Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Airsoft Extreme


Hordiczek

Rekomendowane odpowiedzi

ASG.png.f4bf3fd8dc6b7bfcef8a755a847ef559.png

Airsoft Extreme - założona w 2018 roku przez Jack Hughes, który po namowie przyjaciół postanowił utworzyć własne pole airsoftowe w jednym z opuszczonych magazynów. Po zebraniu odpowiednich środków wspólnymi siłami wyremontowano środek budynku, tak żeby dostosować go do organizacji rozgrywek. Doświadczona i wyszkolona kadra pracownicza zajmująca się obsługą pola wraz z sprzętem świadczy również usługi szkoleniowe dla swoich klientów. Firma oferuje możliwość wynajęcia przygotowanego pola i sprzętu dla osób trzecich, którzy wyrażą chęć uczestniczenia w rozgrywkach. Jest to idealne miejsce do organizacji rozgrywki dla pracowników przeróżnych firm, grupy znajomych lub wydarzenia dla całego miasta.

Firma świadczy swoje usługi na przeróżnych wydarzeniach, zapewniając tym samym atrakcje podczas ich trwania.

 

— LOKALIZACJA

Spoiler

image.png
La Mesa 

 

 

— UMÓWIENIE TERMINU GRY

Aby umówić termin gry należy złożyć rezerwację na naszej stronie internetowej, wypełniając wzór zgodnie z wytycznymi.

(( Skopiujcie poniższy wzór i wstawcie go w odpowiedzi tutaj w temacie lub skontaktujcie się ze mną przez discord Hordi#9858 ))

DANE ZAMAWIAJĄCEGO (IMIE, NAZWISKO):
NUMER TELEFONU:
(( DISCORD: ))

PROPONOWANY TERMIN GRY: data, godzina
ILOŚĆ OSÓB:

 

 

Spoiler

OOC

Cześć. Po rozmowie z Matieusz postanowiłem założyć swój własny projekt IC związany z airsoft, którym interesuję się od kilku lat w swoim realnym życiu. Projekt nie nastawiam na zysk, a bardziej na interakcję z graczami czy z pracownikami. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycję od innych firm w postaci współprac. Przede wszystkim projekt nastawiam nad to, że gracze będą się zgłaszać tutaj w temacie lub na moim discordzie w celu umówienia terminu rozgrywki, natomiast planuję również organizować wydarzenia na skalę serwera, czyli organizować coś w stylu dni otwartych bez umówienia terminu. Podczas oficjalnych wydarzeń serwera również będę starał się, żeby mój projekt w jakimś stopniu mógł zapewnić przyjemne atrakcje dla każdego. Jeśli będę posiadał odpowiednie fundusze to postaram się, żeby firma była sponsorem danych wydarzeń lub osób - dajmy na to uczestników walk w galach. 

Odgórnie nie narzucam na graczy sposobu gry, bo z każdym chcę się dogadać indywidualnie IC czy wolą grać na punkty, wygrane rundy itd. Każda drużyna będzie mogła stworzyć sobie unikalny ubiór podczas takiej rozgrywki, tak żeby z łatwością dało się odróżnić drużyny od siebie. Jako gracz LEA postaram się również ściągnąć tutaj innych graczy LEA do wspólnych rozgrywek podczas gry off-duty, ponieważ sam airsoft oprócz konkurencji, zapewnia fajną interakcję dla każdej z osób. Oprócz organizacji wspólnych rozgrywek dobiorę również kilka zaufanych osób, żeby pomogli mi z nadzorowaniem i zapewnianiem wysokiego poziomu podczas omawiania zasad i rozgrywek. Wszystkie bronie ASG będą posiadać odpowiednią flagę, a osoby uczestniczące podczas rozgrywek zostaną o tym poinformowane, żeby nie nastąpiła żadna kradzież. Na bieżąco wspólnie z dobranymi osobami po każdej rozgrywce będziemy sprawdzać czy odzyskaliśmy wszystkie bronie, a jeśli nie to będziemy kontaktować się z ekipą w celu wyciągnięcia konsekwencji. 

EKIPA:
Lider: Hordi
Pomoc: @Matieusz

 

Matieusz i Toria lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin