Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Karach] aero99


Aero99

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/19881-aero99/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Benjamin Floyd
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Daję Ci pięć dni na zmianę nastawienia do gry na tym serwerze.
Członek ekipy nakładający karę: Karach
Wyjaśnienie sytuacji: Dzień dobry nie wiem za co ban, miałem 3dtext przy wozie sugerujący, że jest zniszczony - Wysłałem zgłoszenie na PD o tym, że zniszczyli mi wuz. Po niecałej minucie wylądowałem w wieży, z powodem, że głupkowate zgłoszenie. Wysłałem reporta, ponieważ nie znalazłem ID osoby nakładającej kary pod /a informując, że znajdował się 3dtext oraz pytając za co wieża - Wylądowałem przez to na banicji, nie wiem o co chodzi. Prosiłbym o wyjaśnienie oraz pole do dyskusji. Pozdrawiam. 
Ewentualne screeny/świadkowie:

Bez_tytuu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałeś zgłoszenie 911 o treści 'rozjebali mi wuz' - chyba nie tak się zgłasza rzeczy tego typu na policję, nie? Po otrzymaniu Admin Jaila za niepoprawne 911 napisałeś /report w którym również przeklinałeś i nie zachowałeś ani kultury osobistej, a sam report brzmiał również jak troll. Ta przerwa w grze da Ci czas na przemyślenia o tym czym jest kultura osobista, oraz na poczytanie poradników odnośnie podstaw gry na naszym serwerze. Pozdrawiam.

Aero99 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin