Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Qailah Ahuvanthi


berete

Rekomendowane odpowiedzi

hVfQL6h.jpg

Qailah Ahuvanthi - to młoda dziewczyna, 25-letnia, która urodziła się w Izraelu, w wieku trzynastu lat za pomocą działalności swojego ojca, przeprowadziła się wraz z matką do stanów. Od początku przygody w stanach mieszka w kaliforni. Poznając bogatszy świat na zachodnim wybrzeżu zakochała się w tamtejszym świecie motoryzacji, ludziach biznesu, artystach, a przede wszystkim zauważyła urok muzyki. Dziewczyna chodząc do high school nie była zbyt lubiana, spokój dawała jej muzyka, po szkole grała na gitarze, śpiewała. Qailah widząc wszystkich bogatych ludzi pragnęła szybko zarobić i odnaleźć się w świecie biznesu. Uwielbiała samochody, spoglądała na nie przez okno bogatego mieszkania, które zakupił ojciec Qualiah jej i matce, on pochodził również z Izraela, przez swoje kontakty otworzył dobrze funkcjonujący biznes w kaliforni. Otworzyła biznes, pub, który stara się prowadzić jak najlepiej, pieniądze wydaje na muzykę i samochody. Jednym z jej marzeń jest otworzenie własnego studia, nie tylko na wyłączność, ale też dla innych artystów zakochanych w muzyce, swoje dzieciństwo siedziała tylko w cieniu, postanowiła się zmienić i zainwestować w siebie w jakikolwiek sposób. Jej pierwszy track wraz z teledyskiem nie odniósł dużo odsłoń, ale dziewczyna nawet nie pomyślała by się poddać. Qailah chce spróbować swoich sił w muzyce pod własnym pseudonimem Ahuvv, ma duszę muzyczną do większości gatunków, lecz jednak najlepiej odnajduje sie na popowych bitach. Dziewczyna na swej drodze postara się poznać jak najwięcej ciekawych osób. Jest to osoba z charakterem zwycięzcy, więc jej droga ku marzeniom może napotkać wiele interesujących wątków i historii w życiu.

 

 

lifeinvader:
https://l
i.v-rp.pl/Qailah_Ahuvanthi_35424

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Qailah Ahuvanthi
Numer konta postaci: 9964718328
Przynależność:
Imię i nazwisko menadżera:
Numer konta menadżera:
Kontrakt zawarty z menadżerem:

Czesc, postanowiłem, że stworzę w końcu główną postać, na której będę starał się grać jak najlepsze i ciekawe wątki. Na drugiej postaci gram w lssd, ale czegoś mi tam brakuje w mojej grze. Qailah aktualnie jest to mysle moja główna postać, rozwijam ją w biznesie i chce teraz wlasnie cos na niej pograc sensowengo.

 

STRXRD, Apogeum i Burza lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin