Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[02.12] Misty - Demons


Gramolis

Rekomendowane odpowiedzi

**W godzinach porannych dnia 02.12.2020 do internetu wleciał pierwszy kawałek Rapera Misty o nazwie "Demons". Po odsłuchaniu utworu kilka razy, możesz usłyszeć, że nie jest on zrobiony w bardzo dobrej jakości.**
 
Spoiler






Imię i nazwisko postaci: Marco Calva

Przynależność (np. do wytwórni muzycznej): - 

Numer konta postaci/wytwórni (w zależności od tego jak się rozliczacie według kontraktu): 

Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): -

Numer konta menadżera: -

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): -

Link do profilu postaci:  

 

Edytowane przez Gramolis

przechwytywanie.png.a8486bef300df7ee0c11e5c2fb51a4d4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomie mój drogi @Gramolis.  Jako, że widzę, że jesteś chyba nowy w tej sferze rozgrywki to nie chcę ci podcinać skrzydeł na start i rzucę ci tu wskazówkami żebyś mógł zacząć z czystą kartą i żeby się nikt brzydko nie śmiał, bo gracze są różni, a ja nie chcę cię kosić z buta narracją fabularną.

Wydałeś dwa utwory.

Pierwszy to ten tutaj - "Demons". Nagrałeś to pod jedną z najbardziej rozpoznawalnych person w świecie rapu, myślę, że mogę nawet powiedzieć, że pod legendę - Tupaca (track One Day At A Time bodajże). Dodatkowo, tekst tylko przetłumaczyłeś.

Drugi twój utwór to "Nasza dzielnica". Jest nagrany pod kolejną legendę rapu, tym razem z wschodniego wybrzeża - Biggie'go Smallsa (track Sky's The Limit), gdzie większość też jest po prostu tylko przetłumaczona.

Po pierwsze, nie nagrywamy pod legendy rapu czy pod ULTRA rozpoznawalnych celebrytów, bo to po prostu wygląda dziwnie, żeby nie powiedzieć, że śmiesznie. Jest cała masa raperów, którzy realizują się w różnych podgatunkach rapu, nawet jeśli chcesz grać kogoś na wzór lat dziewięćdziesiątych to bez problemu znajdziesz muzyka, który brzmi oldschoolowo. Ja Ci nawet mogę pomóc kogoś dopasować.

Po drugie, staraj się sam pisać teksty. Chyba, że naprawdę nie potrafisz i nie chcesz się nauczyć (pamiętaj, że trening czyni mistrza) to okej, przetłumacz ale miej na uwadze, że nie będziesz zarabiał tyle, co gracze piszący własne teksty, bo oni jednak wkładają w swój materiał o wiele, wiele więcej pracy.

Po trzecie, pamiętaj o estetyce. Na ten moment mam wrażenie, że tylko skopiowałeś tekst gdzieś przetłumaczony, wrzuciłeś dźwięk i fotę z google grafika. Wiem, że nie każdy jest orłem w grafice czy czymkolwiek innym ale zawsze możesz wejść w współpracę z jakimś grafikiem no i masz dodatkowy wątek do gry. Pooglądaj inne materiały, weź odpowiedni przykład.

Wrzucę twoje dwa utwory do archiwum chcąc ci dać możliwość czystej karty, żebyś mógł zacząć od nowa, odpowiednio. I nie czuj się zrażony przede wszystkim, bo każdy się kiedyś uczył i każdy ma prawo nie wiedzieć tego i tamtego. Jeśli chcesz dalej grać to napisz mi na pw po zaproszenie do discordowej konfy branży, będziesz miał pytania to będziesz pytał, ja ci pomogę, inni gracze ci pomogą i będzie fajnie. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin