Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[PUB][Grand Senora] Rebel Pub


Furix

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.0589dc6a5f058cc5e0c03aa704d63cef.pngRebel Pub:

Szukasz miejsca daleko od miasta, gdzieś gdzie możesz ucieknąć od problemów codzienności? Myślę, że dobrze trafiłeś! Rebel Pub to własnie miejsce, którego szukasz! Tutaj wyżalisz się nam ze swoich problemów, opijesz smutki w napojach procentowych Niemieckiego i Austriackego pochodzenia, jak i wypełnisz swój żołądek pełny żalów, dobrze wypieczoną kiełbasą z cebulką i kruchymi tosta'mi ociekającymi serem! A wszystko to w akompaniamencie wspaniałej muzyki pochodzącej od wybitnych Austriackich artystów. W naszym Pub'ie każdy będzie ciepło witany i będzie mógł liczyć na obsługę najwyższej klasy jak na lokalne standardy. Wnętrze naszego lokalu może nie jest zaopatrzone w najnowsze technologie i trendy, ale ma swoją duszę i charakter, co sprawi że poczujesz się tutaj jak w starym filmie. Także nie myśl za długo, nie marnuj swojego czasu tylko przyjedź do nas i przekonaj się sam czym jest Rebel Pub.
 

 



image.png.1a9d38aa4dd69d1fa9add869f65aa0e3.png

Find Us:

Znajdujemy się na zachód od Toru Redwood Lights znajdującego się na Pustyni Grand Senora, trafisz do nas po charakterystycznej wierzy radiowej znajdującej się obok naszego lokalu!




 

OOC:

 


Cześć, siemanko - tak na rozluźnienie giereczki i ożywienie gry w rejonach Pustyni Grand Senory, postanowiłem otworzyć malutki i klimatyczny Pub w którym bardziej się będzie liczyła rozgrywka roleplay i ciekawe interakcje niż sam zarobek z biznesu, myśle że to będzie ciekawe miejsce w którym będą się mogli zintegrować gracze bardziej niedzielni jak i wyjadacze roleplay w tym ludzie grający w wszelakich frakcjach, projektach i organizacjach,

Edytowane przez Furix
Sava lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin