamera wpłynęła zza pleców Zoe a ta automatycznie zaczęła mówić.**

logo.png

Zrzut_ekranu_936.pngZrzut_ekranu_932.pngZrzut_ekranu_933.pngZrzut_ekranu_934.pngZrzut_ekranu_940.png

Zoe Andersson mówi: Cześć Wam, hej! Z Talk&Ride w pierwszym - pierwotnym odcinku. Jesteśmy w studio, ja jestem Zoe a ze mną jest Blake *skinęła lekko na swoje lewo* Blake Rawlings *powtórzyła się zaraz to odbijając na swoją kanapę*.
Blake Rawlings mówi: Cześć wszystkim, dobry wieczór Los Santos i hej Zoe. Dzięki wielkie za zaproszenie do odcinka.
Zoe Andersson mówi: No właśnie Blake, zaproszenie - może przedstawisz się nam. Kim w ogóle jest Blake Rawlings?
**Kadr lekko zmienił pozycję ukazując obie osoby na ekranie. Gdy któryś z nich wypowiadał się przez dłuższą chwilę to kamera nagrywająca zmieniała się na tą, która obejmowała tylko jedną osobę.**
Blake Rawlings mówi: Uhhh ciężkie pytanie na które wielu próbowało poprawnie odpowiedzieć.. *zaśmiał się* ... biznesman, celebryta, właściciel i twórca przez wielu znienawidzonego i mam nadzieje, że jeszcze przez więcej osób kochanego 101.
Zoe Andersson mówi: 101 - rozwiniesz? *daje mu się rozgadać by załapał rytm prowadzonej rozmowy*.
**Głoś mikrofonu po chwili się ustabilizował. Słowa wypowiadane przez Zoe jak i jej gościa od tej chwili są o wiele bardziej wyraźne. Wszystko to spowodowane jest przez nowy system audio recording.**
Blake Rawlings mówi: Obecnie 101 to marka sama w sobie - coś co zapoczątkowaliśmy z Diego Conslotto dwa lata temu, zaczynając od studia tuningowego skierowanego na usługi premium za duże pieniądze, teraz marka sama w sobie się rozwinęła. Weszliśmy w inne sektory biznesowe nie ograniczając się tylko do motoryzacji. Działamy prężnie w sektorze muzyczno-rozrywkowym dzięki 101 Records nie zapominając o tym skąd marka pochodzi, czyli sektor motoryzacyjny wobec którego mamy spore plany na przyszłość. Mówię to bo wiele osób zarzuca nam ostatnio, że porzuciliśmy ten sektor na rzecz muzyki, co nie jest prawdą.
Zoe Andersson: **Uciekła na chwile wzrokiem na notatnik leżący stoliku, upewniła się co do wolności następnych pytań.** No właśnie, 101 coraz mniej widziane jest jako produkt motoryzacyjny. Same wasze ruchy ograniczają się ostatnio do promocji i wydawania nowych utworów, którymi twórcy powiązani są z muzyczną częścią 101-nki. Wyprzedziłeś trochę moją ciekawość co do pytania z emeryturą albo wypaleniem całego studia tuningowego. Co jest spowodowane takim... osłabieniem w sektorze, który najbardziej nas interesuje czyli motoryzacyjny? Macie braki w kadrze?
Blake Rawlings mówi: Wiesz co... ciężko powiedzieć. Ostatnie miesiące skupialiśmy się na rozwoju 101 Records, ustabilizowania pozycji wytwórni na rynku, co nie jest łatwe przez ciągłe zawirowania i zmiany na rynku muzycznym. Od śmierci Diego, całe 101 tak naprawdę... spoczywa na moich barkach przez co bardzo ciężko było połączyć prace nad rozwojem wytwórni a utrzymywania się aktywnie na rynku motoryzacyjnym. Obecnie się to zmieniło, bo obecny COO 101, Kazuhiko, będzie teraz osobą odpowiedzialną za ten sektor i już zaczął pierwsze działania, jak chociażby remont naszego studia na Burton.
Zoe Andersson: **Skrzywiła lekko minę słysząc kolejny już raz o śmierci D.Conslotto. Przytaknęła mu głową z uznaniem, że ten jest w stanie swobodnie mówić o tak tragicznym losie jego przyjaciela.**
Blake Rawlings: **Nachylił się do stolika flexując się złotą biżuterią na dłoniach, sięgnął po butelkę wody, odkręcił ją i popił trochę.**
Zoe Andersson: Okey, czyli... my jako fani i klienci musimy czekać na dalszy rozwój. Dość częsta odpowiedź jeżeli chodzi o twórców ale widziałam coś na własne oczy i powiem, że idzie to w dobrym kierunku. Słuchaj Be'... oglądałeś odcinek zero? Z Isabellą?
Blake Rawlings: Tak widziałem go... chyba wiem o co zamierzasz teraz zapytać **zaśmiał się**.
Zoe Andersson: **Czując się w odpowiedzialności jako gospodarz, po ruchu Blake'a wstała i chwyciła za obie szklanki. Otworzyła totalnie nowe butelki wody i z dwóch różnych polała do kubeczków. Jeden zostawiła B.R a drugi zabrała ze sobą.**
Zoe Andersson: Możesz strzelać, dawaj **uśmiechnęła się lekko**.

Zrzut_ekranu_935.pngZrzut_ekranu_937.pngZrzut_ekranu_938.pngZrzut_ekranu_939.pngZrzut_ekranu_941.png

Blake Rawlings: Z tego co pamiętam, Isa narzekała, jakoby 101 było problematycznym partnerem biznesowym. Pewnie chcesz o tym usłyszeć więcej co?
Zoe Andersson: Dokładnie! **podeśmiała się raz jeszcze** chcesz coś dodać na ten temat? **Usiadła specjalnie w nieco innym miejscu i w odstającej od poprzedniej pozycji by dodać nieco ruchu na ekran**.
Blake Rawlings: Ciężko się z nią nie zgodzić, że 101 Customs ma spore wymagania względem S2 Parts, realizujemy projekty których budżety przekraczają milionowe kwoty, generując przy tym ogromne zyski dla samego $2, co powinno im stanowczo wynagrodzić trudy przed jakimi ich stawiamy jako dostawce. Szczególnie, że mamy również kontrakty z takimi markami jak Pegassi, Grotti, Progen czy Overflood od których sprowadzamy poprzez S2 dużą ilość części. Reasumując... może i jesteśmy problematyczni ale... **nachylił się do kamery** dzięki nam macie ten piękny budynek. **ściągnął okulary, puścił oczko do kamery**
Zoe Andersson: Nie powiem, wybroniłeś się bardzo dobrze - nawet... za dobrze **podeśmiała się z pewności jaką pokazał Blake**. Jestem ciekawa czy będziesz taki pewny siebie jak wsadzimy Cię do naszej strzały na torze! Bo właśnie tam idziemy!
Blake Rawlings: Czuje, że trochę mam fory biorąc pod uwagę fakt, że to ja stałem za budową tego toru i mam przejechane na nim setki godzin.. ale chętnie się spróbuje w waszej zabawce.
Zoe Andersson: **Dała chwila ciszy po jego wypowiedzi, zaraz to przerwała kadr i zebrała się z miejsca.**
**Na ekranie pokazał się proces przygotowawczy Blake Rawlings by w ogóle ten mógł wsiąść do pojazdu. Początkowo ten upierał się, że nie ubierze stroju ani kasku. W końcu udało się go namówić na samo zabezpieczenie głowy. Mężczyzna został zważony, z pojazdu zostały odjęte dwie marki ciężaru.**

Zrzut_ekranu_944.pngZrzut_ekranu_948.pngZrzut_ekranu_958.png

Zoe Andersson: Jesteśmy już na torze, Blake jest już w Briosce ale jeszcze nie prowadził! Ty właśnie - kask chociaż załóż! **skinęła na mężczyznę** To serio nie jest taki prosty wóz!
Blake Rawlings: Narzekasz... **zgarnął kask z siedzenia pasażera, wcisnął na łeb i zapiął** może być mamo? No tak.. przecież to Grotti... nie masz tu jakiegoś Pegassi?
Zoe Andersson: Kurczę Pegassi nie produkowało nic tak słabego żebyś się nie zabił. Może być... może przeżyjesz tą prędkość! **pokiwała głową rozbawiona** słuchaj... trasę znasz... zwykły time attack... pierwszy przejazd testowy. Zalecałabym nie rozwalić bolidu na testowym bo później będzie słabo. Masz jakieś pytania?
Blake Rawlings: Chyba nie... trochę tu ciasno ale zobaczymy jak będzie.
Zoe Andersson: O to chodzi!
Blake Rawlings: To zdecydowanie kobiecy wóz.. powinienem dostać za to dodatkowy cut do czasu.
Zoe Andersson: **Zatrzasnęła drzwi od Grotti, oddaliła się do stacji sędziowskiej łapiąc za pistolet do startu.**
**Wyścig ruszył, kamery, kadry oraz audio płynnie poruszyły się za Bioso. Całość wyglądało całkiem ciekawie zwłaszcza, że sam montaż był dynamiczny jak na wyścig przystało. Po dwóch przejazdach zoom wrócił na Zoe, która przytakując z uznaniem zakryła obiektyw dłonią. Klatka filmu zrobiła się ciemniejsza by zaraz po tym pojawić się na nowo w studio.**

Zrzut_ekranu_949.pngZrzut_ekranu_951.pngZrzut_ekranu_950.pngZrzut_ekranu_953.pngZrzut_ekranu_954.pngZrzut_ekranu_955.pngZrzut_ekranu_956.pngZrzut_ekranu_957.pngZrzut_ekranu_959.pngZrzut_ekranu_960.pngZrzut_ekranu_962.pngZrzut_ekranu_965.pngZrzut_ekranu_966.pngZrzut_ekranu_967.png

Zoe Andersson: Wracamy, całkiem prędko z toru ale nie na kanapy! Przygotowaliśmy małą konkurencję dla Blake'a! Zadamy nawzajem do siebie kilka trudnych pytań. Sam Blake niby przygotował coś na mnie i nie ukrywam, że trochę się obawiam. Słuchaj Blake... jest jakieś danie, które wywołuje u Ciebie wstręt? **gestem dłoni zaprosiła go do stolika, sama przysiadła zaraz naprzeciwko niego.**
Blake Rawlings: Hymm... nie wiem, zazwyczaj jestem otwarty na nowe smaki. Obecnie jestem na diecie pudełkowej od Healife więc chętnie popróbuje nowych rzeczy.
Zoe Andersson: Okey! Na szybko zasady całej zabawy.
Blake Rawlings: **zerknął na wiadra obok krzeseł, zrobił udawaną przejęta minę.**
Zoe Andersson: Blat stolika jest obrotowy. Wybierasz pytanie i jednocześnie danie. Czytasz swoje pytanie i jeśli ja nie chce na nie odpowiedzieć to muszę zjeść! A w naczyniach mamy takie rzeczy jak; **Zoe Andersson odkryła pierwszą pokrywkę przed B. Rawlings.** Żołądek krowy na wpół surowo!**przeczytała z kartki przed talerzem**.
Blake Rawlings mówi: Ughhh... Czyżby Coco maczała palce w doborze jedzenia? **Uniósł brwi spoglądając niepewnie na danie,**
**Kamera lekko się zachwiała przez odruch wymiotny operatorki kamery.**
Zoe Andersson: Następnie mamy **odkryła kolejne wieczko** Gazowaną wodę z ogórków kiszonych! Nie maczała, przynajmniej o tym nie wiem! O matko... już śmierdzi...
**Na każde z dań wykonywany jest zoom.**
Blake Rawlings: Woda z ogórków... to na kaca.
Zoe Andersson: Eeehm... następnie... **chwyciła za pokrywkę** Marmite - ciemna pasta z drożdży piwowarskich.
Blake Rawlings: Że co... **nachylił się nad daniem, spoglądając na nie. Skrzywił się od zapachu.**
Zoe Andersson: A na koniec **odstawiła ostatnie wieczko na ziemię** Smażone jądra byka **skrzywiła się znacznie na ostatnie danie**.
Blake Rawlings: Wiem, że w którymś kraju Europy to robi za przysmak... tylko nie pamiętam który.
Zoe Andersson: **Odkaszinęła lekko, pomachała dłonią przed twarzą** chcesz zaczynać zadając pytanie czy być pytanym? Tego nie wiem... a jest tutaj! Jądra byka to USA. Woda po ogórkach to słowiańska część europy **czyta dalej z przygotowanych notatek** żołądek krowy to Włochy... a tam pasta... Kanada.
Blake Rawlings mówi: Wiesz co... jesteś prowadzącą więc.. pozwolę Ci pierwszej skosztować jedzenia.
Zoe Andersson: Dobra! Wybieraj! **poprawiła się lekko na krześle**.
Blake Rawlings: **nachylił się na stolik, ściągnął wieko z pojemnika z żołądkiem krowy.**
Zoe Andersson mówi: Żołądek... okey... **przytaknęła lekko głową przyglądając się daniu**.
Blake Rawlings mówi: Zaczniemy lekko ale porozmawiajmy o Twojej przyszłości. Ostatnio zaliczyłaś debiut muzyczny w akcji charytatywnej, planujesz pociągnąć swoją kariere w tym kierunku?
Zoe Andersson: O jej... tak łatwo na początek... Nie zjem - odpowiem; Nie planuje kariery muzycznej ale też nie ukrywam, że mi się podobało. Pewno gdyby realizator nie podkręcił mojego głosu to by tak to nie wyszło.... na pewno chciałabym wystąpić na większej ilości teledysków - jest to dla mnie coś fajnego. Zwłaszcza w otoczeniu wozów. Bardzo fajna aktywność i możliwość poznania wielu ludzi... Zaliczone?
Blake Rawlings: Okey, zaliczone.
Zoe Andersson: Huuh... dobra **zerknęła po dostępnych daniach, okręciła pod jego nos talerz z jądrem byka** smacznego przyjrzyj się dobrze **zgarnęła przygotowane przez osoby zewnętrze pytanie, zaczęła czytać z kartonika**. Gotowy?
Blake Rawlings: Fuj... **zrobił teatralnie obrzydzoną minę widocznie wyolbrzymiając pod publiczkę, przytaknął w stronę Zoe** dawaj.
Zoe Andersson: Bardzo dużo celebrytów odwiedza Twoje studio tuningowe, którego celebryty nie chciałbyś przyjmować ponownie? **przeczytała pytanie widocznie zadowolona z jego treści**.
Blake Rawlings: Bardzo proste pytanie... come on... Nie mam zatargów z nikim z branży, każdego przyjmę z otwartymi rękoma a tych których lubię mniej...po prostu policzę więcej za robociznę **wyszczerzył się złowieszczo**. Chociaż jak mówiłem wcześniej ja się praktycznie studiem już nie zajmuje.
Zoe Andersson: Ej, ej! Nie zaliczamy! Miałeś wybrać kogoś konkretnego! Wytypować go, nie pytałam czy w ogóle jest ktoś taki!
Blake Rawlings: No dobra skoro nalegasz to... **popukał się palcem po policzku zastanawiając się, strojąc przy tym miny** może nie do końca celebrytka ale jakbym miał komuś dać bana na nasze usługi to byłaby to Alice Moner. Jest tak niezdecydowana i atencyjna, że wstrzymuje ruch i zniechęca ludzi dookoła siebie.
Zoe Andersson: Ojej... ostro... nie powiem, że nie! Zaliczam oczywiście, teraz kolej na mnie **zerknęła raz jeszcze po daniach dookoła**.
Blake Rawlings: Zmieniamy danie? Skoro to jedno zrobiło już okrążenie.
Zoe Andersson: Eeehm... jak wolisz! Ja bym się może napiła czegoś? Obie rzeczy wydają się płynne, są w kubkach.
Blake Rawlings: Jak sobie życzysz **zamknął wieko z żołądkiem krowy, po czym podniósł te z tym piwnymi odrzutkami**.
Zoe Andersson: Żelek piwny... okey?
Blake Rawlings: Okey Zoe wielu Twoich fanów na pewno jest ciekawych Twojego życia prywatnego w tym.. związkowego. Powiedz nam, czy Zoe z kimś randkuje lub ma kogoś na oku z kim chętnie by pobaraszkowała? Tylko bez wykrętów!
Zoe Andersson: Eeehm... okey... to co powiem to pewnie nie zaliczysz ale... jestem aseksualna czyli nie czuję pociągu do niczego ani nikogo. Przynajmniej tak mi się wydaje! Chociaż po ostatnich wydarzeniach jestem bardziej skłonna do płci przeciwnej. O wiele lepiej czuje się w towarzystwie męskim.
Blake Rawlings: Czyli jeszcze z nikim nie byłaś?
Zoe Andersson: Nie, jeszcze z nikim nie byłam w związku ani w bliższej relacji. Jestem w tym też bardzo słaba w sensie.... w relacjach.
Blake Rawlings: Okey.. znam Cię już trochę i w sumie spodziewałem się czegoś takiego, niech będzie, że zaliczam.
Zoe Andersson: Super... ostatnie pytanie zwrotne! To dla Ciebie coś gazowanego **obróciła do niego gazowany napój po kiszonych ogórkach czytać**.
Blake Rawlings: Dawaj.
Zoe Andersson: Blake, jesteś menagerem, którego podopiecznego najbardziej nie lubisz? Czy jest to ten sam, który narobił Ci najwięcej problemów?
Blake Rawlings: Wyczuwam tu pewien wzór - tworzysz jakąś hate list Blake'a Rawlingsa? Niestety, nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, wszystkich moich podopiecznych darze tą samą sympatią, są trochę jak dzieci dla mnie a ja jestem prowadzącym ich za rączkę ojcem. Chociaż przyznaje, każde z nich sprawia problemy. |
Zoe Andersson: **Podeśmiała się ciszej.**
Blake Rawlings: Jak każde dzieci czasem się nie słuchają. **sięgnął po pojemnik z wodą ogórkową krzywiąc się.**
Zoe Andersson: No... sam chyba wybrałeś.
Blake Rawlings: Chyba ta... powinienem tutaj ich ściągnąć wszystkich żeby wypili to za mnie teraz.
Zoe Andersson: **podeśmiała się raz jeszcze jednocześnie lekko mu kibicując**.
Blake Rawlings: **Wziął głęboki wdech, przechylił pojemnik do ust, wypił parę łyków po czym nachylił się szybko do wiadra wypluwając z obrzydzeniem płyn**. Porzygam się zaraz...
Zoe Andersson: Masz... wiaderko? Pod prawą nogę **zasłoniła się lekko jednocześnie śmiejąc się z niego**.
Blake Rawlings: **Pociągnał jeszcze jeden łyk płynu, krzywiąc się wypluł automatycznie to do wiadra odrzucając tam pojemnik**. Nie da się... **przetarł usta dłonią, krzywiąc się cały czas**.
Zoe Andersson: O matko... huuh... cieszę się, że to nie ja! Chcesz się odegrać czy koniec?
Blake Rawlings: Gramy dalej.. nie poddam się.
Zoe Andersson: Dobra... dawaj.
Blake Rawlings: Tylko... **zasłonił usta mając odruch wymiotny, pokazał gestem dłoni 'chwila'**.
Blake Rawlings: Uhh... **odetchnął mocno** .. okropne...
**Ciężko nie zauważyć już po którymś z kolei kadrze, że otoczenie studia nieco się zmieniło. Konkretniej chodzi o wozy stojące w tle.**

Zrzut_ekranu_968.pngZrzut_ekranu_969.pngZrzut_ekranu_971.pngZrzut_ekranu_974.pngZrzut_ekranu_976.png

Zoe Andersson: **Podeśmiała się z niego ponownie, zebrała się z miejsca zaraz to przynosząc mu butelkę wody** Trzymaj!
Blake Rawlings: **Odebrał butelkę wody, przepłukał usta spluwając do wiadra i popił po chwili trochę**. Dobra.. wracamy do gry.
Zoe Andersson: Jestem! Wybieraj! **przysiadła na nowo na krześle**.
Blake Rawlings: **Podniósł pojemnik z byczymi jajami**.
Zoe Andersson: O matko... dobra - dawaj.
Blake Rawlings: Kay Zoe.. odbijam piłeczkę w takim razie. Pracujesz w fundacji z Chenile, Tiną i Nannie. Którą z nich lubisz najmniej i dlaczego?
Zoe Andersson: Najmniej... najmniej lubię Tinę booo... prawie jej nie poznałam! Nie znam jej praktycznie a resztę dziewczyn lubię chociaż nie zawsze się dogadujemy.
Blake Rawlings: Oh come on... postaraj się bardziej. Przecież wiem, że spędziliście ze sobą wszyscy czas na Paradise Island, chyba zdążyłaś ją poznać tam trochę. Widownia oczekuje więcej pikanterii Zoooeee **obejrzał się przy tym do kamery szczerząc się**.
Zoe Andersson: No ale... nikt nic wielkiego nie zrobił! Potworzyły się też wtedy grupki, nie z każdym spędzałam całe dnie.
Blake Rawlings: Uhh.. chyba nie wyciśniemy z Ciebie więcej pikanterii, niech będzie, że zaliczę. Znaj moją dobroć.
Zoe Andersson: Okey! Kumam.... mały kawałek zjem... **krzywiąc minę złapała za sztućce, ułożyła je w dłoniach i ukroiła kawałek degustacyjny. Przez chwilę się zastanawiając powąchała byka. W końcu wsadziła jedzenie do buzi i zaczęła żuć**.
Blake Rawlings: **Sięgnął po butelke wody, odkrecił ją i podstawił na stół Zoe**.
**Operatorka kamery zrobiła zbliżenie na twarz prowadzącej.**
Zoe Andersson: Uuugh... matko... mięsno gorzka guma... matko! **pokręciła głowa zaraz to przełykając** łeee! **odebrała od niego butelkę, popiła dwa mniejsze łyki** Fujka!
Blake Rawlings: Nie zazdroszczę... to chyba o wiele gorsze od wody ogórkowej.
Operatorka kamery: Panierowane jest dobre, polecaaaam! **zaśmiała się zza kamery**.
Zoe Andersson: Dobra, ostatnie! Bo nie wysiedzę chyba, smak nie przechodzi! **podsunęła do niego ponownie marmoladę po piwie** eeeehm... to jak już idziemy we wrogów too...
Blake Rawlings: Oho.
Zoe Andersson: Z jaką marką motoryzacyjną najbardziej na świecie nie chciałbyś współpracować?
Blake Rawlings: Zdecydowanie Coil... nie akceptuje elektryków. Nie ważne jakie pieniądze by mi oferowali... nie mam zamiaru się dotykać tego typu wozów. Jestem zdecydowanie po stronie spalinówek.
Zoe Andersson: Huuuh! I tym niezwykle optymistycznym akcentem chyba możemy wrócić na kanapy! Też bardzo nie lubię elektrycznych wozów.
Blake Rawlings: Mam dla Ciebie jeszcze jedno pytanie a właściwie grę, chętna na rundkę dodatkową?
Zoe Andersson: Nie wiem czy ja mam jeszcze pytanie ale dobra... zadawaj bezzwrotne!
Blake Rawlings mówi: Zagramy w popularną wśród celebrytów gre - Fuck, Merry, Kill. Dostaniesz trzy nazwiska i będziesz musiała przypasować, za kogo chciałabyś wyjść, z kim się przespać a kogo zabić. Twój zestaw to.. Gregory Russel.. Ulrik Erikson i... **wyszczerzył się** ... Blake Rawlings.
Zoe Andersson: Nie fair! Ja bym nikogo nie chciała! O matko... przecież to jest okropna gra... co mam zjeść?
Blake Rawlings: Ohh come on **podeśmiał się** może niech widownia zdecyduje **skinął na kamerę**.
Zoe Andersson: Ale to nie jest na żywo!
Blake Rawlings: No dobra... to spróbuj żołądka.
Zoe Andersson: O matko... też Ci takie zadam! **złapała za widelec, bez noża urwała kawałek żołądka i wrzuciła go bez zastanowienia do buzi**.
Blake Rawlings: Śmiało **podeśmiał się**.
Zoe Andersson: O matko... **złapała za wiaderko, od razu wypluła do niego jedzenie z buzi** nie... nie... koniec! Poddaje się! **odkaszlnęła dwa razy kiwając głową na boki** O matko...
Blake Rawlings: **Przygląda się z rozbawieniem na twarzy Zoe.** Wody? **podsunął jej butelkę**.
Zoe Andersson: Nie.... się przygotuj na swoje zestawienie!
Blake Rawlings: Czekam!
Zoe Andersson: **Wyprostowała się po chwili, wytarła serwetką usta.** O matko...
Blake Rawlings: Osoba która dobierała te jedzenie chyba dostanie paycut.
Zoe Andersson: Asami Kiyoko, Tori Ramirez, Valerie Choate **podeśmiała się ciszej zakrywając usta**.
Blake Rawlings: Kill - Tori Ramirez, Fuck - Asami i Marry - Valerie.
Zoe Andersson: No ładnie... poślubić siostrę swojej baby... koniec! Jednogłośną decyzją sędziów - remis. **pokiwała do kamery zaraz to przykryła obiektyw.**
Blake Rawlings: Przynajmniej zostanie w rodzinie nie?
**Kadr wrócił na kanapy, para widocznie po kilku godzinach nagrywek jest już zmęczona co bardzo widać u Zoe.**

Zrzut_ekranu_978.pngZrzut_ekranu_981.pngZrzut_ekranu_979.pngZrzut_ekranu_983.png

Zoe Andersson: Okey... ten odcinek był... trudnym odcinkiem... ale przejdźmy już do sedna! **złapała za kartkę przygotowaną z pomiaru czasowego** gotowy na wynik?
Blake Rawlings: Nie moge sie doczekać.
Zoe Andersson: Pierwszy Twój czas nie był znacząco lepszy od Isabelli bo byłeś szybszy tylko o jedną setną! Drugi czas już o wiele lepszy bo cztery sekundy różnicy czyli czas 00:42;623! Gratulacje!
Blake Rawlings: **podniósł się z miejsca, zrobił ukłon do kamery**.
Zoe Andersson mówi: Tak tylko dodam... rekord trasy w tym wozie pobity **zaklaskała kilka razy w dłonie**.
Blake Rawlings: To teraz tylko czekać aż ktoś tu wpadnie, pobije go i będzie trzeba znowu zawitać na tej kanapie. Dzięki Zoe, świetnie się bawiłem.
Zoe Andersson: Pozwólcie, że zakończę ten odcinek szybciej - po żołądku krowim mój nie pracuje poprawnie. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście, ja byłam Zoe ze mną był Blake, do usłyszenia! **powstała z miejsca, ukłoniła się do kamery.**
Blake Rawlings mówi: Naarazzie.

Odgrywki IC z kosztami:

Spoiler

q38zXEC.pngimage.pngHj0WusV.pngimage.pngezpTd40.pngimage.pngimage.pngMQn5aCY.pngEUDKLE4.pngimage.pngEy8b1qb.pnggGBlDih.pngimage.pngimage.pngimage.pngO2QC8KH.pngimage.png

image.pngiT38rR6.pngvbGjxfs.png
SUMA = $230.000

Promocja:

Spoiler

cFUAhUz.png

vQk43b9.png

Dane postaci:

Spoiler

Imię i nazwisko: Zoe Andersson
Numer konta: 8630192742

Nie wiem kto z Event Teamu razem z nami odgrywał ale dzięki bardzo! Rawlings to @Necro jak coś.

Edytowane przez Rollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dutch oglądając odcinek podczas urlopu trochę się rozczarował, że Blake nie wspomniał nic o nim pomimo ogroma włożonej pracy i poświęceniu nad stworzeniem i utrzymaniem marki jaką jest teraz 101. Uświadomił sobie, że gdyby nie jego determinacja na początku 101, Blake nie byłby tu gdzie jest dzisiaj. Po odcinku odezwał się do Zoe z gratulacjami i wrócił do czytania książek w blasku słońca popijając drinki.**

Skrzypo, Rollo i Necro lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin