Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[04.06.23] [vTube] Aisha Huxley - Day of my live - VLOG


wink

Rekomendowane odpowiedzi

VQB1CT2.png**6 kwietnia na kanale Aishy pojawił się pierwszy vlog od kilku miesięcy, a dokładniej czasu, kiedy dziewczyna rozpoczęła pracę nad niedawno wydanym albumem o nazwie 'hostage'. W filmie dziewczyna podsumowuje osatni okres, dziękuje fanom, oraz zapowiada kilka dodatnowych rzeczy związanych z albumem, jak i jej karierą jako influencerka. Vlog jest to zwykła relacja z jej dnia, pokazanie swojego makeupu, wybierania outfitu, oraz relacja z eventu, na którym dziewczyna ostatnio była. Dodatkowo ta zapowiedziała kolejne vlogi, między innymi z jej wyjazdu do Korei, który odbędzie się już za kilka dni - Aisha chce wrócić do vlogowania, oraz dawnego contentu, który zaniedbała przez tworzenie swojego albumu.**

**Film zaczyna się od ujęcia na Aishę leżącą w łózku, które jest nagrywane telefonem - widać, że dziewczyna dopiero wstała.**

Hejka, jak widać wracam do nagrywania vlogów na kanale, nie chcę was zaniedbywać, więc czasem będę wrzucała relacje z mojego życia, bo teraz w sumie sporo się dzieje.

**Dziewczyna poprawiła się na łóżku, przetarła oczy, i dodała.**

Dzisiaj jest pierwsza okazja, bo Wrestlemania przyjechała do Santos, więc kupiłam sobie bilety na show i nagram wam jakąś relację z całego eventu. Przy okazji pokażę wam tak mniej więcej mój dzień, co się dzieje u mnie w życiu, pogadam o pierdołach jak to ja i po prostu.. postaram się zająć wam jakoś sensownie czas? Mam taką nadzieje, bo dawno nie robiłam vlogów i czuję, że wypadłam trochę z tego całego rytmu, ale na spokojnie to wszystko postaram się ogarnąć.

**Ujęcie przenosi się do łazienki, gdzie dziewczyna się ogarnia, wykonuje swój skincare**

Ogólnie to też sporo osób zadaje mi pytania na temat mojego skincare, czy kosmetyków jakie używam, jak się maluję, więc po prostu wam pokażę. Choć to nie jest nic specjalnego.

**Wyciągnęła na początku kremik z najnowszej kolekcji Healife, położyła go gdzieś w kadrze, aby wykorzystać go później do posmarowania dłoni, nastepnie zabrała się za wykonywania makijażu i prezentowanie jak go robi, oraz jakich kosmetyków używa - w jej kosmetyczce dominują głównie kosmetyki od Sessanta Nove.**

No ogólnie tak to się prezentuje cały makijaż, oraz cały proces jego wykonywania, głównie korzystam z produktów od Sessanty i Healife, bo po prostu takie mi pasują, nie zamierzam was tutaj namawiać do kupna czy coś, bo to nie jest żadna promocja. Ale no.. cały proces nie jest jakiś specjalnie ciężki, nie maluję się wymyślnie, bo mi się nie chce i bardzo często robię to bardziej tak na szybko przed wyjściem. Normalnie bym wam tego nie pokazywała, ale wiadomo - są pytania to też pojawia się odpowiedź. 

**Ujęcie przenosi się do kuchni dziewczyny, gdzie ta je sobie śniadanie.**

Nie wiem w sumie czy to ja jestem dziwna, czy robi tak też ktoś jeszcze, ale zawsze dopiero po prysznicu i jakimś sensownym ogarnięciu się jem śniadanie, czy ogólnie cokolwiek - mam taki nawyk od dziecka i ciężko mi się go pozbyć. Chociaż w sumie jakoś mi to nie przeszkadza i moja systematyczność jest utrzymywana, a to jest w tym wszystkim najważniejsze. Dzięki Healife to chociaż jem coś zdrowszego, bo ogólnie to nie jestem jakaś specjalnie aktywna w kuchni - no po prostu tego nie ogarniam i niezbyt mam na to ochotę, tak to zawsze coś zamawiam.

**Dziewczyna kontynuuje jedzenie przeglądając telefon.**

Ogólnie teraz jest godzina dziesiąta, więc mam jeszcze jakoś pięć godzin, aby dojechać na miejsce. Postaram się nagrać jak najwięcej z areny, ale nie wiem czy emocje mnie nie poniosą, bo mam czasem takie dziwne i niecodzienne jak na mnie skupienie, że zapominam o wszystkim i oglądam daną rzecz, hah. Ale nagram najwięcej z areny, chociaż wątpię że dużo będzie tam słuchać, więc raczej będzie to po prostu taka relacja - zlepek kilku materiałów nagranych tam telefonem.

Tak poza tym wszystkim to w sumie chciałabym wam jeszcze podziękować z góry za odbiór albumu, bo jak to nagrywam no to już ujrzał światło dzienne. Serio to jest dla mnie mega ważny etap w karierze, zawsze chciałam napisać swój własny krążek i go wydać i dzięki wam udało mi się spełnić to marzenie. Teraz wracam do bycia typową influ tak jak wcześniej, chociaż nie będę ukrywać, że prace nad dalszymi projektami muzycznymi pewnie będą powoli trwały w miarę mojego powrotu do normalności, bo mega wkręciłam się w bycie piosenkarką. Też w sumie inspirują mnie do tego wszystkiego lokalni artyści, mamy kilku zajebistych graczy na scenie z czego jestem cholernie dumna. Mam nadzieję, że nie potracimy kolejnych talentów. 

**Dziewczyna odpaliła na telefonie fragment wersji stripped utworu ‘invader owns u’, który znalazł się na albumie**

No i też zrobiłam taką wersję ‘invader owns u’ z nudy, postaram się to jakoś jeszcze dopracować i wrzucę to na swój kanał, czy coś, żebyście mieli do odsłuchu. Hostage będzie jeszcze sporo, więc mam nadzieje, że nie zamęczyłam was całym projektem.. oby. Bo chcę jeszcze wydać te rzeczy, które nie znalazły się na ‘hostage’ z dodatkowymi featuringami, bo domyślam się, że tych mega wyczekujecie. Może usłyszycie tam kilka zaskoczeń? Kto wie.. bo narazie to i ja nie wiem jak wyjdzie z organizacją tego wszystkiego.

Jakoś za kilka dni też powinnam dostać statystyki, jeśli chodzi o sprzedaż do tej pory od osób z góry, więc podzielę się nimi z wami jak tylko będę mogła, ale nawet jeśli wynik nie będzie dla oka zadowalający to dla mnie to ogromny sukces, bo widzę jak wam się podoba i jak odbieracie ‘hostage’ jako całość. To dla mnie mega ważne i jeszcze raz - dziękuję wam, że ze mną jesteście, odmieniacie moje życie i przynosicie mu szczęśliwe chwile, których przez całe życie przeżyłam mało, słowo.

**Dziewczyna uśmiechnęła się do kamery, po czym ujęcie przeniosło się do jej garderoby, gdzie ta wybiera ciuchy do wyjścia.**

Teraz zrobimy takie małe Get Ready With Me, bo w sumie czemu nie - w planach nie mam jakiegoś specjalnego outfitu, raczej ubiorę się jak zwykle, bo dla mnie to w sumie zwyczajny dzień, poza tym że obejrzę sobie fajne show na żywo. A w sumie to też ciekawa okazja i mega się cieszę, że akurat w tym roku Los Santos gości Wrestlemanię, bo wiadomo - w jednym roku odhaczyć Superbowl i Wrestlemanię to zajebista sprawa. Ja jestem mega fanką takich rzeczy, więc no.. postaram się relacjonować więcej eventów dla was.. wiecie - takich dużych, chociażby te MMA, które mamy w mieście. Chociaż tego nie jestem największą fanką to postaram się coś załatwić.

**Dziewczyna wybiera outfit przed kamerą, komentuje swoje wybory, oraz prezentuje finalną kreację na wyjście. Po tym ujęcie ponownie się zmienia i przenosi do auta**

W sumie to mimo tego, że Healife dostarcza mi cateringi to nadal lubię zjeść sobie coś jeszcze i stwierdziłam, że w sumie pojechałabym sobie na burgera czy coś takiego, więc zajedziemy po drodze do Burger Shota, bo i tak muszę powoli się zbierać.

**Kolejna pauza w nagraniu - dziewczyna siedzi w aucie, z frytkami i burgrem, wcina sobie zamówione jedzenie dalej gadając od rzeczy.**

Tak swoją drogą to za kilka dni wylatuję na wakację, więc tam też nagram kilka vlogów, wiadomo - trzeba odpocząć od tego wszystkiego, ale vlogi zawsze sprawiały mi mega przyjemność i z chęcią je nagrywałam, więc też korzystam z sytuacji, w której mogę wam dostarczać materiały. Chcę nadrobić czas nieobecności ze względu na pracę przy albumie, wrócę niedługo z podcastem, tylko czekam na mojego gościa, może pojawi się nawet w kwietniu Flamin’ Hot Mic. Ale tego pewna w stu procentach nie jestem. No po prostu wróci “stara” Aisha w nowym, kreatywniejszym i ciekawszym wydaniu. Chcę robić więcej vlogów nie rezygnując z wywiadów, może nawet będę robiła relacje z przeplatanymi wywiadami z eventów, czy ciekawszych spotkań. No i też jakoś w najbliższym okresie wrzucę film podsumowujący całą pracę nad albumem, bo ten zapowiedziałam na live.

**Dziewczyna skończyła jedzenie, pogadała jeszcze o mniej ważnych sprawach po czym dodała**

Dobra, mam już mniej czasu, więc powoli zbieram się na miejsce, pewnie po tym wrzucę wam relację z całego wydarzenia.

**Tak jak dziewczyna zrobiła tak też się stało - następny element odcinka to relacja w formie nagrań z areny, dziewczyna w filmie zaprezentowała kilka ciekawszych elementów całego show. Po tym ostatnim ujęciem jest Aisha leżąca w łóżku przy zgaszonym świetle.**

Ja jestem już po całej gali, to było.. męczące i szokujące kilka godzin. Nie będę ukrywała, że zawiodłam się trochę na decyzjach działu kreatywnego, ale nic na to nie poradzę. Najważniejsze, że mogłam poczuć emocje największej imprezy w WWE i spędzić zajebiśćie czas. Wam dziękuję za oglądanie moich głupot i wypocin, widzimy się niebawem.. raczej we vlogu. Podcast z niespodziewanym gościem już niebawem - oczekujcie drugiego sezonu miscreated. 

**Tym akcentem zakończył się odcinek**

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley
Numer konta postaci: 5924677773

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin