Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Stripclub] Golden Angels Strip Club


Sesh

Rekomendowane odpowiedzi

Bez_nazwy.png

Golden Angels - strip club osadzony w południowej części Santos. Miejsce stworzone przez 'znanego' w świecie przestępczym hurtownika narkotyków Jose Maza, faceta mającego chrapkę na szybką i niekoniecznie czysta forsę. Klub celujący w niższa klasę społeczną, nie znajdziesz tutaj szampanów za tysiące dolarów i prywatnych tańców które oskubią cię co do centa. Wnętrze nie jest wykonane z marmuru, drogich akcesoriów. Obdrapanę ściany,  odchodzącą farba czy staryBIZNES.png skrzypiący parkiet. Wnętrze zatrzymało się na latach 90', jednak klientów to nie odstrasza. Codzienne otwarcia w godzinach wieczornych to standard, nikomu nie trzeba mówić o większym ruchu w weekendy. Właśnie wtedy są organizowane imprezy i wszelakie promocje. Główni odbiorcy to najzwyklejsze zbiry z okolic, małolaty wcześniej nie widzących silikonowych cycków czy najzwyklejsze szuję zdradzające swoja "miłość życia". Większość striptizerek to małolatki wywodzące się z patologicznych rodzin, nie mając perspektyw wybierają tą opcję . Swoje walory  estetyczne potrafią skutecznie wymienić w prosta i szybka forsę. Zajmując miejsce w skórzanym fotelu długo nie będziesz musiał czekać na obsługę. Drinka przyniesie Ci pół nagi anioł mający większe cycki od Twojej głowy kusząc cię prywatnym tańcem. Ciężko nie zwrócić uwagi na przewijających się zbirów odzianych w kamizelki związane z klubem motocyklowym Los Malvados, większość z nich bawi się w najlepsze w VIP ROOM, a część chodzi i mierzy wzrokiem klientów. Kiedy zobaczysz tego przerośniętego zbira momentalnie pomysł o robieniu rozróby pójdzie w niepamięć. Większość domyśla się że całe przedsięwzięcie to przykrywka dla pralni pieniędzy, jednak nikt o tym nie chce mówić głośno, obawiając się twardego spotkania z gleba. Śmietanka przestępczego świata, coś cudownego dla przestępców chcących się zrelaksować późną nocą oglądając pół nagie kobiety. 

 

 

ooc;

Spoiler

siemano z tej strony Sesh, wychodzę z własna inicjatywa strip clubu, który będzie dodatkowym spotem dla klubu motocyklowego. Chcę żeby to miejsce stało się ikona świata przestępczego w south central. Chcesz załatwić to, przychodzisz tu, chcesz dragi, obić komuś gębę, napić się taniego drinka, wyżalić się striptizerce że żona zdradza cię z jakimś fagasem? Nie myślisz o niczym innym niż ten burdel, według mnie coś fenomenalnego uderzające we mnie. Rzecz jasna z góry nie zamykamy się na szarych graczy, jeżeli podoba się im ten klimat niech wpadają. Jednak to miejsce, które ma przypominać wielka ruderę na kółkach doceni tylko ułamek, nie chce nawijać jak to nie będzie zajebiście i czego to nie zrobię. Mam chęci, chce spróbować, więc nie zostało mi nic innego niż aplikowanie.  Tutaj temat org; 

 

 

Edytowane przez Sesh
poprawa grafiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

**Ostatnie tygodnie klub przechodził metamorfozę, aktualne wnętrze jest kilka poziomów wyżej od poprzedniego. Odnowione wnętrze z pewnością, przyciągnęło nowych klientów..**7.png.8e8ee3da07efa0d682bc56ab31f13412.png

5.png?width=861&height=670

6.png?width=753&height=670

 

4.png?width=753&height=670

1.png?width=753&height=670

2.png?width=753&height=670

3.png?width=753&height=670

 

 

Edytowane przez Sesh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin