Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Firma architektoniczna] WoodAndr


mathelusz

Rekomendowane odpowiedzi

image.png

Zasob_14x.png

WoodAndr to biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu i planowaniu budynków z wykorzystaniem jak największej ilości drewna. Zespół WoodAndr jest skupiony na projektowaniu innowacyjnych, pięknych i funkcjonalnych budynków drewnianych, które przyczyniają się do ochrony środowiska i cechują się wysoką izolacyjność cieplną, co przekłada się na niższe rachunki za energię.


Rynek budownictwa rozwija się dynamicznie, a coraz więcej inwestorów i klientów docenia zalety drewnianych budynków, takie jak ekologiczność, energooszczędność i naturalny wygląd. Jednak nadal istnieje niedosyt w zakresie innowacyjnych rozwiązań w projektowaniu wnętrz budynków z dużym udziałem drewna, czy też w całości drewnianych. WoodAndr ma na celu zaspokojenie tego zapotrzebowania i oferowanie projektów o unikalnym charakterze. Wszystkie nasze projekty są projektowane w sposób zrównoważony i ekologiczny, co oznacza, że stosujemy tylko materiały naturalne i odnawialne źródła energii.

W zależności od wymagań projektu, oferujemy usługi nadzoru nad budową oraz doradztwa w zakresie wyboru najlepszych materiałów i technologii. Oprócz realizacji projektów domów w pełni drewnianych, biuro zajmuje się także wykorzystywanie w jak największym stopniu drewna przy projektowaniu wnętrza domu. Drewno jest materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło, naturalny klimat oraz elegancki wygląd.

 

WoodAndr zaprojektuje twoje wnętrze tak, abyś mógł się zrelaksować i poczuć kontakt z naturą. Wykorzystujemy ponownie stare drewno pozyskane z rozbiórek na których możesz zobaczyć niezwykłą historię wyrytą śladami po pile, gwoździach czy też pracy ludzkich rąk. Wybierając drewno dbasz o środkowisko, jest to materiał w pełni odyzskany i wykorzystany ponownie w zgodzie z naturą i dobrem naszego klienta!

 

lokaali.png

Biuro firmy WoodAndr znajduje się w budynku Dynasty8 w Los Santos na ulicy Little Seoul, Palomino Ave 2.

 

Spoiler

Hej, chce otworzyć własne biuro architektoniczne w celu zarobkowego świadczenia swoich usług. Moim planem jest budowa interiorów z 70% udziałem drewna w różnym przedziale cenowym i trzymać się tego stylu do końca. Doświadczenie z budową interiorów nabyłem już na SAMPIE, tutaj jest troche większe pole do popisu i chciałbym spróbować na tym zarabiać i przy okazji fajnie sobie pograć z klientami.

Postać lidera: Letty Andrade

 

https://discord.gg/ds2rRdF6R9

Edytowane przez mathelusz
Ksawery95, User, bunia and 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin